ROZPIS ZÁPASŮ 2018/2019
HRACÍ DEN: 1
Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 2
Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 3
Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 4
Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 5
Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 6
Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 7
Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 8
Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 9
Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 10
Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 47 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 50 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 11
Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 53 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 54 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 55 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 12
Číslo zápasu: 56 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 57 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 58 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 59 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 60 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 13
Číslo zápasu: 61 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 62 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 63 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 64 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 65 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 14
Číslo zápasu: 66 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 67 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 68 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 69 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 70 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 15
Číslo zápasu: 71 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 72 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 73 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 74 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 75 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 16
Číslo zápasu: 76 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 77 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 78 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 79 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 80 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 17
Číslo zápasu: 81 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 82 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 83 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 84 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 85 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 18
Číslo zápasu: 86 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 87 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 88 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 89 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 90 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 19
Číslo zápasu: 91 / Datum zápasu: 1.12.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 92 / Datum zápasu: 1.12.2018 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 93 / Datum zápasu: 1.12.2018 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 20
Číslo zápasu: 94 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 95 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 09:15 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 96 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 97 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 98 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 21
Číslo zápasu: 99 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 08:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 100 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 09:15 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 101 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 102 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 11:45 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 103 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 13:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 104 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 14:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 105 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 15:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 22
Číslo zápasu: 106 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 107 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 108 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 109 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 110 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 23
Číslo zápasu: 111 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 112 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 113 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 114 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 115 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 24
Číslo zápasu: 116 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 117 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 118 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 119 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 120 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 25
Číslo zápasu: 121 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 122 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 123 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 124 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 125 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 26
Číslo zápasu: 126 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 127 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 128 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 129 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 130 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 27
Číslo zápasu: 131 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 132 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 133 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 134 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 135 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 28
Číslo zápasu: 136 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 137 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 138 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 139 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 140 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 29
Číslo zápasu: 141 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 142 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 143 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 144 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 145 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 30
Číslo zápasu: 146 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 147 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 148 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 149 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 150 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 31
Číslo zápasu: 151 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 152 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 153 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 154 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 155 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 32
Číslo zápasu: 156 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 157 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 16:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 158 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 17:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 159 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 18:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 160 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 20:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 33
Číslo zápasu: 161 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 162 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 163 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 164 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 165 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 8.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 2
Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 9.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 3
Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 15.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 4
Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 16.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 5
Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 22.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 6
Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 29.9.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 7
Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 6.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 8
Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 13.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 9
Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 14.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 10
Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 47 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 50 / Datum zápasu: 21.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 11
Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 53 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 54 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 55 / Datum zápasu: 27.10.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 12
Číslo zápasu: 56 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 57 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 58 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 59 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 60 / Datum zápasu: 3.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 13
Číslo zápasu: 61 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 62 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 63 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 64 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 65 / Datum zápasu: 4.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 14
Číslo zápasu: 66 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 67 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 68 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 69 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 70 / Datum zápasu: 10.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 15
Číslo zápasu: 71 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 72 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 73 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 74 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 75 / Datum zápasu: 11.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 16
Číslo zápasu: 76 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 77 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 78 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 79 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 80 / Datum zápasu: 18.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 17
Číslo zápasu: 81 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 82 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 83 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 84 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 85 / Datum zápasu: 24.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 18
Číslo zápasu: 86 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 87 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 88 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 89 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 90 / Datum zápasu: 25.11.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 19
Číslo zápasu: 91 / Datum zápasu: 1.12.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 92 / Datum zápasu: 1.12.2018 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 93 / Datum zápasu: 1.12.2018 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 20
Číslo zápasu: 94 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 95 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 09:15 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 96 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 97 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 98 / Datum zápasu: 2.12.2018 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 21
Číslo zápasu: 99 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 08:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 100 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 09:15 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 101 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 102 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 11:45 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 103 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 13:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 104 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 14:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 105 / Datum zápasu: 8.12.2018 / Začátek zápasu: 15:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 22
Číslo zápasu: 106 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 107 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 108 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 109 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 110 / Datum zápasu: 5.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 23
Číslo zápasu: 111 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 112 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 113 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 114 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 115 / Datum zápasu: 6.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 24
Číslo zápasu: 116 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 117 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 118 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 119 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 120 / Datum zápasu: 19.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 25
Číslo zápasu: 121 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 122 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 123 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 124 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 125 / Datum zápasu: 26.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: Bakov Satans
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 26
Číslo zápasu: 126 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 127 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 128 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 129 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 130 / Datum zápasu: 27.1.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 27
Číslo zápasu: 131 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 132 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 133 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 134 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 135 / Datum zápasu: 2.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 28
Číslo zápasu: 136 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 137 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 138 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 139 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 140 / Datum zápasu: 3.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: BTK Killers
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 29
Číslo zápasu: 141 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 142 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 143 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 144 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 145 / Datum zápasu: 10.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 30
Číslo zápasu: 146 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 147 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 148 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 149 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 150 / Datum zápasu: 16.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Zubři Milovice z.s.
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 31
Číslo zápasu: 151 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 152 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 153 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Zubři Milovice z.s.
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 154 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 155 / Datum zápasu: 17.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Zubři Milovice z.s. / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: CRAZY KAKADU
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 32
Číslo zápasu: 156 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 157 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 16:15 hod
Domácí: Bakov Satans / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 158 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 17:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Black Wolf
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 159 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 18:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 160 / Datum zápasu: 23.2.2019 / Začátek zápasu: 20:00 hod
Domácí: FBK Black Wolf / Hosté: Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. Z
HRACÍ DEN: 33
Číslo zápasu: 161 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: BTK Killers
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 162 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 163 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: BTK Killers / Hosté: CRAZY KAKADU
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 164 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
Číslo zápasu: 165 / Datum zápasu: 24.2.2019 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: CRAZY KAKADU / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Black Wolf
Místo: 6. Z
VÝSLEDKY
Tým | Zápasy | Body | |
1. | FBK Pilich Vivatus | 16 | 31 |
2. | IBK Papau | 16 | 26 |
3. | FBK Sklípkani | 16 | 22 |
4. | BTK KILLERS | 16 | 17 |
5. | FBC Vikings | 16 | 16 |
6. | Ohňostrojaři | 16 | 15 |
7. | Crazy Kakadu | 16 | 11 |
8. | Bakov Satans | 16 | 4 |
9. | White Flying Rabbits | 16 | 2 |
NÁHODNÉ FOTO RAFL
REKLAMA
Půjčka Online | Obrázky na plochu | Domácí práce | Půjčky
| ivotopis vzor | Hubnutí | Boleslavan.cz | Práce doma | Půjčky ihned
Zásady ochrany osobních údajů | Realizace: Bogobanga - Nabídka práce, Brigády pro studenty