RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

ROZPIS ZÁPASŮ 2. LIGA 2015/2016

HRACÍ DEN: 1

Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 12.9.2015 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 12.9.2015 / Začátek zápasu: 10:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 12.9.2015 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 12.9.2015 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 2

Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 19.9.2015 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 19.9.2015 / Začátek zápasu: 10:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 19.9.2015 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 19.9.2015 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3

Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 26.9.2015 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 26.9.2015 / Začátek zápasu: 10:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 26.9.2015 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 26.9.2015 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 4

Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 3.10.2015 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 3.10.2015 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 3.10.2015 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 3.10.2015 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 5

Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 10.10.2015 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 10.10.2015 / Začátek zápasu: 10:00 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 10.10.2015 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 10.10.2015 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 6

Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 17.10.2015 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 17.10.2015 / Začátek zápasu: 10:00 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 17.10.2015 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 17.10.2015 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 7

Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 24.10.2015 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 24.10.2015 / Začátek zápasu: 10:00 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 24.10.2015 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 24.10.2015 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 8

Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 31.10.2015 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 31.10.2015 / Začátek zápasu: 10:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 31.10.2015 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 31.10.2015 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 9

Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 7.11.2015 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 7.11.2015 / Začátek zápasu: 10:00 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 7.11.2015 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 7.11.2015 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 10

Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 21.11.2015 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: Legendy Výstaviště
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 21.11.2015 / Začátek zápasu: 16:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: Legendy Výstaviště
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 21.11.2015 / Začátek zápasu: 17:30 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: Legendy Výstaviště
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 21.11.2015 / Začátek zápasu: 18:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Legendy Výstaviště
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 11

Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 28.11.2015 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 28.11.2015 / Začátek zápasu: 10:00 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 28.11.2015 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 28.11.2015 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: Brownův pohyb
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 12

Číslo zápasu: 53 / Datum zápasu: 23.1.2016 / Začátek zápasu: 09:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 54 / Datum zápasu: 23.1.2016 / Začátek zápasu: 10:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 55 / Datum zápasu: 23.1.2016 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 56 / Datum zápasu: 23.1.2016 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Brownův pohyb
Pořadatel časomíry: T-SYSTEMS
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 13

Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 30.1.2016 / Začátek zápasu: 14:00 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: T-SYSTEMS
Pořadatel časomíry: Legendy Výstaviště
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 30.1.2016 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: Legendy Výstaviště
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 47 / Datum zápasu: 30.1.2016 / Začátek zápasu: 16:30 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: Legendy Výstaviště
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 30.1.2016 / Začátek zápasu: 17:30 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Legendy Výstaviště
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 14

Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 6.2.2016 / Začátek zápasu: 16:00 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 50 / Datum zápasu: 6.2.2016 / Začátek zápasu: 17:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 6.2.2016 / Začátek zápasu: 18:00 hod
Domácí: Brownův pohyb / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 6.2.2016 / Začátek zápasu: 19:00 hod
Domácí: T-SYSTEMS / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: 6. ZŠ

<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBK Sklípkani712
2.Pixbo Kosmonosy712
3.FBK Pilich Vivatus710
4.FBC Vikings78
5.T-SYSTEMS76
6.FBK Cerberos74
7.Bakov Satans72
8.CDB Mladá Boleslav72

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb712
2.Ohňostrojaři710
3.MHK Butchers79
4.White Flying Rabbits78
5.BTK Killers78
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav77
7.FBC Lightnings72
8.CRAZY KAKADU70

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist