RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

ROZPIS ZÁPASŮ 2018/2019

HRACÍ DEN: 1

Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 2

Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3

Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 4

Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 5

Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 6

Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 7

Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 8

Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 9

Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 10

Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 47 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 50 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 11

Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 53 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 54 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 55 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 12

Číslo zápasu: 56 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 57 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 58 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 59 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 60 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 13

Číslo zápasu: 61 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 62 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 63 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 64 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 65 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 14

Číslo zápasu: 66 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 67 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 68 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 69 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 70 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 15

Číslo zápasu: 71 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 72 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 73 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 74 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 75 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 16

Číslo zápasu: 76 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 77 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 78 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 79 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 80 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings612
2.FBK Pilich Vivatus612
3.FBK Sklípkani610
4.Ohňostrojaři610
5.Pixbo Kosmonosy68
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav67
7.Bakov Satans66
8.FBK Cerberos66
9.CRAZY KAKADU64
10.White Flying Rabbits64
11.T-SYSTEMS64
12.Brownův pohyb64
13.BTK Killers63
14.FBK Zubři Milovice z.s.60
15.FBK Black Wolf60

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist