RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

PLAY OFF 2021/2022

Výsledky finálového dne

vloženo: 01. 06. 2022 / přečteno 121x / celý článek >>>

zapas o 7. místo - Ohňostrojaři - IBK Papašu 9:8 (2:2, 2:3, 5:3
zápas o 5.místo - BTK KILLERS vs. Bakov Satans 13:15 (5:2, 3:8, 5:5)
zápas o 3.místo - Pixbo Kosmonosy - FBC Vikings 8:16 (1:1, 4:4, 3:11)
finále - FBK Pilich Vivatus vs. FBK Sklípkani 9:7 (5:2, 3:0, 1:5)


Vítězem soutěže RAFL v sezóně 2021/2022 se stal tým - FBK Pilich Vivatus

2. místo - FBK Sklípkani
3.místo - FBC Vikings

Rozpis zápasů - Superfinále 2022

vloženo: 11. 04. 2022 / přečteno 261x / celý článek >>>

hala: 6.ZŠ
pořadatel: vedení RAFL
dne: pátek 15.4.2022

8:30 - zápas o 7.místo - Ohňostrojaři - IBK Papašu
9:45 - zápas o 5.místo - BTK KILLERS vs. Bakov Satans
11:00 - zapas o 3.místo - Pixbo Kosmonosy - FBC Vikings
12:30 - finále - FBK Pilich Vivatus vs. FBK Sklípkani

Konečný výsledkový servis - semifinálových zápasů

vloženo: 11. 04. 2022 / přečteno 192x / celý článek >>>

1. semifinále: 3.3.22
FBK Sklípkani (2) vs. FBC Vikings (3) - 8:7
FBK Pilich Vivatus (1) vs. Pixbo Kosmonosy (4) - 9:8

2. semifinále: 20.3.22
Pixbo Kosmonosy (4) vs. FBK Pilich Vivatus (1) - 12:21
FBC Vikings (3) vs. FBK Sklípkani (2) - 11:10

3. semifinále: 26.3.22
FBK Sklípkani (2) vs. FBC Vikings (3) - 22:7
FBK Pilich Vivatus (1) vs. Pixbo Kosmonosy (4) - 15:5

4. semifinále: 27.3.22
FBC Vikings (3) vs. FBK Sklípkani (2) - 21:12

5. semifinále: 9.4.22
FBK Sklípkani vs. FBC Vikings - 10:9 sn.

podrobné výsledky viz celý článek

Výsledky o celkové umístění v soutěži

vloženo: 30. 03. 2022 / přečteno 193x / celý článek >>>

White Flying Rabbits vs. FBK Dynamo Mladá Boleslav 6:9 (2:2, 2:5, 2:2)
FBK Dynamo Mladá Boleslav vs. White Flying Rabbits 6:7 (1:2, 1:3, 4:2)
White Flying Rabbits vs. FBK Dynamo Mladá Boleslav 3:7 (0:1, 2:5, 1:1)

podrobné výsledky viz celý článek

Výsledkový servis - čtvrtfinálových zápasů

vloženo: 11. 03. 2022 / přečteno 242x / celý článek >>>

čtvrtfinále č.1
Pixbo Kosmonosy (4) - BTK KILLERS (5) - 14:8
FBC Vikings (3) vs. Bakov Satans (6) - 37:6
FBK Sklípkani (2) - Ohňostrojaři (7) - 5:12
FBK Pilich Vivatus (1) vs. IBK Papašu (8) - 10:7

čtvrtfinále č.2
IBK Papašu (8) vs. FBK Pilich Vivatus (1) - 1:27
Ohňostrojaři (7) - FBK Sklípkani (2) - 4:7
Bakov Satans (6) vs. FBC Vikings (3) - 19:18
BTK KILLERS (5) - Pixbo Kosmonosy (4) - 8:10

čtvrtfinále č.3
Pixbo Kosmonosy (4) - BTK KILLERS (5) - 6:6 po pr. 10:6
FBC Vikings (3) vs. Bakov Satans (6) - 32:7
FBK Sklípkani (2) - Ohňostrojaři (7) - 15:5
FBK Pilich Vivatus (1) vs. IBK Papašu (8) - 14:5

čtvrtfinále č.4
Ohňostrojaři (7) - FBK Sklípkani (2) - 5:13
Bakov Satans (6) vs. FBC Vikings (3) - 12:7

čtvrtfinále č.5
FBC Vikings (3) vs. Bakov Satans (6) - 11:10

podrobné výsledky viz celý článek

Termínová listina zápasů play-off 2021/2022

vloženo: 08. 02. 2022 / přečteno 308x / celý článek >>>

termínová listina:
čtvrtfinále 1: 19.2.22, čas: 8:30 - 14:30
čtvrtfinále 2: 20.2.22, čas: 8:30 - 14:30
čtvrtfinále 3: 26.2.22, čas: 8:30 - 14:30
př. čtvrtfinále 4 a 5: 5.3.22, čas: 9:00 - 15:00

semifinále 1: 13.3.22, čas: 9:00 a 10:30
semifinále 2: 20.3.22, čas: 9:00 a 10:30
semifinále 3: 26.3.22, čas: 9:00 a 10:30
př. semifinále 4: 27.3.22, čas: 9:00 a 10:30
př. semifinále 5: 9.4.22, čas: 9:00 a 10:30

superfinále - pátek 15.4.22, hala: 6.ZŠ
zápas o 7-8. místo, čas 8:30
zápas o 5-6. místo, čas: 9:45
o bronz, čas: 11:00
super finále, čas: 12:30

V play-off se hraje na 3 vítězné zápasy. Žádný zápas v play-off nesmí skončit nerozhodně. Proto v případě rovnosti skóre po základní hrací době následuje pětiminutové prodloužení (čistého času) bez pravidla „zlatého gólu“. V případě nerozhodného výsledku i po prodloužení následuje série trestných střílení (3 série a následně po jedné sérii do rozhodnutí).

Play-off – postupuje první 8 týmů – čtvrtfinále jsou týmy nasazeny, dle klíče 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 do semifinále jsou týmy nasazeny, dle klíče 1-4 a 2-3.

Superfinále - zápas o vítěze, zápas o 3.místo, o umístění 5-6-7-8 místo – superfinále hrají vítězové semifinále, zápas o 3 místo poražení v semifinále, zápasy o umístění – hrají poražení ve čtvrtfinále (nasazení dle umístění po základní části) – všechny zápasy budou hrány na jeden zápas (termín 15.4.2022), při nerozhodnutém zápase systém jako v play-off.

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings916
2.FBK Pilich Vivatus914
3.FBK Sklípkani914
4.IBK Papašu914
5.BTK KILLERS910
6.Crazy Kakadu98
7.Ohňostrojaři96
8.FBK Dynamo Mladá Boleslav94
9.Bakov Satans92
10.White Flying Rabbits92

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist