RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

PLAY OFF 2011/2012

Konečné pořadí střelců play-off 2012

vloženo: 02. 05. 2012 / přečteno 1021x / celý článek >>>

Deset nejlepších střelců play-off 2012

1. Viktor Hostinský (pixbo) - 28 gólů
2. Štěpán Jirounek (pixbo) - 27 gólů
3. Jakub Michal (cdb) - 26 gólů

kompletní desítka (viz celý článek)

Konečné výsledky - Finále/o 3.místo

vloženo: 29. 04. 2012 / přečteno 1049x / celý článek >>>

Finále, o 3.místo 1,2,3,4 a 5

Pixbo Kosmonosy (1) - FBK Pilich Vivatus (3) - 7:10, 10:7, 10:9sn, 6:11, 3:5

CDB Mladá Boleslav (5) - FBK Sklípkani (7) - 8:10, 9:8, 10:4, 7:6

podrobnosti viz celý článek

Konečné výsledky - semifinále I.liga

vloženo: 16. 04. 2012 / přečteno 967x / celý článek >>>

Semifinále 1,2,3 a 4

FBK Pilich Vivatus (3) - CDB Mladá Boleslav (5) - 5:9, 6:2, 6:3, 15:8
Pixbo Kosmonosy (1) - FBK Sklípkani (7) - 7:4, 7:4, 10:8

podrobnosti viz celý článek

Konečné výsledky - čtvrtfinále I.liga

vloženo: 02. 04. 2012 / přečteno 1209x / celý článek >>>

Čtvrtfinále 1,2,3 a 4

Pixbo Kosmonosy (1) - Mimoňští sršni (8) 16:12, 17:16p, 12:7
Dragons Extasy (2) - FBK Sklípkani (7) 11:4, 8:10, 6:8, 7:10
FBK Pilich Vivatus (3) - Dr.ACI Veselá (6) 7:2, 16:4, 8:3
Real MB (4) - CDB Mladá Boleslav (5) 3:8, 3:7, 5:8

podrobnosti viz celý článek

Konečný výsledový servis - semifinále III.liga

vloženo: 26. 03. 2012 / přečteno 1024x / celý článek >>>

Semininále III.ligy

FBC Lightnings - SC Podještědí 12:8, 12:10, 11:9
FBK Dynamo MB - Gunners Brodce 2:21, 15:10, 10:14, 16:10, 11:9

podrobnosti viz celý článek

Konečný výsledový servis - semifinále II.liga

vloženo: 19. 03. 2012 / přečteno 1070x / celý článek >>>

Semininále II.ligy

Squadra Juniors - Kněžmost Butchers 19:8, 7:10, 17:7, 7:8, 9:10
FBC Kopidlno - NO-RULES Sobotka 13:17, 11:15, 11:15

podrobnosti viz celý článek

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.Pixbo Kosmonosy24
2.FBC Vikings22
3.FBK Sklípkani22
4.FBK Pilich Vivatus22
5.Bakov Satans00
6.T-SYSTEMS00
7.FBK Cerberos00
8.CDB Mladá Boleslav20

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb23
2.Ohňostrojaři23
3.FBK Dynamo Mladá Boleslav22
4.BTK Killers22
5.White Flying Rabbits00
6.CRAZY KAKADU00
7.MHK Butchers00
8.FBC Lightnings20

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist