RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

PLAY OFF 2011/2012

Konečný výsledový servis - semifinále II.liga

vloženo: 19. 03. 2012 09:42:51 / přečteno 1341

1.zápasy - semininále II.ligy
sobota 25.2 - hala 6.zš

Squadra Juniors (1) - Kněžmost Butchers (4) 19:8
stav serie 1:0
branky: Stolín 10, Kučera R. 5, Bílek 2, Petráček a Müler - Halbich 2, Mráz F. 2, Beneš 2, Maruška a Šindler

FBC Kopidlno (2) - NO-RULES Sobotka (3) 13:17
stav serie 0:1
branky: Zikmund 4, Kubánek 4, Hubáček 3 a Košek 2 - Kalinka 6, Ficek 5, Šlechta 2, Picek 2, Hudec a Hanuš

----------------------------------------------------------------------------

2.zápasy - semininále II.ligy
sobota 3.3 - hala 6.zš

Kněžmost Butchers (4) - Squadra Juniors (1) 10:7
stav serie 1:1
branky: Halbich 4, Maruška 4, Šindler a Kočí - Kučera R 3, Müller 2, Petráček a Stoklas

NO-RULES Sobotka (3) - FBC Kopidlno (2) 15:11
stav serie 2:0
branky: Šlechta 4, Kalina 4, Kunst 3, Picek 2 a Hudec 2 - Zikmund 4, Košek 3, Hubáček R 2, Hubáček M a Kubánek

----------------------------------------------------------------------------

3.zápasy - semininále II.ligy
sobota 10.3 - hala 6.zš

Squadra Juniors (1) - Kněžmost Butchers (4) 17:7
stav serie 2:1
branky: Stolín 6, Kučera P. 3, Kučera R. 3, Bílek 2, Müller, Hrych a Petráček - Halbich 4, Maruška 2 a Zajíc

FBC Kopidlno (2) - NO-RULES Sobotka (3) 11:15
konec serie 0:3
branky: Kubánek 5, Zikmund 4 a Košek 2 - Hudec 3, Chrpa 3, Šlechta 2, Kalinka 2, Hanuš 2, Fejfar, Picek a Ficek

--------------------------------------------------------------------------------

4.zápas - semininále II.ligy
sobota 17.3 - hala 6.zš

Kněžmost Butchers (4) - Squadra Juniors (1) 8:7
stav serie 2:2
branky: Halbich 3, Zajíc 3, Beneš a Forst - Müller 3, Petráček 2 a Kučera P. 2

-----------------------------------------------------------------------

5.zápas - semininále II.ligy
neděle 18.3 - hala 6.zš

Squadra Juniors (1) - Kněžmost Butchers (4) 9:10
konec serie 2:3
branky: Kučera P. 3, Stoklas 3, Bílek 2, Hrych - Halbych 4, Zajíc 2, Šindler 2 a Forst


<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings1936
2.FBK Sklípkani1932
3.Brownův pohyb1919
4.White Flying Rabbits1917
5.FBK Cerberos1913
6.Ohňostrojaři1912
7.BTK Killers198

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. FBK Pilich Vivatus      1936
2.Pixbo Kosmonosy1930
3.Bakov Satans1922
4.CRAZY KAKADU1915
5.FBK Dynamo Mladá Boleslav1910
6.FBK Zubři Milovice z.s.199
7.Hrajemeproholky197

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist