RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

ROZPIS ZÁPASŮ 2. LIGA 2010/2011

HRACÍ DEN: 1

Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 5.9.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 5.9.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 5.9.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 5.9.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Dynamo / Hosté: Draci Mimoňe
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 5.9.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 5.9.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBC Dymamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 5.9.2010 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: Draci Mimoňe / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 2

Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 12.9.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Notor Band Klášter / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 12.9.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 12.9.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: Notor Band Klášter
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 12.9.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: NO-RULES Sobotka
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 12.9.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 12.9.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 12.9.2010 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 3

Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 19.9.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 19.9.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Draci Mimoňe / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 19.9.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 19.9.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Dynamo / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 19.9.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: Draci Mimoňe
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 19.9.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBC Dymamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 19.9.2010 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 4

Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 26.9.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 26.9.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 26.9.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 26.9.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: Notor Band Klášter
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 26.9.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: NO-RULES Sobotka
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 26.9.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 26.9.2010 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: Notor Band Klášter / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 5

Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 3.10.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 3.10.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 3.10.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Draci Mimoňe / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 3.10.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 3.10.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 3.10.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 3.10.2010 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: Draci Mimoňe
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 6

Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 10.10.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 10.10.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 10.10.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 10.10.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: Notor Band Klášter
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 10.10.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 10.10.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 10.10.2010 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: Notor Band Klášter / Hosté: NO-RULES Sobotka
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FKB Gunners Brodce
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 7

Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 17.10.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: Notor Band Klášter
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 17.10.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 17.10.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 17.10.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Notor Band Klášter / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 47 / Datum zápasu: 17.10.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 17.10.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 8

Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 23.10.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 50 / Datum zápasu: 23.10.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: NO-RULES Sobotka
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 23.10.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Draci Mimoňe / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 23.10.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 53 / Datum zápasu: 23.10.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 54 / Datum zápasu: 23.10.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: Draci Mimoňe
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 9

Číslo zápasu: 55 / Datum zápasu: 31.10.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: Notor Band Klášter
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Draci Mimoňe
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 56 / Datum zápasu: 31.10.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Draci Mimoňe
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 57 / Datum zápasu: 31.10.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Draci Mimoňe
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 58 / Datum zápasu: 31.10.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Notor Band Klášter / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Draci Mimoňe
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 59 / Datum zápasu: 31.10.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Draci Mimoňe
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 60 / Datum zápasu: 31.10.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Draci Mimoňe
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 10

Číslo zápasu: 61 / Datum zápasu: 6.11.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 62 / Datum zápasu: 6.11.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 63 / Datum zápasu: 6.11.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: NO-RULES Sobotka
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 64 / Datum zápasu: 6.11.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 65 / Datum zápasu: 6.11.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 66 / Datum zápasu: 6.11.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Kopidlno
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 11

Číslo zápasu: 67 / Datum zápasu: 14.11.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 68 / Datum zápasu: 14.11.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 69 / Datum zápasu: 14.11.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: NO-RULES Sobotka
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 70 / Datum zápasu: 14.11.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 71 / Datum zápasu: 14.11.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 72 / Datum zápasu: 14.11.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Dynamo
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 12

Číslo zápasu: 73 / Datum zápasu: 21.11.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Notor Band Klášter
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 74 / Datum zápasu: 21.11.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 75 / Datum zápasu: 21.11.2010 / Začátek zápasu: 11:00 hod
Domácí: Notor Band Klášter / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 76 / Datum zápasu: 21.11.2010 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 77 / Datum zápasu: 21.11.2010 / Začátek zápasu: 13:00 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 78 / Datum zápasu: 21.11.2010 / Začátek zápasu: 14:00 hod
Domácí: Draci Mimoňe / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 79 / Datum zápasu: 21.11.2010 / Začátek zápasu: 15:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Draci Mimoňe
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 80 / Datum zápasu: 21.11.2010 / Začátek zápasu: 16:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohnostrojaři
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 13

Číslo zápasu: 81 / Datum zápasu: 28.11.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: NO-RULES Sobotka
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 82 / Datum zápasu: 28.11.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: NO-RULES Sobotka
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 83 / Datum zápasu: 28.11.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: NO-RULES Sobotka
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 84 / Datum zápasu: 28.11.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Draci Mimoňe / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: NO-RULES Sobotka
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 85 / Datum zápasu: 28.11.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: NO-RULES Sobotka
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 86 / Datum zápasu: 28.11.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Notor Band Klášter / Hosté: Draci Mimoňe
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: NO-RULES Sobotka
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 14

Číslo zápasu: 87 / Datum zápasu: 5.12.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 88 / Datum zápasu: 5.12.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 89 / Datum zápasu: 5.12.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Draci Mimoňe / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 90 / Datum zápasu: 5.12.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 91 / Datum zápasu: 5.12.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: NO-RULES Sobotka
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 15

Číslo zápasu: 92 / Datum zápasu: 23.1.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: Draci Mimoňe
Rozhodčí: Pozníček Martin / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 93 / Datum zápasu: 23.1.2011 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: Pozníček Martin / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 94 / Datum zápasu: 23.1.2011 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: Nurek Marek / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 95 / Datum zápasu: 23.1.2011 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Draci Mimoňe / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: Benda Lukaš / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 96 / Datum zápasu: 23.1.2011 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: Benda Lukaš / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 97 / Datum zápasu: 23.1.2011 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: Benda Lukaš / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 98 / Datum zápasu: 23.1.2011 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: Benda Lukaš / Pořadatel časomíry: FBC Lightnings
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 16

Číslo zápasu: 99 / Datum zápasu: 29.1.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: NO-RULES Sobotka
Rozhodčí: Litresits Ondřej / Pořadatel časomíry: Draci Mimoňe
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 100 / Datum zápasu: 29.1.2011 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: Litresits Ondřej / Pořadatel časomíry: Draci Mimoňe
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 101 / Datum zápasu: 29.1.2011 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: Litresits Ondřej / Pořadatel časomíry: Draci Mimoňe
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 102 / Datum zápasu: 29.1.2011 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: Litresits Ondřej / Pořadatel časomíry: Draci Mimoňe
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 103 / Datum zápasu: 29.1.2011 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Notor Band Klášter / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: Dovina Jakub / Pořadatel časomíry: Draci Mimoňe
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 104 / Datum zápasu: 29.1.2011 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: Dovina Jakub / Pořadatel časomíry: Draci Mimoňe
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 105 / Datum zápasu: 29.1.2011 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Notor Band Klášter
Rozhodčí: Dovina Jakub / Pořadatel časomíry: Draci Mimoňe
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 17

Číslo zápasu: 106 / Datum zápasu: 6.2.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: Nurek Marek / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 107 / Datum zápasu: 6.2.2011 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: Nurek Marek / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 108 / Datum zápasu: 6.2.2011 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Draci Mimoňe / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: Dovina Jakub / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 109 / Datum zápasu: 6.2.2011 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: Dovina Jakub / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 110 / Datum zápasu: 6.2.2011 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: Nurek Marek / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 111 / Datum zápasu: 6.2.2011 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: Draci Mimoňe
Rozhodčí: Diblík Jiří / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 112 / Datum zápasu: 6.2.2011 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: Diblík Jiří / Pořadatel časomíry: Notor Band Klášter
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 18

Číslo zápasu: 113 / Datum zápasu: 13.2.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: Notor Band Klášter
Rozhodčí: Parnica Peter / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 114 / Datum zápasu: 13.2.2011 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: Parnica Peter / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 115 / Datum zápasu: 13.2.2011 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: Parnica Peter / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 116 / Datum zápasu: 13.2.2011 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Notor Band Klášter / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: Parnica Peter / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 117 / Datum zápasu: 13.2.2011 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: Nurek Marek / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 118 / Datum zápasu: 13.2.2011 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: NO-RULES Sobotka
Rozhodčí: Nurek Marek / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 119 / Datum zápasu: 13.2.2011 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: Nurek Marek / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 19

Číslo zápasu: 120 / Datum zápasu: 20.2.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Draci Mimoňe / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: Knížek Ondřej / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 121 / Datum zápasu: 20.2.2011 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 122 / Datum zápasu: 20.2.2011 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FKB Gunners Brodce / Hosté: FBK Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 123 / Datum zápasu: 20.2.2011 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 124 / Datum zápasu: 20.2.2011 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Draci Mimoňe
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 125 / Datum zápasu: 20.2.2011 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FKB Gunners Brodce
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 126 / Datum zápasu: 20.2.2011 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: FBK Dynamo / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: Knížek Ondřej / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 20

Číslo zápasu: 127 / Datum zápasu: 27.2.2011 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: NO-RULES Sobotka / Hosté: Notor Band Klášter
Rozhodčí: Nožička Ondřej / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 128 / Datum zápasu: 27.2.2011 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: Nožička Ondřej / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 129 / Datum zápasu: 27.2.2011 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBC Kopidlno / Hosté: FBC Lightnings
Rozhodčí: Nožička Ondřej / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 130 / Datum zápasu: 27.2.2011 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Notor Band Klášter / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: Nožička Ondřej / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 131 / Datum zápasu: 27.2.2011 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Ohnostrojaři / Hosté: NO-RULES Sobotka
Rozhodčí: Nožička Jan / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 132 / Datum zápasu: 27.2.2011 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBC Kopidlno
Rozhodčí: Nožička Jan / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 133 / Datum zápasu: 27.2.2011 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: FBC Lightnings / Hosté: Ohnostrojaři
Rozhodčí: Nožička Jan / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna

<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.Pixbo Kosmonosy24
2.FBC Vikings22
3.FBK Sklípkani22
4.FBK Pilich Vivatus22
5.Bakov Satans00
6.T-SYSTEMS00
7.FBK Cerberos00
8.CDB Mladá Boleslav20

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb23
2.Ohňostrojaři23
3.FBK Dynamo Mladá Boleslav22
4.BTK Killers22
5.White Flying Rabbits00
6.CRAZY KAKADU00
7.MHK Butchers00
8.FBC Lightnings20

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist