RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 2018/2019

PořadíJménoTýmGóly
1.            Kohout Ondřej            FBC Vikings191
2.            Zahradník Tomáš            FBK Pilich Vivatus65
3.            Tregl Jakub            FBK Pilich Vivatus63
4.            Povolný Libor            FBK Sklípkani55
5.            Vymazal Lukáš            Brownův pohyb54
6.            Ďurana Martin            FBK Pilich Vivatus52
7.            Pácha Robin            FBC Vikings51
8.            Herčík Václav            White Flying Rabbits49
9.            Převrátil Martin            T-SYSTEMS49
10.            Špalek Martin            FBC Vikings40
11.            Ulman Jan             Pixbo Kosmonosy40
12.            Vlk Michal             Pixbo Kosmonosy40
13.            Barabáš Michal            FBK Dynamo Mladá Boleslav39
14.            Čepelka Miloslav            FBK Pilich Vivatus39
15.            Havlík Zdeněk            Brownův pohyb39
16.            Halbich Petr            FBK Black Wolf38
17.            Kubín Tomáš             BTK Killers36
18.            Kysela Tomáš            FBK Zubři Milovice z.s.36
19.            Rejmon Marcel            FBK Sklípkani36
20.            Kačírek Petr            Ohňostrojaři34
21.            Šelbický Richard            T-SYSTEMS31
22.            Franc Zdeněk             BTK Killers30
23.            Kysela Lukáš            FBK Zubři Milovice z.s.30
24.            Knespl Jakub            FBK Dynamo Mladá Boleslav29
25.            Cibulka Ondřej            Bakov Satans28
26.            Potměšil Jaroslav            FBC Vikings28
27.            Ďurana Petr            FBK Pilich Vivatus27
28.            Fanta Petr             Pixbo Kosmonosy27
29.            Fořt Dominik            T-SYSTEMS27
30.            Šimek Jan            FBK Zubři Milovice z.s.27
31.            Hajlich David            Ohňostrojaři26
32.            Kafka Jiří            Ohňostrojaři26
33.            Michal Jakub            FBK Sklípkani26
34.            Šťastný Michal            FBK Sklípkani26
35.            Tůma Aleš             Pixbo Kosmonosy26
36.            Brož Jiří            Ohňostrojaři25
37.            Flanderka Milan            FBK Dynamo Mladá Boleslav25
38.            Panek Petr            Bakov Satans25
39.            Tregl Dominik            Bakov Satans25
40.            Jäger Filip            FBK Black Wolf24
41.            Navratil Ondřej             CRAZY KAKADU24
42.            Rohlena Petr            Pixbo Kosmonosy24
43.            Jaroš Petr            FBK Cerberos23
44.            Macoun Daniel            FBK Pilich Vivatus23
45.            Musil Jakub            FBK Sklípkani23
46.            Němejc Pavel            Brownův pohyb23
47.            Vít Filip            T-SYSTEMS23
48.            Cieslar Martin            FBK Cerberos22
49.            Beneš Marek            FBK Zubři Milovice z.s.21
50.            Kynzl Milan            FBK Pilich Vivatus21
51.            Ulík Marek            FBK Sklípkani21
52.            Baloun Kamil            FBC Vikings20
53.            Benda Lukáš            FBK Cerberos20
54.            Bocan Vladimír            FBK Black Wolf20
55.            Jakubec Luboš            Ohňostrojaři20
56.            Tomsa Jan            FBK Dynamo Mladá Boleslav20
57.            Bufak Martin            CRAZY KAKADU19
58.            Elicer Miroslav            Pixbo Kosmonosy19
59.            Macků Michal            Pixbo Kosmonosy19
60.            Rutterle Josef            T-SYSTEMS19
61.            Pozníček Lukáš             BTK Killers18
62.            Špidlen Jan            FBC Vikings18
63.            Cedrych Mario            Bakov Satans17
64.            Mazur Michal            Ohňostrojaři17
65.            Dittrich Vojtěch            FBK Cerberos16
66.            Hanzlík Pavel            FBK Cerberos16
67.            Hozák Petr            FBK Dynamo Mladá Boleslav16
68.            Kadeřábek Jan            FBK Sklípkani16
69.            Kovačík Jan            CRAZY KAKADU16
70.            Řeřicha Pavel            Bakov Satans16
71.            Aust Ondřej            FBK Sklípkani15
72.            Hora Jakub            FBC Vikings15
73.            Kahule Tomáš             CRAZY KAKADU15
74.            Kaňka Michal            White Flying Rabbits15
75.            Klicpera Václav            FBK Zubři Milovice z.s.15
76.            Nedoma Jiří            Brownův pohyb15
77.            Hostinský Viktor             Pixbo Kosmonosy14
78.            Verner František            White Flying Rabbits14
79.            Zástěra Petr            White Flying Rabbits14
80.            Kuntoš Pavel            Ohňostrojaři13
81.            Leiner Vojtech            CRAZY KAKADU13
82.            Řehák Pavel            Ohňostrojaři13
83.            Šverma Michal            Bakov Satans13
84.            Pokorný Jaroslav            FBK Zubři Milovice z.s.12
85.            Procházka Radek            FBK Dynamo Mladá Boleslav12
86.            Vitásek Tomáš            Pixbo Kosmonosy12
87.            Zrebný Jan            White Flying Rabbits12
88.            Kvapil Zdeněk            Brownův pohyb11
89.            Málek Lukáš            FBK Cerberos11
90.            Němeček Jan            White Flying Rabbits11
91.            Peteřík Vladimír            Brownův pohyb11
92.            Šitera Radek            FBK Pilich Vivatus11
93.            Šubrt David            T-SYSTEMS11
94.            Tregl Pavel            Bakov Satans11
95.            Nevole Lukáš             BTK Killers10
96.            Sedláček Martin            FBK Cerberos10
97.            Sýkora Tomáš            FBK Cerberos10
98.            Ficek Pavel            FBK Dynamo Mladá Boleslav9
99.            Filip Valíček            Pixbo Kosmonosy9
100.            Javůrek Filip            FBK Black Wolf9
101.            Kalina Tomáš            White Flying Rabbits9
102.            Špringl Jan            FBK Cerberos9
103.            Tauchman Tomáš            Brownův pohyb9
104.            Pavlík David            BTK Killers8
105.            Pech Martin            FBK Sklípkani8
106.            Rezler Alexandr Josef            FBK Dynamo Mladá Boleslav8
107.            Slabihoudek Michal            FBC Vikings8
108.            Stolín Matěj            Bakov Satans8
109.            Čejka Jakub            FBK Black Wolf7
110.            Dufek Jan            BTK Killers7
111.            Podroužek Martin            White Flying Rabbits7
112.            Pozníček Martin            BTK Killers7
113.            Provazník Marek            BTK Killers7
114.            Bouška Jiří            FBK Sklípkani6
115.            Dovina Jakub            Bakov Satans6
116.            Kudrnáč Pavel            FBK Black Wolf6
117.            Picek Lukáš            FBK Dynamo Mladá Boleslav6
118.            Valkoun Jiří             CRAZY KAKADU6
119.            Žák Jiří            FBK Dynamo Mladá Boleslav6
120.            Debnár Štefan            CRAZY KAKADU5
121.            Jílek Tomáš            Brownův pohyb5
122.            Novák Lukáš            FBC Vikings5
123.            Pospíšil David             FBK Black Wolf5
124.            Šulek Jakub            BTK Killers5
125.            Vladyka Josef            Ohňostrojaři5
126.            Vondra Jiří            FBK Dynamo Mladá Boleslav5
127.            Pavlíček Jaroslav            Ohňostrojaři4
128.            Rydval Pavel            FBK Sklípkani4
129.            Šebl Jan             Pixbo Kosmonosy4
130.            Šindelář David            FBK Cerberos4
131.            Šrajer Jiří             BTK Killers4
132.            Dula Vojtěch            FBK Zubři Milovice z.s.3
133.            Gregorová Diana            Brownův pohyb3
134.            Hašek Filip            FBK Sklípkani3
135.            Kumstát Jan            FBK Pilich Vivatus3
136.            Ležal Luboš             FBK Black Wolf3
137.            Musil Miroslav            FBK Cerberos3
138.            Rozkovec Marek            FBK Cerberos3
139.            Šimůnek Jiří             CRAZY KAKADU3
140.            Truksa Vítězslav            FBK Cerberos3
141.            Vodička Roman            White Flying Rabbits3
142.            Němec Lukáš            FBK Zubři Milovice z.s.2
143.            Pavlíková Michaela            White Flying Rabbits2
144.            Slanský Petr            Bakov Satans2
145.            Sobotka Jan            FBK Black Wolf2
146.            Wolf Lukáš             FBK Black Wolf2
147.            Žalobín David            FBK Zubři Milovice z.s.2
148.            Bobek Martin            FBK Sklípkani1
149.            Kraušner Matěj            Bakov Satans1
150.            Mašek Věroslav            FBK Cerberos1
151.            Tran Roman            T-SYSTEMS1
152.            Vohanka Jiří            Brownův pohyb1
153.            Bajer David            White Flying Rabbits0
154.            Barabáš Ondřej             CRAZY KAKADU0
155.            Bárta Petr            Pixbo Kosmonosy0
156.            Berky Martin            FBK Zubři Milovice z.s.0
157.            Bíla Hynek            Brownův pohyb0
158.            Bína Josef            FBC Vikings0
159.            Blažek Petr            CRAZY KAKADU0
160.            Blüml Václav            FBK Zubři Milovice z.s.0
161.            Bobko Marián            FBC Vikings0
162.            Borna Lukáš            FBK Sklípkani0
163.            Čermák Tomáš            Bakov Satans0
164.            Daňhel Tomáš            Brownův pohyb0
165.            Davídek Jiří            FBK Zubři Milovice z.s.0
166.            Debnár Štefan            CRAZY KAKADU0
167.            Diblík Jiří            FBK Sklípkani0
168.            Dittrich Dalibor            Brownův pohyb0
169.            Doležal Jan            BTK Killers0
170.            Douša Lukáš             FBK Black Wolf0
171.            Dressler Jakub            FBK Zubři Milovice z.s.0
172.            Elznic Roman            BTK Killers0
173.            Fedor Viktor            BTK Killers0
174.            Fencl Petr            White Flying Rabbits0
175.            Fišer Alan            FBK Black Wolf0
176.            Flek Petr            White Flying Rabbits0
177.            Fojta Ondřej            FBK Sklípkani0
178.            Fořt Petr            T-SYSTEMS0
179.            Havlík Petr            FBK Black Wolf0
180.            Horáček Luděk             Pixbo Kosmonosy0
181.            Hruška Martin            FBK Sklípkani0
182.            Iker Dušan            Ohňostrojaři0
183.            Jinek Jakub            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
184.            Kábrt Tomáš            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
185.            Kalina Aleš            FBK Sklípkani0
186.            Kopecký Bronislav            FBK Black Wolf0
187.            Kopuletý Radovan            FBK Cerberos0
188.            Kraus Jan            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
189.            Krézek Pavel            FBK Cerberos0
190.            Kropáček Pavel            BTK Killers0
191.            Kupka Miroslav            FBK Zubři Milovice z.s.0
192.            Lašťovka Vojtěch            FBK Black Wolf0
193.            Ležal Libor            FBK Black Wolf0
194.            Malhous Daniel            FBK Cerberos0
195.            Mašek Martin            FBK Pilich Vivatus0
196.            Nechvilka Jiří            FBK Pilich Vivatus0
197.            Novák Ondřej            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
198.            Novotný Petr            Ohňostrojaři0
199.            Nožička Ondřej            White Flying Rabbits0
200.            Olšák Denis            FBK Black Wolf0
201.            Prášek Vojtěch             BTK Killers0
202.            Probstová Marcela            FBK Black Wolf0
203.            Řehořek Jan            FBK Sklípkani0
204.            Řeřicha Pavel            FBK Sklípkani0
205.            Saska Luboš             FBK Black Wolf0
206.            Sklář Adam            Ohňostrojaři0
207.            Smetak Aleš            FBK Zubři Milovice z.s.0
208.            Smutný Michal             Pixbo Kosmonosy0
209.            Stránský Ladislav             BTK Killers0
210.            Strejc Roman            FBK Zubři Milovice z.s.0
211.            Strouhal Ondřej            CRAZY KAKADU0
212.            Studený Valtr Lukáš            FBK Sklípkani0
213.            Štejma Ondřej            White Flying Rabbits0
214.            Šubrt Pavel            Bakov Satans0
215.            Švapík Roman            FBK Cerberos0
216.            Švehla Adam            FBK Sklípkani0
217.            Švehla Dominik            T-SYSTEMS0
218.            Vavrik Luděk             CRAZY KAKADU0
219.            Vladimír Richter            FBK Zubři Milovice z.s.0
220.            Vocetka Ondřej            White Flying Rabbits0
221.            Volák Martin            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
222.            Weiss Tomáš            Brownův pohyb0
223.            Zahalka Jan            T-SYSTEMS0

<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings1631
2.Ohňostrojaři1620
3.White Flying Rabbits1614
4.FBK Dynamo Mladá Boleslav1611
5.FBK Zubři Milovice z.s.160

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. FBK Pilich Vivatus      1631
2.Pixbo Kosmonosy1622
3.Bakov Satans1612
4.T-SYSTEMS1612
5.FBK Black Wolf162

VÝSLEDKY SKUPINA C

 TýmZápasyBody
 1. FBK Sklípkani             1424
 2. FBK Cerberos1419
 3. Brownův pohyb1416
 4. BTK Killers1410
 5. CRAZY KAKADU146

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist