RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

VÝSLEDKY 2. LIGA 2010/2011

Tabulka divize A

PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Dragons Extasy191702382:13934
2.TJ Sokol Benbro191009221:21820
3.Draci Mimoňe197111165:22015
4.FBC Bakov Satans197111125:21915
5.FKB Gunners Brodce197012152:18714
6.FBK Dynamo196112135:22013
7.Puma Mladá Boleslav191117116:2103

Tabulka divize B

PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Gladiators191504211:14830
2.FBC Kopidlno191405281:19828
3.FBK Squadra Juniors191405221:16728
4.Notor Band Klášter191306232:17026
5.NO-RULES Sobotka191108233:17322
6.FBC Lightnings195014165:28510
7.Ohnostrojaři194015144:2298

Jednotlivé zápasy

Č. zápasuDatumDomacíHostéVýsledek
1.5.9.2010   TJ Sokol Benbro   Puma Mladá Boleslav15 : 5
2.5.9.2010   FBC Bakov Satans   Dragons Extasy3 : 19
3.5.9.2010   FKB Gunners Brodce   TJ Sokol Benbro3 : 13
4.5.9.2010   FBC Dynamo   Draci Mimoňe8 : 6
5.5.9.2010   Puma Mladá Boleslav   FBC Bakov Satans3 : 6
6.5.9.2010   Dragons Extasy   FBC Dymamo32 : 5
7.5.9.2010   Draci Mimoňe   FKB Gunners Brodce7 : 6
8.12.9.2010   Notor Band Klášter   FBK Squadra Juniors11 : 7
9.12.9.2010   Ohnostrojaři   FBC Gladiators4 : 12
10.12.9.2010   FBC Kopidlno   Notor Band Klášter11 : 9
11.12.9.2010   FBC Lightnings   NO-RULES Sobotka7 : 16
12.12.9.2010   FBK Squadra Juniors   Ohnostrojaři9 : 5
13.12.9.2010   FBC Gladiators   FBC Lightnings17 : 6
14.12.9.2010   NO-RULES Sobotka   FBC Kopidlno13 : 11
15.19.9.2010   FKB Gunners Brodce   Dragons Extasy5 : 24
16.19.9.2010   Draci Mimoňe   Puma Mladá Boleslav8 : 8
17.19.9.2010   FBC Bakov Satans   FKB Gunners Brodce11 : 8
18.19.9.2010   FBC Dynamo   TJ Sokol Benbro5 : 15
19.19.9.2010   Dragons Extasy   Draci Mimoňe23 : 6
20.19.9.2010   Puma Mladá Boleslav   FBC Dymamo8 : 4
21.19.9.2010   TJ Sokol Benbro   FBC Bakov Satans14 : 5
22.26.9.2010   FBC Kopidlno   FBC Gladiators6 : 10
23.26.9.2010   NO-RULES Sobotka   FBK Squadra Juniors7 : 10
24.26.9.2010   Ohnostrojaři   FBC Kopidlno5 : 19
25.26.9.2010   FBC Lightnings   Notor Band Klášter5 : 13
26.26.9.2010   FBC Gladiators   NO-RULES Sobotka7 : 6
27.26.9.2010   FBK Squadra Juniors   FBC Lightnings22 : 3
28.26.9.2010   Notor Band Klášter   Ohnostrojaři11 : 5
29.3.10.2010   FBC Bakov Satans   FBK Dynamo4 : 12
30.3.10.2010   FKB Gunners Brodce   Puma Mladá Boleslav10 : 7
31.3.10.2010   Draci Mimoňe   FBC Bakov Satans5 : 10
32.3.10.2010   Dragons Extasy   TJ Sokol Benbro29 : 7
33.3.10.2010   FBK Dynamo   FKB Gunners Brodce11 : 4
34.3.10.2010   Puma Mladá Boleslav   Dragons Extasy3 : 23
35.3.10.2010   TJ Sokol Benbro   Draci Mimoňe15 : 6
36.10.10.2010   Ohnostrojaři   FBC Lightnings6 : 9
37.10.10.2010   FBC Kopidlno   FBK Squadra Juniors14 : 13
38.10.10.2010   NO-RULES Sobotka   Ohnostrojaři14 : 3
39.10.10.2010   FBC Gladiators   Notor Band Klášter8 : 10
40.10.10.2010   FBC Lightnings   FBC Kopidlno6 : 16
41.10.10.2010   FBK Squadra Juniors   FBC Gladiators11 : 17
42.10.10.2010   Notor Band Klášter   NO-RULES Sobotka8 : 20
43.17.10.2010   TJ Sokol Benbro   Notor Band Klášter10 : 16
44.17.10.2010   Puma Mladá Boleslav   FBK Squadra Juniors6 : 17
45.17.10.2010   FBC Bakov Satans   Ohnostrojaři8 : 3
46.17.10.2010   Notor Band Klášter   Puma Mladá Boleslav11 : 4
47.17.10.2010   Ohnostrojaři   TJ Sokol Benbro9 : 16
48.17.10.2010   FBK Squadra Juniors   FBC Bakov Satans12 : 2
49.23.10.2010   Dragons Extasy   FBC Lightnings26 : 7
50.23.10.2010   FBK Dynamo   NO-RULES Sobotka7 : 17
51.23.10.2010   Draci Mimoňe   FBC Kopidlno13 : 18
52.23.10.2010   FBC Lightnings   FBK Dynamo13 : 8
53.23.10.2010   FBC Kopidlno   Dragons Extasy16 : 20
54.23.10.2010   NO-RULES Sobotka   Draci Mimoňe28 : 6
55.31.10.2010   FKB Gunners Brodce   Notor Band Klášter7 : 18
56.31.10.2010   Dragons Extasy   FBK Squadra Juniors25 : 8
57.31.10.2010   FBK Dynamo   Ohnostrojaři13 : 12
58.31.10.2010   Notor Band Klášter   Dragons Extasy6 : 12
59.31.10.2010   Ohnostrojaři   FKB Gunners Brodce7 : 6
60.31.10.2010   FBK Squadra Juniors   FBK Dynamo8 : 4
61.6.11.2010   TJ Sokol Benbro   FBC Gladiators12 : 13
62.6.11.2010   Puma Mladá Boleslav   FBC Lightnings5 : 8
63.6.11.2010   FBC Bakov Satans   NO-RULES Sobotka6 : 14
64.6.11.2010   FBC Gladiators   Puma Mladá Boleslav12 : 6
65.6.11.2010   NO-RULES Sobotka   TJ Sokol Benbro12 : 17
66.6.11.2010   FBC Lightnings   FBC Bakov Satans19 : 12
67.14.11.2010   Puma Mladá Boleslav   Ohnostrojaři4 : 5
68.14.11.2010   Dragons Extasy   FBC Gladiators21 : 6
69.14.11.2010   FKB Gunners Brodce   NO-RULES Sobotka8 : 9
70.14.11.2010   Ohnostrojaři   Dragons Extasy6 : 31
71.14.11.2010   NO-RULES Sobotka   Puma Mladá Boleslav15 : 12
72.14.11.2010   FBC Gladiators   FKB Gunners Brodce9 : 8
73.21.11.2010   FBC Bakov Satans   Notor Band Klášter3 : 15
74.21.11.2010   FBK Dynamo   FBC Kopidlno10 : 16
75.21.11.2010   Notor Band Klášter   FBK Dynamo13 : 6
76.21.11.2010   FBC Kopidlno   FBC Bakov Satans15 : 4
77.21.11.2010   TJ Sokol Benbro   FBK Squadra Juniors9 : 16
78.21.11.2010   Draci Mimoňe   FBC Lightnings16 : 10
79.21.11.2010   FBK Squadra Juniors   Draci Mimoňe12 : 6
80.21.11.2010   FBC Lightnings   TJ Sokol Benbro14 : 16
81.28.11.2010   FBC Kopidlno   TJ Sokol Benbro17 : 7
82.28.11.2010   FBC Gladiators   FBC Bakov Satans18 : 3
83.28.11.2010   FKB Gunners Brodce   FBC Kopidlno9 : 14
84.28.11.2010   Draci Mimoňe   FBC Gladiators6 : 14
85.28.11.2010   FBK Squadra Juniors   FKB Gunners Brodce9 : 7
86.28.11.2010   Notor Band Klášter   Draci Mimoňe18 : 6
87.5.12.2010   FBC Kopidlno   Puma Mladá Boleslav11 : 4
88.5.12.2010   FBC Gladiators   FBK Dynamo14 : 4
89.5.12.2010   Draci Mimoňe   Ohnostrojaři16 : 9
90.5.12.2010   FKB Gunners Brodce   FBC Lightnings12 : 10
91.5.12.2010   Dragons Extasy   NO-RULES Sobotka10 : 7
92.23.1.2011   FKB Gunners Brodce   Draci Mimoňe10 : 7
93.23.1.2011   FBK Dynamo   Dragons Extasy6 : 22
94.23.1.2011   FBC Bakov Satans   Puma Mladá Boleslav6 : 4
95.23.1.2011   Draci Mimoňe   FBK Dynamo9 : 4
96.23.1.2011   TJ Sokol Benbro   FKB Gunners Brodce15 : 8
97.23.1.2011   Dragons Extasy   FBC Bakov Satans22 : 6
98.23.1.2011   Puma Mladá Boleslav   TJ Sokol Benbro6 : 10
99.29.1.2011   FBC Kopidlno   NO-RULES Sobotka16 : 11
100.29.1.2011   FBC Lightnings   FBC Gladiators3 : 12
101.29.1.2011   Ohnostrojaři   FBK Squadra Juniors7 : 9
102.29.1.2011   NO-RULES Sobotka   FBC Lightnings3 : 6
103.29.1.2011   Notor Band Klášter   FBC Kopidlno17 : 13
104.29.1.2011   FBC Gladiators   Ohnostrojaři7 : 8
105.29.1.2011   FBK Squadra Juniors   Notor Band Klášter13 : 9
106.6.2.2011   FBC Bakov Satans   TJ Sokol Benbro16 : 10
107.6.2.2011   FBK Dynamo   Puma Mladá Boleslav10 : 9
108.6.2.2011   Draci Mimoňe   Dragons Extasy10 : 1
109.6.2.2011   TJ Sokol Benbro   FBK Dynamo0 : 5
110.6.2.2011   FKB Gunners Brodce   FBC Bakov Satans12 : 3
111.6.2.2011   Puma Mladá Boleslav   Draci Mimoňe6 : 12
112.6.2.2011   Dragons Extasy   FKB Gunners Brodce2 : 9
113.13.2.2011   Ohnostrojaři   Notor Band Klášter8 : 9
114.13.2.2011   FBC Lightnings   FBK Squadra Juniors9 : 17
115.13.2.2011   NO-RULES Sobotka   FBC Gladiators6 : 7
116.13.2.2011   Notor Band Klášter   FBC Lightnings17 : 8
117.13.2.2011   FBC Kopidlno   Ohnostrojaři14 : 9
118.13.2.2011   FBK Squadra Juniors   NO-RULES Sobotka8 : 6
119.13.2.2011   FBC Gladiators   FBC Kopidlno13 : 10
120.20.2.2011   Draci Mimoňe   TJ Sokol Benbro12 : 9
121.20.2.2011   Dragons Extasy   Puma Mladá Boleslav19 : 12
122.20.2.2011   FKB Gunners Brodce   FBK Dynamo12 : 7
123.20.2.2011   TJ Sokol Benbro   Dragons Extasy11 : 21
124.20.2.2011   FBC Bakov Satans   Draci Mimoňe11 : 8
125.20.2.2011   Puma Mladá Boleslav   FKB Gunners Brodce4 : 8
126.20.2.2011   FBK Dynamo   FBC Bakov Satans6 : 6
127.27.2.2011   NO-RULES Sobotka   Notor Band Klášter14 : 13
128.27.2.2011   FBC Gladiators   FBK Squadra Juniors5 : 10
129.27.2.2011   FBC Kopidlno   FBC Lightnings29 : 15
130.27.2.2011   Notor Band Klášter   FBC Gladiators8 : 10
131.27.2.2011   Ohnostrojaři   NO-RULES Sobotka11 : 15
132.27.2.2011   FBK Squadra Juniors   FBC Kopidlno10 : 15
133.27.2.2011   FBC Lightnings   Ohnostrojaři7 : 22

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.Bakov Satans00
2.FBK Sklípkani00
3.White Flying Rabbits00
4.Ohňostrojaři00
5.Pixbo Kosmonosy00
6.FBK Black Wolf00
7.Brownův pohyb00
8.FBK Pilich Vivatus00
9.T-SYSTEMS00
10.CRAZY KAKADU00
11.FBK Dynamo Mladá Boleslav00
12.FBK Zubři Milovice z.s.00
13.FBK Cerberos00
14.FBC Vikings00
15.BTK Killers00

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist