RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

PLAY OFF 2016/2017

Rozpis zápasů - Finále / o 3.místo

vloženo: 20. 03. 2017 / přečteno 223x / celý článek >>>

Neděle 26.3.2017, hala: městská sportovní (za 5.ZŠ)

9:00 zápas o bronz skupiny B:
Kněžmost Butchers vs. FBK Dynamo Mladá Boleslav

10:30 zápas o bronz skupiny A:
FBK Pilich Vivatus vs. FBC Vikings

12:00 finále skupiny B:
Ohňostrojaři vs. White Flying Rabbits

13:30 finále skupiny A:
Pixbo Kosmonosy vs. CDB Mladá Boleslav

Výsledkový servis - semifinále

vloženo: 20. 03. 2017 / přečteno 174x / celý článek >>>

1.zápasy
Pixbo Kosmonosy - FBC Vikings 11:8
FBK Pilich Vivatus - CDB Mladá Boleslav 5:16
Ohňostrojaři - FBK Dynamo MB 8:7
Kněžmost Butchers - White Flying Rabbits 10:8

2.zápasy
FBC Vikings vs. Pixbo Kosmonosy 4:6
CDB Mladá Boleslav vs. FBK Pilich Vivatus 10:11
FBK Dynamo MB vs. Ohňostrojaři 6:14
White Flying Rabbits vs. Kněžmost Butchers 12:11 pr.

3.zápasy
Pixbo Kosmonosy - FBC Vikings 25:11
FBK Pilich Vivatus - CDB Mladá Boleslav 9:10
Ohňostrojaři - FBK Dynamo MB 10:8
Kněžmost Butchers - White Flying Rabbits 4:8

4.zápasy
CDB Mladá Boleslav vs. FBK Pilich Vivatus 10:3
White Flying Rabbits vs. Kněžmost Butchers 6:7

5.zápas
Kněžmost Butchers - White Flying Rabbits 4:9

vloženo: 20. 03. 2017 / přečteno 118x / celý článek >>>

Rozpis zápasů - semifinále

vloženo: 28. 02. 2017 / přečteno 352x / celý článek >>>

Hrací dny - semifinále play-off (obě skupiny)

1. zápasy - sobota 4.3.2017
2. zápasy - neděle 5.3.2017
3. zápasy - sobota 11.3.2017
př. 4. zápasy - neděle 12.3.2017
př. 5. zápasy - neděle 19.3.2017

časový harmonogram zápasů viz celý článek

Datumovka - Play-off 2016/2017

vloženo: 30. 01. 2017 / přečteno 343x / celý článek >>>

Play off – 1. – 4. tým po základní části postupuje do semifinále, vítězové semifinále postup do super finále, poražení do zápasu o 3. místo - hrané na 1. zápas

Nasazení týmů pro play-off je dle umístění po základní části, vždy nejvýše postavený proti nejníže postavenému.
(termíny viz. celý článek)

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBK Sklípkani712
2.Pixbo Kosmonosy712
3.FBK Pilich Vivatus710
4.FBC Vikings78
5.T-SYSTEMS76
6.FBK Cerberos74
7.Bakov Satans72
8.CDB Mladá Boleslav72

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb712
2.Ohňostrojaři710
3.MHK Butchers79
4.White Flying Rabbits78
5.BTK Killers78
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav77
7.FBC Lightnings72
8.CRAZY KAKADU70

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist