RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

PLAY OFF 2019/2020

Výsledkový servis - play-off

vloženo: 18. 02. 2020 / přečteno 23x / celý článek >>>

FBC Vikings - CRAZY KAKADU 19:13
FBK Pilich Vivatus - White Flying Rabbits 16:7
FBK Sklípkani - Brownův pohyb 9:7
Pixbo Kosmonosy - Bakov Satans 9:11

Play-off / O pohár - čtvrtfinále - rozpis zápasů

vloženo: 11. 02. 2020 / přečteno 53x / celý článek >>>

rozpis:
neděle 16.2.2020, 6.ZŠ - pořadatel: FBK Zubři Milovice
8:30 - FBC Vikings - CRAZY KAKADU
9:45 - FBK Pilich Vivatus - White Flying Rabbits
11:00 - FBK Sklípkani - Brownův pohyb
12:15 - Pixbo Kosmonosy - Bakov Satans

neděle 23.2.2020, 6.ZŠ - pořadatel: Ohňostrojaři
8:30 - FBK Dynamo Mladá Boleslav - Hrajemeproholky
9:45 - Brownův pohyb - FBK Sklípkani
11:00 - Bakov Satans - Pixbo Kosmonosy
12:15 - CRAZY KAKADU - FBC Vikings
13:30 - White Flying Rabbits - FBK Pilich Vivatus
14:45 - FBK Zubři Milovice - BTK Killers

sobota 29.2.2020, 6.ZŠ - pořadatel: Hrajemeproholky
8:30 - FBK Pilich Vivatus - White Flying Rabbits
9:45 - Pixbo Kosmonosy - Bakov Satans
11:00 - FBC Vikings - CRAZY KAKADU
12:45 - FBK Sklípkani - Brownův pohyb

neděle 1.3.2020, 6.ZŠ - pořadatel: FBK Cerberos
8:30 - 16:00 př. 4 a 5. zápasy (play-off)
(výše postavený tým po ZK - vyšší hrací čas, př. 4-5, 3-6, 2-7, 1-8)

Termínová listina - nadstavbové skupiny A,B - Play-off 2020

vloženo: 09. 12. 2019 / přečteno 134x / celý článek >>>

Termínová listina pro herní systém v roce 2020.
(právo změny je vyhrazeno - min. doba změny 5 dní před)

nadstavbové skupiny A,B
skupina A: 11.1 - 19.1 - 26.1 - 2.2
skupina B: 12.1 - 25.1 - 1.2 - 9.2

termíny Play-Off:
čtvrtfinále - 16.2 - 23.2 - 29.2 - 1.3
semifinále - 14.3 - 22.3 - 29.3 - 5.4
superfinále - 10.4.2020

O pohár prezidenta ligy (9-14 tým):
čtvrtfinále - 23.2
semifinále - 14.3
finále o pohár prezidenta ligy - 29.3.2020

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings1936
2.FBK Sklípkani1932
3.Brownův pohyb1919
4.White Flying Rabbits1917
5.FBK Cerberos1913
6.Ohňostrojaři1912
7.BTK Killers198

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. FBK Pilich Vivatus      1936
2.Pixbo Kosmonosy1930
3.Bakov Satans1922
4.CRAZY KAKADU1915
5.FBK Dynamo Mladá Boleslav1910
6.FBK Zubři Milovice z.s.199
7.Hrajemeproholky197

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist