vloženo: 16. 02. 2009 12:29:29 / přečteno 2207

Č.II.1 / 15:45 / - White Flying Rabbits (3) vs. FBC Gladiátors MB (6)
Č.II.1 / 17:00 / - Notor Bend Klášter (4) vs. TJ Sokol Benbro (5)

nominovaní rozhodčí: Hanzlík/Diblík

Pozn.
Po základní části následuje jak v první tak i ve druhé lize play-off. Do toho postupuje v první lize osm nejlepších týmů a v druhé lize 6 nejlepších týmů. V play-off se hraje
na dva vítězné zápasy. Žádný zápas v play-off nesmí skončit nerozhodně. Proto v případě rovnosti skóre po základní hrací době následuje pěti minutové prodloužení
bez pravidla „zlatého gólu“. V případě nerozhodného výsledku i po prodloužení následuje série trestných střílení (tři série a následně po jedné sérii do rozhodnutí).
V hracím plánu soutěže bude vyhrazen prostor pouze pro 2 vzájemná utkání týmů v play-off s tím, že v případě nutnosti bude třetí vzájemný zápas sehrán jako první v den pořádání následného kola play-off.
Hrací čas: 3 x 15 minut, 2 x 2 minuty přestávka. V zápasech play-off se hrají poslední 3 minuty na čistý čas.