regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

NOVINKY, INFORMACE A ČLÁNKY

Schůzka ohledně nové sezóny - aktuálně:

vloženo: 01. 06. 2007 / přečteno 2209x / celý článek >>>

Schůzka ohledně nové sezóny se koná v neděli 10. 6. 2007 v 19.00. Místo bylo změněno na RESTAURACI SKLÍPEK na Výstavišti v Mladé Boleslavi!!! Účast nutná!

Výsledky ankety: Kdo letos vyhraje pohár pro vítěze ligy RAFL?

vloženo: 09. 05. 2007 / přečteno 2200x / celý článek >>>

Celkem hlasovalo 571 lidí. Podrobné výsledky: CDB Mladá Boleslav - neporažený tým základní části (213), Mimoňští sršni - obhájci loňského prvenství (80), Mnichovo Hradiště - černý kůň soutěže (73), Young Skill - nováček soutěže (66), Jiný tým - se zkušeností z loňské sezóny (139).

vloženo: 06. 05. 2007 / přečteno 2215x / celý článek >>>

Oficiální předání putovního poháru vítězi RAFL a ostatních cen se uskuteční v pátek 11. 5. 2007 na slavnostním galavečeru v restauraci ŠMAK v Kosmonosích. Program již od 19.00. Srdečně zveme.

Putovní pohár RAFL patří CDB

vloženo: 06. 05. 2007 / přečteno 2297x / celý článek >>>

V neděli 6. 5. 2007 byly odehrány poslední zápasy sezóny 2006/2007. V utkání o třetí místo remizoval REAL s Pilichem 7:7. Díky předchozí těsné výhře REALu 8:7 získali bronzové medaile hráči týmu REAL 6 MB.
V dramatickém a ostře sledovaném finálovém zápase to po první třetině vypadalo nadějně pro obhájce titulu z Mimoně. CDB ale nenechalo nic náhodě a lehce otočilo skóre. Tým Mimoňští sršni prohrál 5:12 a historicky druhým vítězem RAFL se stal tým CDB.

vloženo: 24. 04. 2007 / přečteno 2278x / celý článek >>>

V neděli 10. 6. 2007 se v restauraci Pod Věží koná schůzka vedoucích ohledně nové sezóny RAFL.
Nové týmy se mohou do tohoto termínu hlásit u vedení ligy a i pro ně platí ÚČAST NUTNÁ!!! Na pozdější přihlášky nebude brán zřetel. Začátek schůze je v 19.00.

Termíny posledních zápasů

vloženo: 17. 04. 2007 / přečteno 2273x / celý článek >>>

Došlo k následující úpravě termínů:

Zápasy o 3. místo se odehrají od 10:00. Zápasy finále již od 11:30!!! Viz sekce play-off.

GALAVEČER

vloženo: 15. 04. 2007 / přečteno 2308x / celý článek >>>

Zveme všechny příznivce RAFL na závěrečný galavečer, který se uskuteční v pátek 11. 5. od 19.00 v sále restaurace Šmak v Kosmonosích.

CDB a SRŠNI se potkají opět ve FINÁLE

vloženo: 15. 04. 2007 / přečteno 2225x / celý článek >>>

V neděli 15. 4. byly odehrány poslední zápasy semifinále. Mimoňští sršni jasně přehráli Pilich Vivatus 13:5 a postoupili zaslouženě do finále RAFL. Mezi REALem a CDB bylo téměř vyrovnané skóre z prvního zápasu rychle smazáno. CDB přehrál REAL rozdílem šesti branek.

vloženo: 03. 04. 2007 / přečteno 2798x / celý článek >>>

Florbalová akademie při 6. ZŠ hledá nové sportovně talentované děti (kluky i holky), které zajímá tato dynamická a úspěšně se rozvíjející hra.

Informace

vloženo: 30. 03. 2007 / přečteno 2239x / celý článek >>>

Na semifinálové boje se podařilo sehnat dva rozhodčí, kteří mají zkušenosti s rozhodováním ligových florbalových zápasů a jsou na seznamu florbalové unie.

Zápasy čtvrtfinále jsou rozhodnuty

vloženo: 25. 03. 2007 / přečteno 2382x / celý článek >>>

V neděli 25. 3. 2007 byly odehrány druhé čtvrtfinálové zápasy. Do semifinále postupují CDB MB, Pilich Vivatus, REAL MB a Mimoňští sršni (mimochodem týmy, které se umístily po základní části na prvním čtyřech místech). Divácky velmi atraktivní byl zápas mezi Hradištěm a Pilich Vivatus. Hradiště opět neudrželo slibný výsledek a prohrálo s rozdílem jedné branky. Velmi napjatý byl zápas Flóry s REALem MB, který skončil remízou (ostatně jako první vzájemný zápas). V prodloužení byl nakonec úspěšný REAL. Ostatní dva zápasy byly jednoznačné, pouze Mimoň konec třetí třetiny vypustila a dostala ve třech minutách čtyři branky od Petra Berounského.

FLÓRA - REAL 6 MB 7:9
S.U.P. - MIMOŇŠTÍ SRŠNI 9:17
MNICHOVO HRADIŠTĚ - PILICH VIVATUS 5:6
YOUNG SKILL - CDB MB 2:10