RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

PLAY OFF 2009/2010

Výsledky Finále a zápasu o Bronz

vloženo: 19. 04. 2010 / přečteno 1397x / celý článek >>>

Finále 2009/2010
1.zápas: CDB Mladá Boleslav (2) – Real Mladá Boleslav (3) 8:10
2.zápas: Real Mladá Boleslav (3) – CDB Mladá Boleslav (2) 8:9
3.zápas: CDB Mladá Boleslav (2) – Real Mladá Boleslav (3) 10:5

O bronz
Mimoňští sršni (1) – FBK Pilich Vivatus (3) 15:18
FBK Pilich Vivatus (3) – Mimoňští sršni (1) 9:11
Mimoňští sršni (1) – FBK Pilich Vivatus (3) 11:10

(výsledkové podrobnosti viz celý článek)

Výsledky semifinálových serií I.ligy

vloženo: 12. 04. 2010 / přečteno 1294x / celý článek >>>

CDB Mladá Boleslav (2) - FBK Pilich Vivatus (3) 4:2

Postup finále: CDB Mladá Bleslav versus Real Mladá Bolelav, O Bronz: Mimoňští sršni x FBK Pilich Vivatus

(výsledkové podrobnosti viz celý článek)

Výsledky čtvrtfinálových serií I.ligy

vloženo: 29. 03. 2010 / přečteno 1701x / celý článek >>>

Postup do semifinále: Mimoňští sršni (1), CDB Mladá Boleslav (2), FBK Pilich Vivatus (3), Real Maldá Boleslav (4)

(výsledkové podrobnosti viz celý článek)

Výsledky semifinálových serií II.ligy

vloženo: 29. 03. 2010 / přečteno 1530x / celý článek >>>

3.z Notor Band Klašter (2) - Dragons Extasy (3) 11:10 po sn

Postup do baráže: Pixbo Kosmonosy a Notor Band Klášter

(výsledkové podrobnosti viz celý článek)

Výsledky čtvrtfinálových sérií II.ligy

vloženo: 15. 03. 2010 / přečteno 1810x / celý článek >>>

Postup do semifinále: Pixbo Kosmonosy (1), Notor Band Klášter (2), Dragon Extasy (3), TJ Sokol Benbro (5)
(podrobné výsledky viz celý článek)

Play-off 2009/2010

vloženo: 10. 09. 2009 / přečteno 1200x / celý článek >>>

Do play-off postupuje osm nejlepších týmů, jak v první tak druhé lize. V play-off se hraje na dva výtězné zápasy, žádný zápas nesmí skončit norozhodně. Proto v případě rovnosti skóre po základní hrací době následuje pěti minutové prodloužení bez pravidla „zlatého gólu“. V případě nerozhodného výsledku i po prodloužení následuje série trestných střílení (tři série a následně po jedné sérii do rozhodnutí).

Hrací dny play-off I.liga: čtvrtfinále: 14.3.2010, 21.3.2010 popřípadě 28.3.2010 semifinále: 28.3.2010, 4.4.2010 popřípadě 11.4.2010, finále a o 3.místo: 11.4.2010 a 18.4.2010

Hrací dny play-off II.liga: čtvrtfinále: 28.2.2010, 7.3.2010 popřípadě 14.3.2010 semifinále: 14.3.2010 a 21.3.2010 finále v rámci baráže, o 3.místo se nehraje (víše postavený po zakladní části)

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings1631
2.Ohňostrojaři1620
3.White Flying Rabbits1614
4.FBK Dynamo Mladá Boleslav1611
5.FBK Zubři Milovice z.s.160

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. FBK Pilich Vivatus      1631
2.Pixbo Kosmonosy1622
3.Bakov Satans1612
4.T-SYSTEMS1612
5.FBK Black Wolf162

VÝSLEDKY SKUPINA C

 TýmZápasyBody
 1. FBK Sklípkani             1424
 2. FBK Cerberos1419
 3. Brownův pohyb1416
 4. BTK Killers1410
 5. CRAZY KAKADU146

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist