RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

ROZPIS ZÁPASŮ 2014/2015

HRACÍ DEN: 1

Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 13.9.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 13.9.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 13.9.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FbC Falcons MH / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 13.9.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 13.9.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: FbC Falcons MH
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 2

Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 14.9.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 14.9.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 14.9.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3

Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 20.9.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBC Bakov Satans
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 20.9.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: FBC Lightnings
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 20.9.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 20.9.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FBK Devils
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 20.9.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 4

Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 21.9.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 21.9.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 21.9.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Českobrodský Panthers / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 21.9.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Squadra Juniors TJS Nová Paka / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 21.9.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Českobrodský Panthers
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 5

Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 27.9.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 27.9.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: FBK Devils
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 27.9.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Squadra Juniors TJS Nová Paka / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 27.9.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 27.9.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 6

Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 28.9.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 28.9.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FbC Falcons MH
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 28.9.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBC Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 7

Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 4.10.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 4.10.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 4.10.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: FBC Lightnings
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 4.10.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 4.10.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 8

Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 5.10.2015 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 5.10.2015 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 5.10.2015 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Českobrodský Panthers
Pořadatel časomíry: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 5.10.2015 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 5.10.2015 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Českobrodský Panthers / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 9

Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 11.10.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBK Devils
Pořadatel časomíry: Dr.ACI Veselá
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 11.10.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Pořadatel časomíry: Dr.ACI Veselá
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 11.10.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Dr.ACI Veselá
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 11.10.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Dr.ACI Veselá
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 11.10.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Squadra Juniors TJS Nová Paka / Hosté: FBC Lightnings
Pořadatel časomíry: Dr.ACI Veselá
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 10

Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 12.10.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 12.10.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 12.10.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 11

Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 18.10.2014 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 18.10.2014 / Začátek zápasu: 16:15 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 53 / Datum zápasu: 18.10.2014 / Začátek zápasu: 17:30 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBC Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 54 / Datum zápasu: 18.10.2014 / Začátek zápasu: 18:45 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 55 / Datum zápasu: 18.10.2014 / Začátek zápasu: 20:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 12

Číslo zápasu: 56 / Datum zápasu: 19.10.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 57 / Datum zápasu: 19.10.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FbC Falcons MH
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 58 / Datum zápasu: 19.10.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Českobrodský Panthers / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 59 / Datum zápasu: 19.10.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 60 / Datum zápasu: 19.10.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FbC Falcons MH / Hosté: Českobrodský Panthers
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 13

Číslo zápasu: 61 / Datum zápasu: 25.10.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FbC Falcons MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 62 / Datum zápasu: 25.10.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FbC Falcons MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 63 / Datum zápasu: 25.10.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FbC Falcons MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 64 / Datum zápasu: 25.10.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: FBC Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FbC Falcons MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 65 / Datum zápasu: 25.10.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBC Lightnings
Pořadatel časomíry: FbC Falcons MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 66 / Datum zápasu: 25.10.2014 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Legendy Výstaviště
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 67 / Datum zápasu: 25.10.2014 / Začátek zápasu: 16:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: Legendy Výstaviště
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 68 / Datum zápasu: 25.10.2014 / Začátek zápasu: 17:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: Legendy Výstaviště
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 69 / Datum zápasu: 25.10.2014 / Začátek zápasu: 18:45 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Legendy Výstaviště
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 70 / Datum zápasu: 25.10.2014 / Začátek zápasu: 20:00 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Legendy Výstaviště
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 14

Číslo zápasu: 71 / Datum zápasu: 1.11.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Squadra Juniors TJS Nová Paka / Hosté: FbC Falcons MH
Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 72 / Datum zápasu: 1.11.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 73 / Datum zápasu: 1.11.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 74 / Datum zápasu: 1.11.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FbC Falcons MH / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 75 / Datum zápasu: 1.11.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 76 / Datum zápasu: 1.11.2014 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 77 / Datum zápasu: 1.11.2014 / Začátek zápasu: 16:15 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: Českobrodský Panthers
Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 79 / Datum zápasu: 1.11.2014 / Začátek zápasu: 18:45 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: FBK Devils
Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 15

Číslo zápasu: 81 / Datum zápasu: 8.11.2014 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 82 / Datum zápasu: 8.11.2014 / Začátek zápasu: 16:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 83 / Datum zápasu: 8.11.2014 / Začátek zápasu: 17:30 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 84 / Datum zápasu: 8.11.2014 / Začátek zápasu: 18:45 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 85 / Datum zápasu: 8.11.2014 / Začátek zápasu: 20:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 17

Číslo zápasu: 92 / Datum zápasu: 15.11.2014 / Začátek zápasu: 16:15 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 94 / Datum zápasu: 15.11.2014 / Začátek zápasu: 18:45 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBC Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 95 / Datum zápasu: 15.11.2014 / Začátek zápasu: 20:00 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 18

Číslo zápasu: 96 / Datum zápasu: 16.11.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: CDB Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 97 / Datum zápasu: 16.11.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: FbC Falcons MH
Pořadatel časomíry: CDB Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 98 / Datum zápasu: 16.11.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Devils
Pořadatel časomíry: CDB Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 99 / Datum zápasu: 16.11.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: CDB Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 100 / Datum zápasu: 16.11.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FbC Falcons MH / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: CDB Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 19

Číslo zápasu: 101 / Datum zápasu: 20.12.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 102 / Datum zápasu: 20.12.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 103 / Datum zápasu: 20.12.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 104 / Datum zápasu: 20.12.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 105 / Datum zápasu: 20.12.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 106 / Datum zápasu: 20.12.2014 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Devils
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 107 / Datum zápasu: 20.12.2014 / Začátek zápasu: 16:15 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 108 / Datum zápasu: 20.12.2014 / Začátek zápasu: 17:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 109 / Datum zápasu: 20.12.2014 / Začátek zápasu: 18:45 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 110 / Datum zápasu: 20.12.2014 / Začátek zápasu: 20:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBC Lightnings
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 20

Číslo zápasu: 111 / Datum zápasu: 29.11.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FbC Falcons MH
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 112 / Datum zápasu: 29.11.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 113 / Datum zápasu: 29.11.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Českobrodský Panthers / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 114 / Datum zápasu: 29.11.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FbC Falcons MH / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 115 / Datum zápasu: 29.11.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 116 / Datum zápasu: 29.11.2014 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: Squadra Juniors TJS Nová Paka / Hosté: Českobrodský Panthers
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 117 / Datum zápasu: 29.11.2014 / Začátek zápasu: 16:15 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 118 / Datum zápasu: 29.11.2014 / Začátek zápasu: 17:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 21

Číslo zápasu: 119 / Datum zápasu: 6.12.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 120 / Datum zápasu: 6.12.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 121 / Datum zápasu: 6.12.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: FBC Bakov Satans
Pořadatel časomíry: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 122 / Datum zápasu: 6.12.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 123 / Datum zápasu: 6.12.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 124 / Datum zápasu: 6.12.2014 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: Českobrodský Panthers / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 125 / Datum zápasu: 6.12.2014 / Začátek zápasu: 16:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Devils
Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 126 / Datum zápasu: 6.12.2014 / Začátek zápasu: 17:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Českobrodský Panthers
Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 127 / Datum zápasu: 6.12.2014 / Začátek zápasu: 18:45 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 128 / Datum zápasu: 6.12.2014 / Začátek zápasu: 20:00 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 22

Číslo zápasu: 129 / Datum zápasu: 13.12.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBC Lightnings
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 130 / Datum zápasu: 13.12.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FbC Falcons MH / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 131 / Datum zápasu: 13.12.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 132 / Datum zápasu: 13.12.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FbC Falcons MH
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 133 / Datum zápasu: 13.12.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 134 / Datum zápasu: 13.12.2014 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 135 / Datum zápasu: 13.12.2014 / Začátek zápasu: 16:15 hod
Domácí: Squadra Juniors TJS Nová Paka / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 136 / Datum zápasu: 13.12.2014 / Začátek zápasu: 17:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 23

Číslo zápasu: 137 / Datum zápasu: 14.12.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Českobrodský Panthers / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 138 / Datum zápasu: 14.12.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Squadra Juniors TJS Nová Paka / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 139 / Datum zápasu: 14.12.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 140 / Datum zápasu: 14.12.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Českobrodský Panthers
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 141 / Datum zápasu: 14.12.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Pořadatel časomíry: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 24

Číslo zápasu: 142 / Datum zápasu: 10.1.2015 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 143 / Datum zápasu: 10.1.2015 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Českobrodský Panthers / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 144 / Datum zápasu: 10.1.2015 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 145 / Datum zápasu: 10.1.2015 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: FBC Lightnings
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 146 / Datum zápasu: 10.1.2015 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 147 / Datum zápasu: 10.1.2015 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: Českobrodský Panthers
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 25

Číslo zápasu: 148 / Datum zápasu: 11.1.2015 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Dr.ACI Veselá
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 149 / Datum zápasu: 11.1.2015 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBK Devils
Pořadatel časomíry: Dr.ACI Veselá
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 150 / Datum zápasu: 11.1.2015 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Dr.ACI Veselá
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 151 / Datum zápasu: 11.1.2015 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: Dr.ACI Veselá
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 152 / Datum zápasu: 11.1.2015 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Dr.ACI Veselá
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 153 / Datum zápasu: 11.1.2015 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: Dr.ACI Veselá
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 26

Číslo zápasu: 154 / Datum zápasu: 17.1.2015 / Začátek zápasu: 14:00 hod
Domácí: Squadra Juniors TJS Nová Paka / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 155 / Datum zápasu: 17.1.2015 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FbC Falcons MH
Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 156 / Datum zápasu: 17.1.2015 / Začátek zápasu: 16:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 158 / Datum zápasu: 17.1.2015 / Začátek zápasu: 18:00 hod
Domácí: Českobrodský Panthers / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 159 / Datum zápasu: 17.1.2015 / Začátek zápasu: 19:00 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 27

Číslo zápasu: 157 / Datum zápasu: 24.1.2015 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FbC Falcons MH / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 160 / Datum zápasu: 24.1.2015 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 161 / Datum zápasu: 24.1.2015 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Legendy Výstaviště / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 162 / Datum zápasu: 24.1.2015 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: FBC Lightnings
Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 163 / Datum zápasu: 24.1.2015 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 164 / Datum zápasu: 24.1.2015 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 28

Číslo zápasu: 165 / Datum zápasu: 25.1.2015 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBC Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FbC Falcons MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 166 / Datum zápasu: 25.1.2015 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBC Lions
Pořadatel časomíry: FbC Falcons MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 167 / Datum zápasu: 25.1.2015 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FbC Falcons MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 168 / Datum zápasu: 25.1.2015 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Squadra Juniors TJS Nová Paka
Pořadatel časomíry: FbC Falcons MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 169 / Datum zápasu: 25.1.2015 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Lions / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FbC Falcons MH
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 170 / Datum zápasu: 25.1.2015 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: Squadra Juniors TJS Nová Paka / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FbC Falcons MH
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 29

Číslo zápasu: 171 / Datum zápasu: 31.1.2015 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: Kněžmost Butchers
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 172 / Datum zápasu: 31.1.2015 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: Českobrodský Panthers
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 173 / Datum zápasu: 31.1.2015 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Ohňostrojaři
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 174 / Datum zápasu: 31.1.2015 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 175 / Datum zápasu: 31.1.2015 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Českobrodský Panthers / Hosté: FBC Bakov Satans
Pořadatel časomíry: FBC Lions
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 30

Číslo zápasu: 176 / Datum zápasu: 1.2.2015 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FbC Falcons MH / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 177 / Datum zápasu: 1.2.2015 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 178 / Datum zápasu: 1.2.2015 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: FbC Falcons MH
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 179 / Datum zápasu: 1.2.2015 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 180 / Datum zápasu: 1.2.2015 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Devils
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 31

Číslo zápasu: 181 / Datum zápasu: 7.2.2015 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Legendy Výstaviště
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 182 / Datum zápasu: 7.2.2015 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Dynamo Mladá Boleslav / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 183 / Datum zápasu: 7.2.2015 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 184 / Datum zápasu: 7.2.2015 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FbC Falcons MH / Hosté: FBK Dynamo Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 185 / Datum zápasu: 7.2.2015 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBC Lightnings
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 186 / Datum zápasu: 7.2.2015 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.Bakov Satans00
2.FBK Sklípkani00
3.White Flying Rabbits00
4.Ohňostrojaři00
5.Pixbo Kosmonosy00
6.FBK Black Wolf00
7.Brownův pohyb00
8.FBK Pilich Vivatus00
9.T-SYSTEMS00
10.CRAZY KAKADU00
11.FBK Dynamo Mladá Boleslav00
12.FBK Zubři Milovice z.s.00
13.FBK Cerberos00
14.FBC Vikings00
15.BTK Killers00

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist