RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

ROZPIS ZÁPASŮ 2. LIGA 2009/2010

HRACÍ DEN: 1

Číslo zápasu: 1 / Datum zápasu: 6.9.2009 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: Fanta Petr / Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 2 / Datum zápasu: 6.9.2009 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Notor Band Klašter / Hosté: FBC Lightning
Rozhodčí: Fanta Petr / Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 3 / Datum zápasu: 6.9.2009 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBC Dynamo
Rozhodčí: Fanta Petr / Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 4 / Datum zápasu: 6.9.2009 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Notor Band Klašter
Rozhodčí: Fanta Petr / Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 5 / Datum zápasu: 6.9.2009 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Dynamo / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: Fanta Petr / Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 6 / Datum zápasu: 6.9.2009 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Lightning / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: Fanta Petr / Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 2

Číslo zápasu: 7 / Datum zápasu: 13.9.2009 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Rozhodčí: Hron František / Pořadatel časomíry: Notor Band Klašter
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 8 / Datum zápasu: 13.9.2009 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: Ohňostrojaři
Rozhodčí: Mašek Martin / Pořadatel časomíry: Notor Band Klašter
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 9 / Datum zápasu: 13.9.2009 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: Hron František / Pořadatel časomíry: Notor Band Klašter
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 10 / Datum zápasu: 13.9.2009 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: Mašek Martin / Pořadatel časomíry: Notor Band Klašter
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 11 / Datum zápasu: 13.9.2009 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: Hron František / Pořadatel časomíry: Notor Band Klašter
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 3

Číslo zápasu: 12 / Datum zápasu: 20.9.2009 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: Pozníček Martin / Pořadatel časomíry: FBC Lightning
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 13 / Datum zápasu: 20.9.2009 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Notor Band Klašter / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Rozhodčí: Pozníček Martin / Pořadatel časomíry: FBC Lightning
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 14 / Datum zápasu: 20.9.2009 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: Pozníček Martin / Pořadatel časomíry: FBC Lightning
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 15 / Datum zápasu: 20.9.2009 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: Notor Band Klašter
Rozhodčí: Pozníček Martin / Pořadatel časomíry: FBC Lightning
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 16 / Datum zápasu: 20.9.2009 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: Ohňostrojaři
Rozhodčí: Pozníček Martin / Pořadatel časomíry: FBC Lightning
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 17 / Datum zápasu: 20.9.2009 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: Pozníček Martin / Pořadatel časomíry: FBC Lightning
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 4

Číslo zápasu: 18 / Datum zápasu: 27.9.2009 / Začátek zápasu: 13:00 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FBC Dynamo
Rozhodčí: Chocholatý Ondřej / Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 19 / Datum zápasu: 27.9.2009 / Začátek zápasu: 14:00 hod
Domácí: FBC Lightning / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: Chocholatý Ondřej / Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 20 / Datum zápasu: 27.9.2009 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: Chocholatý Ondřej / Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 21 / Datum zápasu: 27.9.2009 / Začátek zápasu: 16:00 hod
Domácí: FBC Dynamo / Hosté: FBC Lightning
Rozhodčí: Chocholatý Ondřej / Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 22 / Datum zápasu: 27.9.2009 / Začátek zápasu: 17:00 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: Chocholatý Ondřej / Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 5

Číslo zápasu: 23 / Datum zápasu: 4.10.2009 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBC Dynamo
Rozhodčí: Nožička Jan / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 24 / Datum zápasu: 4.10.2009 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Notor Band Klašter
Rozhodčí: Nožička Jan / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 25 / Datum zápasu: 4.10.2009 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: Nožička Jan / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 26 / Datum zápasu: 4.10.2009 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: Nožička Jan / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 27 / Datum zápasu: 4.10.2009 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Dynamo / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: Nožička Jan / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 28 / Datum zápasu: 4.10.2009 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Notor Band Klašter / Hosté: Ohňostrojaři
Rozhodčí: Nožička Jan / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 6

Číslo zápasu: 29 / Datum zápasu: 11.10.2009 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBC Lightning / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: Pivnička Jakub / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 30 / Datum zápasu: 11.10.2009 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: Pivnička Jakub / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 31 / Datum zápasu: 11.10.2009 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Lightning
Rozhodčí: Pivnička Jakub / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 32 / Datum zápasu: 11.10.2009 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: Pivnička Jakub / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 33 / Datum zápasu: 11.10.2009 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Rozhodčí: Pivnička Jakub / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 7

Číslo zápasu: 34 / Datum zápasu: 18.10.2009 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Ohňostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 35 / Datum zápasu: 18.10.2009 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBC Lightning / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 36 / Datum zápasu: 18.10.2009 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 37 / Datum zápasu: 18.10.2009 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBC Lightning
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 38 / Datum zápasu: 18.10.2009 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 39 / Datum zápasu: 18.10.2009 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 8

Číslo zápasu: 40 / Datum zápasu: 25.10.2009 / Začátek zápasu: 13:00 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 41 / Datum zápasu: 25.10.2009 / Začátek zápasu: 14:00 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: Notor Band Klašter
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 42 / Datum zápasu: 25.10.2009 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: FBC Dynamo / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 43 / Datum zápasu: 25.10.2009 / Začátek zápasu: 16:00 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 44 / Datum zápasu: 25.10.2009 / Začátek zápasu: 17:00 hod
Domácí: Notor Band Klašter / Hosté: FBC Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 9

Číslo zápasu: 45 / Datum zápasu: 1.11.2009 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Notor Band Klašter / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Dynamo
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 46 / Datum zápasu: 1.11.2009 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Dynamo
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 47 / Datum zápasu: 1.11.2009 / Začátek zápasu: 12:00 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: Notor Band Klašter
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Dynamo
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 48 / Datum zápasu: 1.11.2009 / Začátek zápasu: 13:00 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Dynamo
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 10

Číslo zápasu: 49 / Datum zápasu: 8.11.2009 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 50 / Datum zápasu: 8.11.2009 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 51 / Datum zápasu: 8.11.2009 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBC Lightning
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 52 / Datum zápasu: 8.11.2009 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 53 / Datum zápasu: 8.11.2009 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 54 / Datum zápasu: 8.11.2009 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Dynamo / Hosté: Ohňostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 55 / Datum zápasu: 8.11.2009 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: FBC Lightning / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 11

Číslo zápasu: 57 / Datum zápasu: 15.11.2009 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Lightning / Hosté: Notor Band Klašter
Rozhodčí: Balák Lukáš / Pořadatel časomíry: Pixbo Kosmonosy
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 59 / Datum zápasu: 15.11.2009 / Začátek zápasu: 15:45 hod
Domácí: Notor Band Klašter / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 61 / Datum zápasu: 15.11.2009 / Začátek zápasu: 18:00 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FBC Lightning
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 12

Číslo zápasu: 56 / Datum zápasu: 17.11.2009 / Začátek zápasu: 13:00 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: Ohňostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klašter
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 58 / Datum zápasu: 17.11.2009 / Začátek zápasu: 14:00 hod
Domácí: FBC Dynamo / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klašter
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 60 / Datum zápasu: 17.11.2009 / Začátek zápasu: 15:00 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klašter
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 62 / Datum zápasu: 17.11.2009 / Začátek zápasu: 16:00 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klašter
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 63 / Datum zápasu: 17.11.2009 / Začátek zápasu: 17:00 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klašter
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 64 / Datum zápasu: 17.11.2009 / Začátek zápasu: 18:00 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klašter
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 65 / Datum zápasu: 17.11.2009 / Začátek zápasu: 19:00 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBC Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klašter
Místo: 6. ZŠ
Číslo zápasu: 66 / Datum zápasu: 17.11.2009 / Začátek zápasu: 19:45 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Notor Band Klašter
Místo: 6. ZŠ
HRACÍ DEN: 13

Číslo zápasu: 67 / Datum zápasu: 29.11.2009 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightning
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 68 / Datum zápasu: 29.11.2009 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Notor Band Klašter
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightning
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 69 / Datum zápasu: 29.11.2009 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: Ohňostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightning
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 70 / Datum zápasu: 29.11.2009 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: Notor Band Klašter / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightning
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 71 / Datum zápasu: 29.11.2009 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightning
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 72 / Datum zápasu: 29.11.2009 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Lightning
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 14

Číslo zápasu: 73 / Datum zápasu: 6.12.2009 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBC Dynamo / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 74 / Datum zápasu: 6.12.2009 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBC Lightning
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 75 / Datum zápasu: 6.12.2009 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 76 / Datum zápasu: 6.12.2009 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Lightning / Hosté: FBC Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 77 / Datum zápasu: 6.12.2009 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 15

Číslo zápasu: 78 / Datum zápasu: 17.1.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBC Dynamo / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 79 / Datum zápasu: 17.1.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Notor Band Klašter / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 80 / Datum zápasu: 17.1.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 81 / Datum zápasu: 17.1.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: Ohňostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 82 / Datum zápasu: 17.1.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: FBC Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 83 / Datum zápasu: 17.1.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: Notor Band Klašter
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Bakov Satans
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 16

Číslo zápasu: 84 / Datum zápasu: 24.1.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: FBC Lightning
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 85 / Datum zápasu: 24.1.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Puma Mladá Boleslav
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 86 / Datum zápasu: 24.1.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Lightning / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 87 / Datum zápasu: 24.1.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 88 / Datum zápasu: 24.1.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Ohňostrojaři
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 17

Číslo zápasu: 89 / Datum zápasu: 31.1.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 90 / Datum zápasu: 31.1.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: FBC Lightning
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 91 / Datum zápasu: 31.1.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 92 / Datum zápasu: 31.1.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Lightning / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 93 / Datum zápasu: 31.1.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: Ohňostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 94 / Datum zápasu: 31.1.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: Dragons Extasy
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 18

Číslo zápasu: 95 / Datum zápasu: 7.2.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 96 / Datum zápasu: 7.2.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: Notor Band Klašter / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 97 / Datum zápasu: 7.2.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: FBC Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 98 / Datum zápasu: 7.2.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 99 / Datum zápasu: 7.2.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: FBC Dynamo / Hosté: Notor Band Klašter
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBK Squadra Juniors
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 19

Číslo zápasu: 100 / Datum zápasu: 14.2.2010 / Začátek zápasu: 13:00 hod
Domácí: TJ Sokol Benbro / Hosté: Notor Band Klašter
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 101 / Datum zápasu: 14.2.2010 / Začátek zápasu: 14:00 hod
Domácí: Dragons Extasy / Hosté: FBC Bakov Satans
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 102 / Datum zápasu: 14.2.2010 / Začátek zápasu: 15:30 hod
Domácí: Notor Band Klašter / Hosté: Dragons Extasy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 103 / Datum zápasu: 14.2.2010 / Začátek zápasu: 16:30 hod
Domácí: FBC Bakov Satans / Hosté: TJ Sokol Benbro
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: FBC Gladiators
Místo: Sokolovna
HRACÍ DEN: 20

Číslo zápasu: 104 / Datum zápasu: 21.2.2010 / Začátek zápasu: 08:30 hod
Domácí: FBK Squadra Juniors / Hosté: FBC Gladiators
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 105 / Datum zápasu: 21.2.2010 / Začátek zápasu: 09:30 hod
Domácí: FBC Dynamo / Hosté: Pixbo Kosmonosy
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 106 / Datum zápasu: 21.2.2010 / Začátek zápasu: 10:30 hod
Domácí: FBC Lightning / Hosté: Ohňostrojaři
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 107 / Datum zápasu: 21.2.2010 / Začátek zápasu: 11:30 hod
Domácí: FBC Gladiators / Hosté: Puma Mladá Boleslav
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 108 / Datum zápasu: 21.2.2010 / Začátek zápasu: 12:30 hod
Domácí: Pixbo Kosmonosy / Hosté: FBK Squadra Juniors
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 109 / Datum zápasu: 21.2.2010 / Začátek zápasu: 13:30 hod
Domácí: Ohňostrojaři / Hosté: FBC Dynamo
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna
Číslo zápasu: 110 / Datum zápasu: 21.2.2010 / Začátek zápasu: 14:30 hod
Domácí: Puma Mladá Boleslav / Hosté: FBC Lightning
Rozhodčí: / Pořadatel časomíry: TJ Sokol Benbro
Místo: Sokolovna

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.Bakov Satans00
2.FBK Sklípkani00
3.White Flying Rabbits00
4.Ohňostrojaři00
5.Pixbo Kosmonosy00
6.FBK Black Wolf00
7.Brownův pohyb00
8.FBK Pilich Vivatus00
9.T-SYSTEMS00
10.CRAZY KAKADU00
11.FBK Dynamo Mladá Boleslav00
12.FBK Zubři Milovice z.s.00
13.FBK Cerberos00
14.FBC Vikings00
15.BTK Killers00

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist