RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

ROZPIS ZÁPASŮ 2. LIGA 2012/2013

HRACÍ DEN: 1

Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 9.9.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBK Devils
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 9.9.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 9.9.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 9.9.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: Kněžmost Butchers
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 9.9.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 2

Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 15.9.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: Panthers Mimoň
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 15.9.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 15.9.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 15.9.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: Panthers Mimoň / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 15.9.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3

Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 23.9.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 23.9.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Kněžmost Butchers
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 23.9.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 23.9.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 23.9.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 4

Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 29.9.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 29.9.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: Panthers Mimoň
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 29.9.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBK Devils
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 29.9.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 29.9.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: Panthers Mimoň / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 5

Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 7.10.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Panthers Mimoň / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 7.10.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 7.10.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: Panthers Mimoň
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 7.10.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 7.10.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FBK Devils
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 6

Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 13.10.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 13.10.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 13.10.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 13.10.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 13.10.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: Kněžmost Butchers
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 7

Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 21.10.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 21.10.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: Panthers Mimoň / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 21.10.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 21.10.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Panthers Mimoň
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 21.10.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Devils
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 8

Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 27.10.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Panthers Mimoň
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 27.10.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Panthers Mimoň
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 27.10.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FBK Devils
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Panthers Mimoň
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 27.10.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: Kněžmost Butchers
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Panthers Mimoň
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 27.10.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Panthers Mimoň
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 9

Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 4.11.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: Panthers Mimoň
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo MB
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 4.11.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo MB
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 4.11.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo MB
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 4.11.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo MB
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 4.11.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo MB
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 10

Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 10.11.2012 / Začátek zápasu: 14:00 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Kněžmost Butchers
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 47 / Datum zápasu: 10.11.2012 / Začátek zápasu: 15:10 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 10.11.2012 / Začátek zápasu: 16:20 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBK Devils
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 10.11.2012 / Začátek zápasu: 17:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 50 / Datum zápasu: 10.11.2012 / Začátek zápasu: 18:40 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 11

Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 17.11.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 17.11.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: Panthers Mimoň / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 53 / Datum zápasu: 17.11.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 54 / Datum zápasu: 17.11.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 55 / Datum zápasu: 17.11.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: Panthers Mimoň
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 12

Číslo zápasu: 56 / Datum zápasu: 24.11.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 57 / Datum zápasu: 24.11.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 58 / Datum zápasu: 24.11.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 59 / Datum zápasu: 24.11.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 60 / Datum zápasu: 24.11.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: Kněžmost Butchers
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 13

Číslo zápasu: 61 / Datum zápasu: 2.12.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBK Devils
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 62 / Datum zápasu: 2.12.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: Panthers Mimoň / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 63 / Datum zápasu: 2.12.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 64 / Datum zápasu: 2.12.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 65 / Datum zápasu: 2.12.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: Panthers Mimoň
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Kněžmost Butchers
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 14

Číslo zápasu: 66 / Datum zápasu: 8.12.2012 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Panthers Mimoň / Hosté: FBK Devils
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 67 / Datum zápasu: 8.12.2012 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 68 / Datum zápasu: 8.12.2012 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 69 / Datum zápasu: 8.12.2012 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: Panthers Mimoň
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 70 / Datum zápasu: 8.12.2012 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 15

Číslo zápasu: 71 / Datum zápasu: 19.1.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 72 / Datum zápasu: 19.1.2013 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 73 / Datum zápasu: 19.1.2013 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 74 / Datum zápasu: 19.1.2013 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: Kněžmost Butchers
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 75 / Datum zápasu: 19.1.2013 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 16

Číslo zápasu: 76 / Datum zápasu: 26.1.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 77 / Datum zápasu: 26.1.2013 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 78 / Datum zápasu: 26.1.2013 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Panthers Mimoň
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 79 / Datum zápasu: 26.1.2013 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 80 / Datum zápasu: 26.1.2013 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: Panthers Mimoň / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dolní Bousov
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 17

Číslo zápasu: 81 / Datum zápasu: 3.2.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: Kněžmost Butchers
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 82 / Datum zápasu: 3.2.2013 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: FBK Devils / Hosté: FBK Dolní Bousov
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 83 / Datum zápasu: 3.2.2013 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: Kněžmost Butchers / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 84 / Datum zápasu: 3.2.2013 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 85 / Datum zápasu: 3.2.2013 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Devils
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 18

Číslo zápasu: 86 / Datum zápasu: 9.2.2013 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: FBK Devils
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 87 / Datum zápasu: 9.2.2013 / Začátek zápasu: 09:40 hod
Domácí: Panthers Mimoň / Hosté: Kněžmost Butchers
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 88 / Datum zápasu: 9.2.2013 / Začátek zápasu: 10:50 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 89 / Datum zápasu: 9.2.2013 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBK Dolní Bousov / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 90 / Datum zápasu: 9.2.2013 / Začátek zápasu: 13:10 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: White Flying Rabbits
Místo: 6. ZŠ

<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBK Sklípkani712
2.Pixbo Kosmonosy712
3.FBK Pilich Vivatus710
4.FBC Vikings78
5.T-SYSTEMS76
6.FBK Cerberos74
7.Bakov Satans72
8.CDB Mladá Boleslav72

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb712
2.Ohňostrojaři710
3.MHK Butchers79
4.White Flying Rabbits78
5.BTK Killers78
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav77
7.FBC Lightnings72
8.CRAZY KAKADU70

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist