RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

PLAY OFF 2019/2020

Play-off / O pohár - semifinále - rozpis zápasů

vloženo: 04. 03. 2020 / přečteno 175x / celý článek >>>

rozpis:
sobota 14.3.2020, 6.ZŠ - pořadatel: CRAZY KAKADU
9:00 - FBK Cerberos - BTK Killers
10:15 - FBK Pilich Vivatus - FBK Sklípkani
11:45 - FBC Vikings - Pixbo Kosmonosy
13:15 - Ohňostrojaři - FBK Dynamo Mladá Boleslav

neděle 22.3.2020, 6.ZŠ - pořadatel: White Flying Rabbits
9:00 - Pixbo Kosmonosy - FBC Vikings
10:30 - FBK Sklípkani - FBK Pilich Vivatus

neděle 29.3.2020, 6.ZŠ - pořadatel: Brownův pohyb
9:00 - finále o pohár prezidenta
10:15 - FBC Vikings - Pixbo Kosmonosy
11:45 - FBK Pilich Vivatus - FBK Sklípkani

neděle 5.4.2020, 6.ZŠ - pořadatel: Bakov Satans
9:00 - 15:00 př. 4 a 5. zápasy play-off semifinále

Výsledkový servis - play-off

vloženo: 04. 03. 2020 / přečteno 150x / celý článek >>>

Play-off - 3.zápasy - čtvrtfinále
sobota 29.2.2020
FBK Pilich Vivatus - White Flying Rabbits 11:3
Pixbo Kosmonosy - Bakov Satans 14:8
FBC Vikings - CRAZY KAKADU 12:13
FBK Sklípkani - Brownův pohyb 23:10

Play-off - 4.zápasy - čtvrtfinále
neděle 1.3.2020
Bakov Satans - Pixbo Kosmonosy 7:8pp
CRAZY KAKADU - FBC Vikings 5:15

Výsledkový servis - O pohár prezidenta

vloženo: 24. 02. 2020 / přečteno 234x / celý článek >>>

FBK Dynamo Mladá Boleslav - Hrajemeproholky 11:7
FBK Zubři Milovice - BTK Killers 8:17

Termínová listina - nadstavbové skupiny A,B - Play-off 2020

vloženo: 09. 12. 2019 / přečteno 908x / celý článek >>>

Termínová listina pro herní systém v roce 2020.
(právo změny je vyhrazeno - min. doba změny 5 dní před)

nadstavbové skupiny A,B
skupina A: 11.1 - 19.1 - 26.1 - 2.2
skupina B: 12.1 - 25.1 - 1.2 - 9.2

termíny Play-Off:
čtvrtfinále - 16.2 - 23.2 - 29.2 - 1.3
semifinále - 14.3 - 22.3 - 29.3 - 5.4
superfinále - 10.4.2020

O pohár prezidenta ligy (9-14 tým):
čtvrtfinále - 23.2
semifinále - 14.3
finále o pohár prezidenta ligy - 29.3.2020

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings1936
2.FBK Sklípkani1932
3.Brownův pohyb1919
4.White Flying Rabbits1917
5.FBK Cerberos1913
6.Ohňostrojaři1912
7.BTK Killers198

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. FBK Pilich Vivatus      1936
2.Pixbo Kosmonosy1930
3.Bakov Satans1922
4.CRAZY KAKADU1915
5.FBK Dynamo Mladá Boleslav1910
6.FBK Zubři Milovice z.s.199
7.Hrajemeproholky197

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist