RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

ROZPIS ZÁPASŮ 2019/2020

HRACÍ DEN: 1

Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 7.9.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 7.9.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 7.9.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 7.9.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Hrajemeproholky
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 7.9.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 2

Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 8.9.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 8.9.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 8.9.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 8.9.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 8.9.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3

Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 15.9.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 15.9.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 15.9.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 15.9.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 4

Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 22.9.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 22.9.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 22.9.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 22.9.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 22.9.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Hrajemeproholky
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 5

Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 28.9.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 28.9.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 28.9.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 28.9.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 28.9.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 6

Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 6.10.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 6.10.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 6.10.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Hrajemeproholky
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 6.10.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 7

Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 12.10.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 12.10.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 12.10.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 12.10.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 12.10.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 8

Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 13.10.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 13.10.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 13.10.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 13.10.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 9

Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 20.10.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 20.10.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 20.10.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 20.10.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: Hrajemeproholky
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 20.10.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 10

Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 26.10.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 26.10.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 26.10.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 26.10.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 47 / Datum zápasu: 26.10.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 11

Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 27.10.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 27.10.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Hrajemeproholky
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 50 / Datum zápasu: 27.10.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 27.10.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 27.10.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Hrajemeproholky / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.Pixbo Kosmonosy24
2.FBC Vikings24
3.FBK Pilich Vivatus24
4.White Flying Rabbits33
5.Hrajemeproholky22
6.Bakov Satans22
7.Brownův pohyb22
8.CRAZY KAKADU22
9.FBK Sklípkani22
10.FBK Zubři Milovice z.s.22
11.FBK Cerberos21
12.Ohňostrojaři10
13.BTK Killers20
14.FBK Dynamo Mladá Boleslav20

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist