RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

NOVINKY, INFORMACE A ČLÁNKY

Adepti na TOP 8 u zpovědi. Jak moc chtějí Cerberos, Ohňostrojaři a Brownův pohyb zabojovat o elitní skupinu?

vloženo: 15. 12. 2017 / přečteno 389x / celý článek >>>

V sobotu 16.12. završí sedmizápasový program podzimní část RAFLu. Konečná umístění na samotném vrcholu ligové pyramidy nejsou v tuto chvíli zase tak podstatná, neboť na druhou polovinu soutěže se body ukládají do sklepa a všichni v lednu začnou s čistým, tedy nulovým štítem. Veškerá pozornost se tedy bude v tuto chvíli upínat především na zápasy tří týmů, které se budou snažit ukořistit poslední volné místo v TOP 8.

Favorité dominovali, vrcholí boj o poslední volné místo v elitní osmičce

vloženo: 13. 12. 2017 / přečteno 444x / celý článek >>>

Druhý prosincový víkend se nesl v stylu jednoho zápasového „šťouchu“ pro každý tým. A každé klání mělo svého víceméně jasného favorita na zisk dvou bodů. Jediným překvapením lze chápat snad jen výhru Dynama nad MHK Butchers (11:9). V ostatních zápasech se outsideři marně pokoušeli své soky potrápit.

Sklípkani slibují (a doufají), že letošní sezónu zakončí velk"OLÉ"pě

vloženo: 06. 12. 2017 / přečteno 511x / celý článek >>>

Po téměř již odehrané první části sezóny RAFLu se tradiční ligový účastník FBK Sklípkani stále, už několik týdnů, drží na čele soutěžního pelotonu. A pravděpodobně se to nezmění ani během následujícího víkendu, neboť zelenobílí budou v sobotu 9.12. zahajovat zápasový program proti beznadějně posledním CRAZY KAKADU. Ztrátu bodů lze jen těžko očekávat.

Pilich za plný počet, v sobotu bitvy silného středu

vloženo: 24. 11. 2017 / přečteno 377x / celý článek >>>

„Sametový“ listopadový víkend 18.- 19.11. naservíroval po státním pátku odpočinutým RAFListům dvoudenní porci soutěžních zápasů. Po ní se potvrzuje očekávané, že ligová špička je a bude velmi vyrovnaná, momentálně jsou první čtyři týmy nahuštěny do pouhých dvou rozdílových bodů.

WHITE FLYING RABBITS razí jasnou týmovou filozofii: Každý maká do roztrhání těla...

vloženo: 15. 11. 2017 / přečteno 409x / celý článek >>>

Tradičním účastníkem RAFLových klání je parta kamarádů sdružených pod týmovým názvem White Flying Rabbits, překlad z angličtiny tedy pojednává něco o bílých létajících králících, nebo také jenom králíci, či ušáci. Proč si kluci zvolili právě takový název, se dozvíte dále v rozhovoru.

První ztráta bodů pro Pixbo, v neděli souboj tradic Pilich vs. CDB

vloženo: 10. 11. 2017 / přečteno 385x / celý článek >>>

Listopad začal v RAFLu zhurta, v prvním jeho víkendu se hrálo v obou dnech. A ve stejném tempu se pokračuje i nadále, tělocvična 6.ZŠ bude znovu jak v sobotu, tak v neděli plná potu, adrenalinu, testosteronu, hvízdajících podrážek od sálovek, o zdi a žíněnky mlaskajících florbalových míčků. A snad taky fair-play a o to méně nadávek a nečistých soubojů.

Sklípkani se nekompromisně prostříleli do vedení, v sobotu repríza Superfinále

vloženo: 03. 11. 2017 / přečteno 372x / celý článek >>>

Poslední říjnový víkend zasypal RAFL bohatou gólovou nadílkou a do čela soutěže katapultoval sklípkany. Uvidíme, zda dočasně nebo zda budou na ligovém piedestalu své síťky spřádat delší dobu. První listopadový víkend má na programu oba dva hrací víkendové dny, přičemž především sobota bude asi hodně peprná. Svede totiž proti sobě tradičně silné protivníky s ambicemi na přední pozice.

Týmům FBK Dynamo MB a T-SYSTEMS rozdány disciplinární tresty

vloženo: 20. 10. 2017 / přečteno 684x / celý článek >>>

Na základě událostí vzniklých během a bezprostředně po soutěžním utkání č. 43 v sobotu 7.10.2017 mezi týmy T-SYSTEMS a FBK Dynamo Mladá Boleslav rozhodla disciplinární komise RAFLu o udělení trestů specifikovaných dále v článku.

BAKOV SATANS potvrzují, že nemají v lásce běhavé protivníky

vloženo: 13. 10. 2017 / přečteno 481x / celý článek >>>

Sezónu zahájili bakovští satani remízou s vloni bronzovými Pilich Vivatus (6:6), pak si užili šňůru tří výher, přičemž dvě z nich byly proti favoritům CDB (10:8) a Vikings (18:13). Sežehnutí Brownova pohybu 16:11 se asi dalo očekávat. Ovšem...

Cerberos aktuálním lídrem, T-SYSTEMS zase měli střeleckou

vloženo: 11. 10. 2017 / přečteno 414x / celý článek >>>

FBK Cerberos se nám v první polovině října vyhoupli do čela RAFLové tabulky. Sice mají spolu s Dynamem odehráno nejvíce zápasů (8), dvojnásobně více než téměř třetina zbývajícího ligového pole, přesto je to lídr, kterého nevídáme v úplném popředí tak často.

BTK KILLERS v rozhovoru vzkazují: Nevzdáme se bez boje!

vloženo: 27. 09. 2017 / přečteno 440x / celý článek >>>

Čtyři zápasy, dva body. Nováčci letošní sezóny BTK Killers zatím nepřekračují nováčkovský stín. Seznamte se s nimi. Odpovědi do rozhovoru zaslal Luboš Saska.

Derby pro Pixbo, "satanům" to pálí, CDB = zCela Darovali Body

vloženo: 26. 09. 2017 / přečteno 532x / celý článek >>>

Ve svém třetím hracím víkendu nabídl RAFL spoustu zajímavého - kvalitní derby, výhry favoritů, překvapivá klopýtnutí i další florbalové daně vybrané od nováčků.

ONDŘEJ FOJTA hlásí z egyptské pláže: Roste mi bříško...tuny gólů střílet nebudu

vloženo: 22. 09. 2017 / přečteno 1024x / celý článek >>>

O jednoho Bříšku Kamila liga (a tým Pilich Vivatus) přišla, jiné setsakramentsky zdatné střelecké bříško v lize vítáme. Fojtis kývnul na nabídku týmu FBK Sklípkani, čímž pochopitelně jejich akcie a určitě i ambice raketově vzrostly. Tak teď už jen se na zápasy pořádně scházet...

Druhý RAFL víkend - Pixbo za obhajobou s plným počtem, Ohňostrojaři v čele

vloženo: 20. 09. 2017 / přečteno 493x / celý článek >>>

Druhý RAFL víkend byl maximálně bodově úspěšný hned pro tři týmy. Čtyři body si na své konto připsali kromě aktuálních držitelů ligového poháru Pixbo Kosmonosy také Ohňostrojaři a FBC Vikings. Naopak i po svém druhém hracím víkendu stále nulu na svém kontě vidí nováčci CRAZY KAKADU.

   << 2 / 19 > >>

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBK Sklípkani712
2.Pixbo Kosmonosy712
3.FBK Pilich Vivatus710
4.FBC Vikings78
5.T-SYSTEMS76
6.FBK Cerberos74
7.Bakov Satans72
8.CDB Mladá Boleslav72

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb712
2.Ohňostrojaři710
3.MHK Butchers79
4.White Flying Rabbits78
5.BTK Killers78
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav77
7.FBC Lightnings72
8.CRAZY KAKADU70

Podrobná tabulka skupina B >>>
NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist