RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

PLAY OFF 2016/2017

Rozpis zápasů - Finále / o 3.místo

vloženo: 20. 03. 2017 / přečteno 316x / celý článek >>>

Neděle 26.3.2017, hala: městská sportovní (za 5.ZŠ)

9:00 zápas o bronz skupiny B:
Kněžmost Butchers vs. FBK Dynamo Mladá Boleslav

10:30 zápas o bronz skupiny A:
FBK Pilich Vivatus vs. FBC Vikings

12:00 finále skupiny B:
Ohňostrojaři vs. White Flying Rabbits

13:30 finále skupiny A:
Pixbo Kosmonosy vs. CDB Mladá Boleslav

Výsledkový servis - semifinále

vloženo: 20. 03. 2017 / přečteno 266x / celý článek >>>

1.zápasy
Pixbo Kosmonosy - FBC Vikings 11:8
FBK Pilich Vivatus - CDB Mladá Boleslav 5:16
Ohňostrojaři - FBK Dynamo MB 8:7
Kněžmost Butchers - White Flying Rabbits 10:8

2.zápasy
FBC Vikings vs. Pixbo Kosmonosy 4:6
CDB Mladá Boleslav vs. FBK Pilich Vivatus 10:11
FBK Dynamo MB vs. Ohňostrojaři 6:14
White Flying Rabbits vs. Kněžmost Butchers 12:11 pr.

3.zápasy
Pixbo Kosmonosy - FBC Vikings 25:11
FBK Pilich Vivatus - CDB Mladá Boleslav 9:10
Ohňostrojaři - FBK Dynamo MB 10:8
Kněžmost Butchers - White Flying Rabbits 4:8

4.zápasy
CDB Mladá Boleslav vs. FBK Pilich Vivatus 10:3
White Flying Rabbits vs. Kněžmost Butchers 6:7

5.zápas
Kněžmost Butchers - White Flying Rabbits 4:9

vloženo: 20. 03. 2017 / přečteno 199x / celý článek >>>

Rozpis zápasů - semifinále

vloženo: 28. 02. 2017 / přečteno 436x / celý článek >>>

Hrací dny - semifinále play-off (obě skupiny)

1. zápasy - sobota 4.3.2017
2. zápasy - neděle 5.3.2017
3. zápasy - sobota 11.3.2017
př. 4. zápasy - neděle 12.3.2017
př. 5. zápasy - neděle 19.3.2017

časový harmonogram zápasů viz celý článek

Datumovka - Play-off 2016/2017

vloženo: 30. 01. 2017 / přečteno 427x / celý článek >>>

Play off – 1. – 4. tým po základní části postupuje do semifinále, vítězové semifinále postup do super finále, poražení do zápasu o 3. místo - hrané na 1. zápas

Nasazení týmů pro play-off je dle umístění po základní části, vždy nejvýše postavený proti nejníže postavenému.
(termíny viz. celý článek)

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.Bakov Satans00
2.FBK Sklípkani00
3.White Flying Rabbits00
4.Ohňostrojaři00
5.Pixbo Kosmonosy00
6.FBK Black Wolf00
7.Brownův pohyb00
8.FBK Pilich Vivatus00
9.T-SYSTEMS00
10.CRAZY KAKADU00
11.FBK Dynamo Mladá Boleslav00
12.FBK Zubři Milovice z.s.00
13.FBK Cerberos00
14.FBC Vikings00
15.BTK Killers00

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist