ROZPIS ZÁPASŮ 2020/2021
HRACÍ DEN: 1
Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 2
Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: IBK Papašu / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK KILLERS / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: IBK Papašu
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: BTK KILLERS
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3
Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: HRAJEMEPROHOLKY / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: HRAJEMEPROHOLKY
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 4
Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 5
Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK KILLERS / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: IBK Papašu / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: HRAJEMEPROHOLKY / Hosté: BTK KILLERS
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: IBK Papašu
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: HRAJEMEPROHOLKY
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 6
Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 7
Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: IBK Papašu
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: IBK Papašu / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 8
Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 10:00 hod
Domácí: BTK KILLERS / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 13:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: BTK KILLERS
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 5.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 2
Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: IBK Papašu / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK KILLERS / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: IBK Papašu
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: BTK KILLERS
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 6.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3
Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: HRAJEMEPROHOLKY / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: HRAJEMEPROHOLKY
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 12.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 4
Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 13.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 5
Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK KILLERS / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: IBK Papašu / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: HRAJEMEPROHOLKY / Hosté: BTK KILLERS
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: IBK Papašu
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 19.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: HRAJEMEPROHOLKY
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 6
Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 20.9.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 7
Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: IBK Papašu
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: IBK Papašu / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 3.10.2020 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 8
Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 10:00 hod
Domácí: BTK KILLERS / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 13:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: BTK KILLERS
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 11.10.2020 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
VÝSLEDKY
Tým | Zápasy | Body | |
1. | FBK Pilich Vivatus | 16 | 31 |
2. | IBK Papašu | 16 | 26 |
3. | FBK Sklípkani | 16 | 22 |
4. | BTK KILLERS | 16 | 17 |
5. | FBC Vikings | 16 | 16 |
6. | Ohňostrojaři | 16 | 15 |
7. | Crazy Kakadu | 16 | 11 |
8. | Bakov Satans | 16 | 4 |
9. | White Flying Rabbits | 16 | 2 |
NÁHODNÉ FOTO RAFL
REKLAMA
Půjčka Online | Obrázky na plochu | Domácí práce | Půjčky
| Životopis vzor | Hubnutí | Boleslavan.cz | Práce doma | Půjčky ihned
Zásady ochrany osobních údajů | Realizace: Bogobanga - Nabídka práce, Brigády pro studenty