RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

VÝSLEDKY 2. LIGA 2009/2010

Celková tabulka ligy

PořadíTýmZápasyVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Pixbo Kosmonosy201622204:11434
2.Notor Band Klašter201505200:12730
3.Dragons Extasy201334261:17229
4.FBK Squadra Juniors201307228:14626
5.TJ Sokol Benbro201217237:21025
6.FBC Gladiators20929186:16220
7.FBC Bakov Satans209110214:18419
8.FBC Lightning206113166:24313
9.Puma Mladá Boleslav204115126:2239
10.Ohňostrojaři204016128:2348
11.FBC Dynamo203116114:2497

Jednotlivé zápasy

Č. zápasuDatumDomacíHostéVýsledek
1.6.9.2009   FBK Squadra Juniors   Puma Mladá Boleslav16 : 6
2.6.9.2009   Notor Band Klašter   FBC Lightning6 : 4
3.6.9.2009   Puma Mladá Boleslav   FBC Dynamo4 : 11
4.6.9.2009   FBC Bakov Satans   Notor Band Klašter6 : 7
5.6.9.2009   FBC Dynamo   FBK Squadra Juniors0 : 22
6.6.9.2009   FBC Lightning   FBC Bakov Satans10 : 17
7.13.9.2009   TJ Sokol Benbro   Pixbo Kosmonosy7 : 8
8.13.9.2009   Dragons Extasy   Ohňostrojaři12 : 6
9.13.9.2009   FBC Gladiators   TJ Sokol Benbro4 : 7
10.13.9.2009   Pixbo Kosmonosy   Dragons Extasy10 : 4
11.13.9.2009   Ohňostrojaři   FBC Gladiators5 : 21
12.20.9.2009   Puma Mladá Boleslav   TJ Sokol Benbro5 : 11
13.20.9.2009   Notor Band Klašter   Pixbo Kosmonosy14 : 6
14.20.9.2009   Ohňostrojaři   Puma Mladá Boleslav6 : 11
15.20.9.2009   FBC Gladiators   Notor Band Klašter6 : 3
16.20.9.2009   TJ Sokol Benbro   Ohňostrojaři15 : 4
17.20.9.2009   Pixbo Kosmonosy   FBC Gladiators8 : 1
18.27.9.2009   FBC Bakov Satans   FBC Dynamo12 : 2
19.27.9.2009   FBC Lightning   Dragons Extasy10 : 2
20.27.9.2009   FBK Squadra Juniors   FBC Bakov Satans8 : 16
21.27.9.2009   FBC Dynamo   FBC Lightning1 : 9
22.27.9.2009   Dragons Extasy   FBK Squadra Juniors7 : 9
23.4.10.2009   Dragons Extasy   FBC Dynamo7 : 7
24.4.10.2009   FBK Squadra Juniors   Notor Band Klašter5 : 7
25.4.10.2009   TJ Sokol Benbro   Dragons Extasy14 : 13
26.4.10.2009   Ohňostrojaři   FBK Squadra Juniors10 : 17
27.4.10.2009   FBC Dynamo   TJ Sokol Benbro7 : 10
28.4.10.2009   Notor Band Klašter   Ohňostrojaři11 : 5
29.11.10.2009   FBC Lightning   FBC Gladiators9 : 16
30.11.10.2009   FBC Bakov Satans   Puma Mladá Boleslav13 : 2
31.11.10.2009   Pixbo Kosmonosy   FBC Lightning18 : 6
32.11.10.2009   FBC Gladiators   FBC Bakov Satans2 : 6
33.11.10.2009   Puma Mladá Boleslav   Pixbo Kosmonosy8 : 14
34.18.10.2009   Pixbo Kosmonosy   Ohňostrojaři13 : 6
35.18.10.2009   FBC Lightning   TJ Sokol Benbro11 : 15
36.18.10.2009   FBC Bakov Satans   Pixbo Kosmonosy7 : 12
37.18.10.2009   FBK Squadra Juniors   FBC Lightning10 : 5
38.18.10.2009   Ohňostrojaři   FBC Bakov Satans4 : 7
39.18.10.2009   TJ Sokol Benbro   FBK Squadra Juniors5 : 14
40.25.10.2009   FBC Gladiators   Dragons Extasy11 : 11
41.25.10.2009   Puma Mladá Boleslav   Notor Band Klašter2 : 10
42.25.10.2009   FBC Dynamo   FBC Gladiators8 : 16
43.25.10.2009   Dragons Extasy   Puma Mladá Boleslav14 : 5
44.25.10.2009   Notor Band Klašter   FBC Dynamo12 : 4
45.1.11.2009   Notor Band Klašter   TJ Sokol Benbro5 : 7
46.1.11.2009   FBC Bakov Satans   Dragons Extasy16 : 10
47.1.11.2009   Dragons Extasy   Notor Band Klašter10 : 9
48.1.11.2009   TJ Sokol Benbro   FBC Bakov Satans16 : 13
49.8.11.2009   FBC Gladiators   FBK Squadra Juniors2 : 4
50.8.11.2009   Pixbo Kosmonosy   FBC Dynamo4 : 7
51.8.11.2009   Ohňostrojaři   FBC Lightning9 : 11
52.8.11.2009   Puma Mladá Boleslav   FBC Gladiators4 : 8
53.8.11.2009   FBK Squadra Juniors   Pixbo Kosmonosy6 : 9
54.8.11.2009   FBC Dynamo   Ohňostrojaři12 : 6
55.8.11.2009   FBC Lightning   Puma Mladá Boleslav6 : 13
56.17.11.2009   FBC Gladiators   Ohňostrojaři20 : 3
57.15.11.2009   FBC Lightning   Notor Band Klašter2 : 24
58.17.11.2009   FBC Dynamo   Puma Mladá Boleslav6 : 15
59.15.11.2009   Notor Band Klašter   FBC Bakov Satans9 : 7
60.17.11.2009   Ohňostrojaři   Dragons Extasy7 : 14
61.15.11.2009   FBC Bakov Satans   FBC Lightning19 : 4
62.17.11.2009   Puma Mladá Boleslav   FBK Squadra Juniors4 : 14
63.17.11.2009   TJ Sokol Benbro   FBC Gladiators7 : 12
64.17.11.2009   Dragons Extasy   Pixbo Kosmonosy7 : 7
65.17.11.2009   FBK Squadra Juniors   FBC Dynamo20 : 4
66.17.11.2009   Pixbo Kosmonosy   TJ Sokol Benbro17 : 4
67.29.11.2009   TJ Sokol Benbro   Puma Mladá Boleslav12 : 15
68.29.11.2009   Pixbo Kosmonosy   Notor Band Klašter4 : 3
69.29.11.2009   Puma Mladá Boleslav   Ohňostrojaři5 : 8
70.29.11.2009   Notor Band Klašter   FBC Gladiators8 : 5
71.29.11.2009   Ohňostrojaři   TJ Sokol Benbro10 : 20
72.29.11.2009   FBC Gladiators   Pixbo Kosmonosy6 : 11
73.6.12.2009   FBC Dynamo   FBC Bakov Satans4 : 14
74.6.12.2009   Dragons Extasy   FBC Lightning10 : 9
75.6.12.2009   FBC Bakov Satans   FBK Squadra Juniors7 : 11
76.6.12.2009   FBC Lightning   FBC Dynamo15 : 12
77.6.12.2009   FBK Squadra Juniors   Dragons Extasy7 : 8
78.17.1.2010   FBC Dynamo   Dragons Extasy7 : 16
79.17.1.2010   Notor Band Klašter   FBK Squadra Juniors10 : 4
80.17.1.2010   Dragons Extasy   TJ Sokol Benbro17 : 12
81.17.1.2010   FBK Squadra Juniors   Ohňostrojaři11 : 4
82.17.1.2010   TJ Sokol Benbro   FBC Dynamo18 : 7
83.17.1.2010   Ohňostrojaři   Notor Band Klašter8 : 10
84.24.1.2010   FBC Gladiators   FBC Lightning13 : 14
85.24.1.2010   Puma Mladá Boleslav   FBC Bakov Satans6 : 18
86.24.1.2010   FBC Lightning   Pixbo Kosmonosy5 : 14
87.24.1.2010   FBC Bakov Satans   FBC Gladiators9 : 9
88.24.1.2010   Pixbo Kosmonosy   Puma Mladá Boleslav2 : 2
89.31.1.2010   Ohňostrojaři   Pixbo Kosmonosy2 : 10
90.31.1.2010   TJ Sokol Benbro   FBC Lightning10 : 10
91.31.1.2010   Pixbo Kosmonosy   FBC Bakov Satans10 : 7
92.31.1.2010   FBC Lightning   FBK Squadra Juniors10 : 18
93.31.1.2010   FBC Bakov Satans   Ohňostrojaři6 : 9
94.31.1.2010   FBK Squadra Juniors   TJ Sokol Benbro10 : 16
95.7.2.2010   Dragons Extasy   FBC Gladiators26 : 6
96.7.2.2010   Notor Band Klašter   Puma Mladá Boleslav10 : 6
97.7.2.2010   FBC Gladiators   FBC Dynamo11 : 6
98.7.2.2010   Puma Mladá Boleslav   Dragons Extasy7 : 23
99.7.2.2010   FBC Dynamo   Notor Band Klašter4 : 15
100.14.2.2010   TJ Sokol Benbro   Notor Band Klašter9 : 15
101.14.2.2010   Dragons Extasy   FBC Bakov Satans21 : 7
102.14.2.2010   Notor Band Klašter   Dragons Extasy12 : 23
103.14.2.2010   FBC Bakov Satans   TJ Sokol Benbro13 : 22
104.21.2.2010   FBK Squadra Juniors   FBC Gladiators13 : 6
105.21.2.2010   FBC Dynamo   Pixbo Kosmonosy3 : 17
106.21.2.2010   FBC Lightning   Ohňostrojaři6 : 10
107.21.2.2010   FBC Gladiators   Puma Mladá Boleslav11 : 0
108.21.2.2010   Pixbo Kosmonosy   FBK Squadra Juniors10 : 9
109.21.2.2010   Ohňostrojaři   FBC Dynamo6 : 2
110.21.2.2010   Puma Mladá Boleslav   FBC Lightning6 : 10

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings612
2.FBK Pilich Vivatus612
3.FBK Sklípkani610
4.Ohňostrojaři610
5.Pixbo Kosmonosy68
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav67
7.Bakov Satans66
8.FBK Cerberos66
9.CRAZY KAKADU64
10.White Flying Rabbits64
11.T-SYSTEMS64
12.Brownův pohyb64
13.BTK Killers63
14.FBK Zubři Milovice z.s.60
15.FBK Black Wolf60

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist