RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

PLAY OFF 2013/2014

Výsledky - finále sezóny 2013/2014

vloženo: 30. 04. 2014 / přečteno 600x / celý článek >>>

1.zápas - neděle 20.4
Dr.ACI Veselá - Pixbo Kosmonosy 4:10 (stav série 0:1)

2.zápas - sobota 26.4
Pixbo Kosmonosy - Dr.ACI Veselá 15:9 (stav série 2:0)

3.zápas - sobota 26.4
Dr.ACI Veselá - Pixbo Kosmonosy 5:10 (konec série 0:3)

Výsledky semifinále I.liga

vloženo: 24. 04. 2014 / přečteno 690x / celý článek >>>

1.zápas - neděle 6.4
Dr.ACI Veselá - FBK Sklípkani 1:2 (stav série 0:1)
Pixbo Kosmonosy - Dragons Extasy 3:11 (stav série 0:1)

2.zápas - sobota 12.4
FBK Sklípkani - Dr.ACI Veselá 7:10 (stav série 1:1)
Dragons Extasy - Pixbo Kosmonosy 17:4 (stav série 1:1)

3.zápasy - neděle 13.4
Dr.ACI Veselá - FBK Sklípkani 5:6 (stav série 1:2)
Pixbo Kosmonosy - Dragons Extasy 8:7 (stav série 2:1)

4.zápas - sobota 19.4
FBK Sklípkani - Dr.ACI Veselá 11:14 (stav série 2:2)
Dragons Extasy - Pixbo Kosmonosy 9:4 (konec série 1:3)

5.zápasy - neděle 20.4
Dr.ACI Veselá - FBK Sklípkani 12:11sn (konec série 3:2)

Konečné výsledky semifinále II.liga

vloženo: 15. 04. 2014 / přečteno 661x / celý článek >>>

1.zápasy - sobota 5.4
Českobrodský Panthers - FBK Dolní Bousov 7:5
FBK Devils - FBC Bakov Satans 11:15

2.zápasy - neděle 6.4
FBC Bakov Satans - FBK Devils 8:7pr (stav série: 2:0)
FBK Dolní Bousov - Českobrodský Panthers 0:5k (stav série: 0:2)

3.zápasy - sobota 12.4
Českobrodský Panthers - FBK Dolní Bousov 5:0k (konec série: 3:0)
FBK Devils - FBC Bakov Satans 8:9 pr. (konec série: 0:3)

Výsledky čtvrtfinále - I.liga

vloženo: 08. 04. 2014 / přečteno 630x / celý článek >>>

Neděle 15.3.2014 - čtvrtfinále, zápas 1
Dr.ACI Veselá - No-Rules Sobotka 9:6pr (stav série 1:0)
FBC Vikings - FBK Sklípkani 4:8 (stav série 0:1)
CDB Mladá Boleslav - Dragons Extasy 6:9 (stav série 0:1)
FBK Pilich Vivatus - Pixbo Kosmonosy 5:4 (stav série 1:0)

Neděle 23.3.2014 - čtvrtfinále, zápas 2
Dr.ACI Veselá - No-Rules Sobotka 11:3 (stav série 2:0)
FBC Vikings - FBK Sklípkani 14:7 (stav série 1:1)
CDB Mladá Boleslav - Dragons Extasy 13:11 (stav série 1:1)
FBK Pilich Vivatus - Pixbo Kosmonosy 8:9 (stav série 1:1)

Sobota 29.3.2014 - čtvrtfinále, zápas 3
Dr.ACI Veselá - No-Rules Sobotka 14:11pr (konec série 3:0)
FBC Vikings - FBK Sklípkani 7:9 (stav série 1:2)
CDB Mladá Boleslav - Dragons Extasy 9:10pr (stav série 1:2)
FBK Pilich Vivatus - Pixbo Kosmonosy 4:9 (stav série 1:2)

Neděle 30.3.2014 - čtvrtfinále, zápas 4
FBC Vikings - FBK Sklípkani 9:7 (stav série 2:2)
CDB Mladá Boleslav - Dragons Extasy 11:17 (konec série 1:3)
FBK Pilich Vivatus - Pixbo Kosmonosy 5:10 (konec série 1:3)

Sobota 5.4.2014 - čtvrtfinále, zápas 5
FBC Vikings - FBK Sklípkani 7:9 (konec série 2:3)

Konečné výsledky čtvrtfinále - II.ligy

vloženo: 31. 03. 2014 / přečteno 715x / celý článek >>>

Sobota 15.3.2014 - čtvrtfinále, zápas 1
Českobrodský Panthers - FBC Lions 11:8 (stav série 1:0)
FBK Devils - Ohňostrojaři 9:5 (stav série 1:0)
FBC Bakov Satans - Kněžmost Butchers 6:4 (stav série 1:0)
FBC Kopidlno - FBK Dolní Bousov 6:9 (stav série 0:1)

Neděle 16.3.2014 - čtvrtfinále, zápas 2
FBC Lions - Českobrodský Panthers 10:12 (stav série 0:2)
Ohňostrojaři - FBK Devils 9:13 (stav série 0:2)
Kněžmost Butchers - FBC Bakov Satans 6:7 (stav série 0:2)
FBK Dolní Bousov - FBC Kopidlno 8:4 (stav série 2:0)

Sobota 22.3.2014 - čtvrtfinále, zápas 3
Českobrodský Panthers - FBC Lions 13:10 (konec série 3:0)
FBK Devils - Ohňostrojaři 9:7 (konec série 3:0)
FBC Bakov Satans - Kněžmost Butchers 11:13 (stav série 2:1)
FBC Kopidlno - FBK Dolní Bousov 6:11 (konec série 0:3)

Sobota 29.3.2014 - čtvrtfinále, zápas 4
Kněžmost Butchers - FBC Bakov Satans 4:12 (konec série 1:3)

Termínová listina play-off 2013/2014

vloženo: 24. 03. 2014 / přečteno 885x / celý článek >>>

Kompletní termínová listina play-off této sezóny viz. celý článek

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBK Sklípkani712
2.Pixbo Kosmonosy712
3.FBK Pilich Vivatus710
4.FBC Vikings78
5.T-SYSTEMS76
6.FBK Cerberos74
7.Bakov Satans72
8.CDB Mladá Boleslav72

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb712
2.Ohňostrojaři710
3.MHK Butchers79
4.White Flying Rabbits78
5.BTK Killers78
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav77
7.FBC Lightnings72
8.CRAZY KAKADU70

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist