RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

VÝSLEDKY 3. LIGA 2011/2012

Celková tabulka ligy

PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBK Dolní Bousov212100300:11342
2.Ohnostrojaři211407217:16628
3.FBC Lightnings211029203:24922
4.FBK Dynamo2110110180:18621
5.FKB Gunners Brodce2110011216:21120
6.SC Podještědí219111182:20119
7.FBC Falkonc MH216015159:24012
8.Puma Mladá Boleslav211218115:2064

Jednotlivé zápasy

Č. zápasuDatumDomacíHostéVýsledek
1.4.9.2011   FKB Gunners Brodce   FBC Falkonc MH11 : 6
2.4.9.2011   FBK Dynamo   Puma Mladá Boleslav7 : 1
3.4.9.2011   FBK Dolní Bousov   FKB Gunners Brodce8 : 5
4.4.9.2011   SC Podještědí   FBK Dynamo7 : 15
5.4.9.2011   FBC Falkonc MH   FBK Dolní Bousov6 : 14
6.4.9.2011   Puma Mladá Boleslav   SC Podještědí5 : 5
7.17.9.2011   Ohnostrojaři   FKB Gunners Brodce9 : 3
8.17.9.2011   FBC Lightnings   FBC Falkonc MH12 : 10
9.17.9.2011   FBK Dynamo   Ohnostrojaři5 : 10
10.17.9.2011   Puma Mladá Boleslav   FBC Lightnings11 : 11
11.17.9.2011   FKB Gunners Brodce   FBK Dynamo6 : 15
12.17.9.2011   FBC Falkonc MH   Puma Mladá Boleslav13 : 5
13.24.9.2011   FBK Dolní Bousov   Ohnostrojaři14 : 7
14.24.9.2011   SC Podještědí   FBC Lightnings14 : 12
15.24.9.2011   Puma Mladá Boleslav   FBK Dolní Bousov7 : 13
16.24.9.2011   FKB Gunners Brodce   SC Podještědí10 : 16
17.24.9.2011   Ohnostrojaři   Puma Mladá Boleslav11 : 2
18.24.9.2011   FBC Lightnings   FKB Gunners Brodce7 : 22
19.1.10.2011   FBC Falkonc MH   SC Podještědí7 : 9
20.1.10.2011   FBK Dolní Bousov   FBK Dynamo13 : 3
21.1.10.2011   Ohnostrojaři   FBC Falkonc MH7 : 6
22.1.10.2011   FBC Lightnings   FBK Dolní Bousov8 : 18
23.1.10.2011   SC Podještědí   Ohnostrojaři5 : 14
24.1.10.2011   FBK Dynamo   FBC Lightnings12 : 12
25.15.10.2011   FKB Gunners Brodce   Puma Mladá Boleslav10 : 5
26.15.10.2011   FBC Falkonc MH   FBK Dynamo5 : 8
27.15.10.2011   FBK Dolní Bousov   SC Podještědí12 : 5
28.15.10.2011   Ohnostrojaři   FBC Lightnings16 : 11
29.22.10.2011   FBC Falkonc MH   FKB Gunners Brodce1 : 17
30.22.10.2011   Puma Mladá Boleslav   FBK Dynamo5 : 10
31.22.10.2011   FKB Gunners Brodce   FBK Dolní Bousov6 : 17
32.22.10.2011   FBK Dynamo   SC Podještědí8 : 6
33.22.10.2011   FBK Dolní Bousov   FBC Falkonc MH20 : 9
34.22.10.2011   SC Podještědí   Puma Mladá Boleslav10 : 9
35.29.10.2011   FKB Gunners Brodce   Ohnostrojaři12 : 11
36.29.10.2011   FBC Falkonc MH   FBC Lightnings9 : 11
37.29.10.2011   Ohnostrojaři   FBK Dynamo6 : 7
38.29.10.2011   FBC Lightnings   Puma Mladá Boleslav9 : 5
39.29.10.2011   FBK Dynamo   FKB Gunners Brodce14 : 12
40.29.10.2011   Puma Mladá Boleslav   FBC Falkonc MH9 : 7
41.12.11.2011   Ohnostrojaři   FBK Dolní Bousov7 : 13
42.12.11.2011   FBC Lightnings   SC Podještědí12 : 11
43.12.11.2011   FBK Dolní Bousov   Puma Mladá Boleslav12 : 2
44.12.11.2011   SC Podještědí   FKB Gunners Brodce9 : 12
45.12.11.2011   Puma Mladá Boleslav   Ohnostrojaři4 : 10
46.12.11.2011   FKB Gunners Brodce   FBC Lightnings10 : 13
47.19.11.2011   SC Podještědí   FBC Falkonc MH10 : 11
48.19.11.2011   FBK Dynamo   FBK Dolní Bousov7 : 10
49.19.11.2011   FBC Falkonc MH   Ohnostrojaři7 : 12
50.19.11.2011   FBK Dolní Bousov   FBC Lightnings19 : 7
51.19.11.2011   Ohnostrojaři   SC Podještědí8 : 6
52.19.11.2011   FBC Lightnings   FBK Dynamo12 : 11
53.26.11.2011   Puma Mladá Boleslav   FKB Gunners Brodce5 : 11
54.26.11.2011   FBK Dynamo   FBC Falkonc MH6 : 9
55.26.11.2011   SC Podještědí   FBK Dolní Bousov4 : 6
56.26.11.2011   FBC Lightnings   Ohnostrojaři15 : 8
57.21.1.2012   FKB Gunners Brodce   FBC Falkonc MH8 : 9
58.21.1.2012   FBK Dynamo   Puma Mladá Boleslav8 : 4
59.21.1.2012   FBK Dolní Bousov   FKB Gunners Brodce17 : 4
60.21.1.2012   SC Podještědí   FBK Dynamo8 : 4
61.21.1.2012   FBC Falkonc MH   FBK Dolní Bousov5 : 23
62.21.1.2012   Puma Mladá Boleslav   SC Podještědí5 : 9
63.28.1.2012   Ohnostrojaři   FKB Gunners Brodce10 : 13
64.28.1.2012   FBC Lightnings   FBC Falkonc MH9 : 7
65.28.1.2012   FBK Dynamo   Ohnostrojaři5 : 11
66.28.1.2012   Puma Mladá Boleslav   FBC Lightnings6 : 7
67.28.1.2012   FKB Gunners Brodce   FBK Dynamo17 : 8
68.28.1.2012   FBC Falkonc MH   Puma Mladá Boleslav9 : 8
69.4.2.2012   FBK Dolní Bousov   Ohnostrojaři18 : 7
70.4.2.2012   SC Podještědí   FBC Lightnings13 : 12
71.4.2.2012   Puma Mladá Boleslav   FBK Dolní Bousov4 : 13
72.4.2.2012   FKB Gunners Brodce   SC Podještědí6 : 12
73.4.2.2012   Ohnostrojaři   Puma Mladá Boleslav8 : 4
74.4.2.2012   FBC Lightnings   FKB Gunners Brodce10 : 8
75.18.2.2012   FBC Falkonc MH   SC Podještědí4 : 9
76.18.2.2012   FBK Dolní Bousov   FBK Dynamo9 : 3
77.18.2.2012   Ohnostrojaři   FBC Falkonc MH19 : 4
78.18.2.2012   FBC Lightnings   FBK Dolní Bousov2 : 17
79.18.2.2012   SC Podještědí   Ohnostrojaři9 : 15
80.18.2.2012   FBK Dynamo   FBC Lightnings11 : 8
81.25.2.2012   FKB Gunners Brodce   Puma Mladá Boleslav13 : 9
82.25.2.2012   FBC Falkonc MH   FBK Dynamo15 : 13
83.25.2.2012   FBK Dolní Bousov   SC Podještědí14 : 5
84.25.2.2012   Ohnostrojaři   FBC Lightnings11 : 3

<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.Pixbo Kosmonosy24
2.FBC Vikings22
3.FBK Sklípkani22
4.FBK Pilich Vivatus22
5.Bakov Satans00
6.T-SYSTEMS00
7.FBK Cerberos00
8.CDB Mladá Boleslav20

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb23
2.Ohňostrojaři23
3.FBK Dynamo Mladá Boleslav22
4.BTK Killers22
5.White Flying Rabbits00
6.CRAZY KAKADU00
7.MHK Butchers00
8.FBC Lightnings20

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist