RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

ROZPIS ZÁPASŮ 1. LIGA 2013/2014

HRACÍ DEN: 1

Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 8.9.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 8.9.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 8.9.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 8.9.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Dragons Extasy
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 8.9.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: NO-RULES Sobotka
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 8.9.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Squadra Juniors
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 2

Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 15.9.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Sršni Ralsko / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: NO-RULES Sobotka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 15.9.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: NO-RULES Sobotka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 15.9.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: NO-RULES Sobotka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 15.9.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: NO-RULES Sobotka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 15.9.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Sršni Ralsko
Pořadatel časomíry: NO-RULES Sobotka
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 15.9.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: NO-RULES Sobotka
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3

Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 22.9.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 22.9.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 22.9.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 22.9.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 22.9.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 22.9.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: NO-RULES Sobotka
Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 4

Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 29.9.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 29.9.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 29.9.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Dragons Extasy
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 29.9.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Sršni Ralsko / Hosté: FBK Squadra Juniors
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 29.9.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 29.9.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: Sršni Ralsko
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 5

Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 6.10.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Squadra Juniors
Pořadatel časomíry: Sršni Ralsko
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 6.10.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: Dragons Extasy
Pořadatel časomíry: Sršni Ralsko
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 6.10.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Sršni Ralsko
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 6.10.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Sršni Ralsko
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 6.10.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Sršni Ralsko
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 6.10.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Sršni Ralsko
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 6

Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 13.10.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 13.10.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 13.10.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Sršni Ralsko / Hosté: NO-RULES Sobotka
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 13.10.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 13.10.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Sršni Ralsko
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 13.10.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 7

Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 20.10.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 20.10.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: FBK Squadra Juniors
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 20.10.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 20.10.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 20.10.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: Dragons Extasy
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 20.10.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 8

Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 27.10.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Sršni Ralsko
Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 27.10.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 27.10.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Sršni Ralsko / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 27.10.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 47 / Datum zápasu: 27.10.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 27.10.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: NO-RULES Sobotka
Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 9

Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 3.11.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 50 / Datum zápasu: 3.11.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 3.11.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 3.11.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 53 / Datum zápasu: 3.11.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 54 / Datum zápasu: 3.11.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 10

Číslo zápasu: 55 / Datum zápasu: 10.11.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Squadra Juniors
Pořadatel časomíry: CDB Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 56 / Datum zápasu: 10.11.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Sršni Ralsko
Pořadatel časomíry: CDB Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 57 / Datum zápasu: 10.11.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: CDB Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 58 / Datum zápasu: 10.11.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: NO-RULES Sobotka
Pořadatel časomíry: CDB Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 59 / Datum zápasu: 10.11.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Sršni Ralsko / Hosté: Dragons Extasy
Pořadatel časomíry: CDB Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 60 / Datum zápasu: 10.11.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: CDB Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 11

Číslo zápasu: 61 / Datum zápasu: 17.11.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: Dragons Extasy
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 62 / Datum zápasu: 17.11.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 63 / Datum zápasu: 17.11.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Squadra Juniors
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 64 / Datum zápasu: 17.11.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 65 / Datum zápasu: 17.11.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 66 / Datum zápasu: 17.11.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Sršni Ralsko
Pořadatel časomíry: Českobrodský Panthers
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 12

Číslo zápasu: 67 / Datum zápasu: 24.11.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 68 / Datum zápasu: 24.11.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Sršni Ralsko / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 69 / Datum zápasu: 24.11.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 70 / Datum zápasu: 24.11.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 71 / Datum zápasu: 24.11.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 72 / Datum zápasu: 24.11.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: Sršni Ralsko
Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 13

Číslo zápasu: 73 / Datum zápasu: 1.12.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 74 / Datum zápasu: 1.12.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: Dragons Extasy
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 75 / Datum zápasu: 1.12.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: NO-RULES Sobotka
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 76 / Datum zápasu: 1.12.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBK Squadra Juniors
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 77 / Datum zápasu: 1.12.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 78 / Datum zápasu: 1.12.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 14

Číslo zápasu: 79 / Datum zápasu: 7.12.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 80 / Datum zápasu: 7.12.2013 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: NO-RULES Sobotka
Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 81 / Datum zápasu: 7.12.2013 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 82 / Datum zápasu: 7.12.2013 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 83 / Datum zápasu: 7.12.2013 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 84 / Datum zápasu: 7.12.2013 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 15

Číslo zápasu: 85 / Datum zápasu: 19.1.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Dragons Extasy
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 86 / Datum zápasu: 19.1.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: FBK Squadra Juniors
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 87 / Datum zápasu: 19.1.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 88 / Datum zápasu: 19.1.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Sršni Ralsko
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 89 / Datum zápasu: 19.1.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 90 / Datum zápasu: 19.1.2014 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: Sršni Ralsko / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBK Pilich Vivatus
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 16

Číslo zápasu: 91 / Datum zápasu: 25.1.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: NO-RULES Sobotka
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 92 / Datum zápasu: 25.1.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 93 / Datum zápasu: 25.1.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: Sršni Ralsko
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 94 / Datum zápasu: 25.1.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 95 / Datum zápasu: 25.1.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Sršni Ralsko / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 96 / Datum zápasu: 25.1.2014 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Cerberos
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 17

Číslo zápasu: 97 / Datum zápasu: 2.2.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Sršni Ralsko
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 98 / Datum zápasu: 2.2.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Sršni Ralsko
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 99 / Datum zápasu: 2.2.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: Sršni Ralsko
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 100 / Datum zápasu: 2.2.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Sršni Ralsko
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 101 / Datum zápasu: 2.2.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: FBK Squadra Juniors
Pořadatel časomíry: Sršni Ralsko
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 102 / Datum zápasu: 2.2.2014 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Dragons Extasy
Pořadatel časomíry: Sršni Ralsko
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 18

Číslo zápasu: 103 / Datum zápasu: 9.2.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Sršni Ralsko / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 104 / Datum zápasu: 9.2.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 105 / Datum zápasu: 9.2.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 106 / Datum zápasu: 9.2.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: NO-RULES Sobotka
Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 107 / Datum zápasu: 9.2.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Sršni Ralsko
Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 108 / Datum zápasu: 9.2.2014 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 19

Číslo zápasu: 109 / Datum zápasu: 16.2.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 110 / Datum zápasu: 16.2.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 111 / Datum zápasu: 16.2.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: Dragons Extasy
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 112 / Datum zápasu: 16.2.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 113 / Datum zápasu: 16.2.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 114 / Datum zápasu: 16.2.2014 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Squadra Juniors
Pořadatel časomíry: FBC Vikings
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 20

Číslo zápasu: 115 / Datum zápasu: 23.2.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBC Vikings
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 116 / Datum zápasu: 23.2.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Sršni Ralsko / Hosté: FBK Sklípkani
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 117 / Datum zápasu: 23.2.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: Dragons Extasy
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 118 / Datum zápasu: 23.2.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: FBK Squadra Juniors
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 119 / Datum zápasu: 23.2.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: Sršni Ralsko
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 120 / Datum zápasu: 23.2.2014 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: NO-RULES Sobotka
Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 21

Číslo zápasu: 121 / Datum zápasu: 2.3.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Cerberos / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 122 / Datum zápasu: 2.3.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 123 / Datum zápasu: 2.3.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Dr.ACI Veselá / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 124 / Datum zápasu: 2.3.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: FBK Pilich Vivatus / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 125 / Datum zápasu: 2.3.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: White Flying Rabbits / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 126 / Datum zápasu: 2.3.2014 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: CDB Mladá Boleslav / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: FBK Sklípkani
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 22

Číslo zápasu: 127 / Datum zápasu: 9.3.2014 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: White Flying Rabbits
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 128 / Datum zápasu: 9.3.2014 / Začátek zápasu: 09:45 hod
Domácí: FBC Vikings / Hosté: FBK Cerberos
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 129 / Datum zápasu: 9.3.2014 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Sršni Ralsko / Hosté: FBK Pilich Vivatus
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 130 / Datum zápasu: 9.3.2014 / Začátek zápasu: 12:15 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: NO-RULES Sobotka
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 131 / Datum zápasu: 9.3.2014 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Dr.ACI Veselá
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 132 / Datum zápasu: 9.3.2014 / Začátek zápasu: 14:45 hod
Domácí: FBK Sklípkani / Hosté: CDB Mladá Boleslav
Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: 6. ZŠ

<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBK Sklípkani712
2.Pixbo Kosmonosy712
3.FBK Pilich Vivatus710
4.FBC Vikings78
5.T-SYSTEMS76
6.FBK Cerberos74
7.Bakov Satans72
8.CDB Mladá Boleslav72

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb712
2.Ohňostrojaři710
3.MHK Butchers79
4.White Flying Rabbits78
5.BTK Killers78
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav77
7.FBC Lightnings72
8.CRAZY KAKADU70

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist