RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 2016/2017 - SKUPINA A+B

PořadíJménoTýmGóly
1.            Kohout Ondřej            FBC Vikings150
2.            Hanzlík Pavel            CDB Mladá Boleslav81
3.            Vymazal Lukáš            Brownův pohyb71
4.            Hajlich David            Kněžmost Butchers63
5.            Baloun Kamil            FBC Vikings58
6.            Machač Petr            T-SYSTEMS56
7.            Tregl Jakub            FBK Pilich Vivatus55
8.            Zahradník Tomáš            FBK Pilich Vivatus55
9.            Bříška Kamil            FBK Pilich Vivatus54
10.            Ulman Jan             Pixbo Kosmonosy54
11.            Hostinský Viktor             Pixbo Kosmonosy53
12.            Valíček Filip            FBK Cerberos52
13.            Ďurana Martin            FBK Pilich Vivatus50
14.            Vitásek Tomáš            Pixbo Kosmonosy47
15.            Kumstát Jan            FBK Pilich Vivatus45
16.            Jaroš Petr            CDB Mladá Boleslav43
17.            Kačírek Petr            Ohňostrojaři43
18.            Michal Jakub            FBK Sklípkani43
19.            Fořt Dominik            T-SYSTEMS41
20.            Flanderka Milan             FBK Dynamo Mladá Boleslav40
21.            Povolný Libor            FBK Sklípkani39
22.            Rejmon Marcel            FBK Sklípkani39
23.            Šverma Michal            Bakov Satans38
24.            Cieslar Martin            CDB Mladá Boleslav37
25.            Tregl Pavel            Bakov Satans37
26.            Hála Jan            T-SYSTEMS36
27.            Pozníček Lukáš            FBC Lightnings36
28.            Šindelář David            CDB Mladá Boleslav34
29.            Šelbický Richard            T-SYSTEMS33
30.            Benda Lukáš            FBK Cerberos32
31.            Hozák Petr             FBK Dynamo Mladá Boleslav32
32.            Starý Vojtěch            T-SYSTEMS32
33.            Tomsa Ondřej            FBC Lightnings32
34.            Halbich Petr            Kněžmost Butchers31
35.            Hora Jakub            FBC Vikings31
36.            Kafka Jiří            Kněžmost Butchers31
37.            Mohelský Lukáš            FBK Pilich Vivatus31
38.            Daniel Macoun            FBK Pilich Vivatus30
39.            Herčík Václav            White Flying Rabbits30
40.            Brož Jiří            Ohňostrojaři29
41.            Panek Petr            Bakov Satans27
42.            Špidlen Jan            FBC Vikings27
43.            Tregl Dominik            Bakov Satans27
44.            Ulík Marek            FBK Sklípkani27
45.            Musil Jakub            FBK Sklípkani26
46.            Stojan Jakub            FBC Lightnings25
47.            Tauchman Tomáš            FBK Devils25
48.            Havlík Zdeněk             FBK Dynamo Mladá Boleslav24
49.            Jakubec Luboš            Ohňostrojaři24
50.            Kořínek Daniel            FBK Cerberos24
51.            Vlk Michal             Pixbo Kosmonosy24
52.            Kaňka Michal            White Flying Rabbits23
53.            Štejma Ondřej            White Flying Rabbits23
54.            Pácha Robin            FBK Cerberos22
55.            Rak Branislav            FBK Cerberos22
56.            Franc Zděnek            FBC Lightnings21
57.            Šebek Jakub            FBK Devils21
58.            Dušan Iker            Ohňostrojaři20
59.            Jílek Tomáš            Brownův pohyb20
60.            Kalaš Martin            Brownův pohyb20
61.            Nedoma Jiří            FBK Devils20
62.            Tůma Aleš             Pixbo Kosmonosy20
63.            Elicer Miroslav            Pixbo Kosmonosy19
64.            Hulčík Ondřej            T-SYSTEMS19
65.            Procházka Radek             FBK Dynamo Mladá Boleslav19
66.            Fanta Petr             Pixbo Kosmonosy18
67.            Špringl Jan            FBK Cerberos18
68.            Dovina Jakub            Bakov Satans17
69.            Macků Michal            Pixbo Kosmonosy17
70.            Cedrych Mario            Bakov Satans16
71.            Šubrt Pavel            Bakov Satans16
72.            Tůma Miloslav            CDB Mladá Boleslav16
73.            Zeman Přemysl            FBK Pilich Vivatus16
74.            Češka Martin            FBC Vikings15
75.            Čepelka Miloslav            FBK Pilich Vivatus14
76.            Rydval Pavel            FBK Sklípkani14
77.            Verner František            White Flying Rabbits14
78.            Vokoun Martin            FBK Cerberos14
79.            Zrebný Jan            White Flying Rabbits14
80.            Kocman Jan            Kněžmost Butchers13
81.            Kuntoš Pavel            Kněžmost Butchers13
82.            Kvaizar Oldřich            FBK Dynamo Mladá Boleslav13
83.            Macoun Daniel            FBK Dynamo Mladá Boleslav13
84.            Cibulka Ondřej            Bakov Satans12
85.            Košnař Jakub            Brownův pohyb12
86.            Němeček Jan            White Flying Rabbits12
87.            Peteřík Vladimír            Brownův pohyb12
88.            Vrkoslav Petr            CDB Mladá Boleslav12
89.            Bíla Hynek            Brownův pohyb11
90.            Fördös Jan             FBK Dynamo Mladá Boleslav11
91.            Mazur Michal            Ohňostrojaři11
92.            Nebeský Jakub            FBK Pilich Vivatus11
93.            Honc Lukáš            Kněžmost Butchers10
94.            Picek Lukáš            FBK Devils10
95.            Šťastný Michal            FBK Sklípkani10
96.            Votrubec Milan            FBK Cerberos10
97.            Zörkler Daniel            T-SYSTEMS10
98.            Bobek Martin            FBK Sklípkani9
99.            Böhme Tomáš            CDB Mladá Boleslav9
100.            Pozníček Martin            FBC Lightnings9
101.            Sýkora Tomáš            Ohňostrojaři9
102.            Šářec Theodor            Brownův pohyb9
103.            Šebek Ondřej            FBK Devils9
104.            Tran Roman            T-SYSTEMS9
105.            Dufek Jan            FBC Lightnings8
106.            Mehes Tomáš            FBK Dynamo Mladá Boleslav8
107.            Mikolášek Petr            White Flying Rabbits8
108.            Novotný Jan             FBC Lightnings8
109.            Nožička Ondřej            White Flying Rabbits8
110.            Pechan Matěj            T-SYSTEMS8
111.            Rohlena Petr            Pixbo Kosmonosy8
112.            Šebl Jan             Pixbo Kosmonosy8
113.            Aust Ondřej            FBK Sklípkani7
114.            Dittrich Vojtěch            Ohňostrojaři7
115.            Kadeřábek Jan            FBK Sklípkani7
116.            Pavlíček Jaroslav            Ohňostrojaři7
117.            Potměšil Jaroslav            FBC Vikings7
118.            Vít Filip            T-SYSTEMS7
119.            Doležal Václav            Ohňostrojaři6
120.            Kudrnáč Pavel            Kněžmost Butchers6
121.            Kynzl Milan            FBK Pilich Vivatus6
122.            Musil Miroslav            FBK Cerberos6
123.            Truksa Vítězslav             FBK Cerberos6
124.            Vohanka Jiří            Brownův pohyb6
125.            Bařinka Martin            FBC Lightnings5
126.            Horný Emil            Brownův pohyb5
127.            Kalina Tomáš            White Flying Rabbits5
128.            Kůstka Vítězslav            Brownův pohyb5
129.            Liebich Jiří            FBC Lightnings5
130.            Palatínus Vojtěch            Pixbo Kosmonosy5
131.            Pěkný Nikita            FBC Vikings5
132.            Řehák Pavel            Ohňostrojaři5
133.            Šiška Filip            CDB Mladá Boleslav5
134.            Vladyka Josef            Ohňostrojaři5
135.            Vodička Roman            White Flying Rabbits5
136.            Batala Lukáš            T-SYSTEMS4
137.            Hlávka Jiří            FBK Sklípkani4
138.            Hruška František            Brownův pohyb4
139.            Hudec Tomáš            FBK Devils4
140.            Hulčík Leoš             FBK Dynamo Mladá Boleslav4
141.            Novotný Pavel            Brownův pohyb4
142.            Šimůnek Jan            FBC Vikings4
143.            Vaněk Ondřej            FBK Pilich Vivatus4
144.            Beneš Marek            Kněžmost Butchers3
145.            Kraušner Matěj            Kněžmost Butchers3
146.            Mašek Martin            FBK Pilich Vivatus3
147.            Tůma Jan            CDB Mladá Boleslav3
148.            Vaněček Jiří            FBC Vikings3
149.            Hofmann Jan            Kněžmost Butchers2
150.            Mašek Věroslav            FBK Cerberos2
151.            Plicka Pavel            FBK Devils2
152.            Šitera Radek            FBK Pilich Vivatus2
153.            Carboch Pavel            CDB Mladá Boleslav1
154.            Doležal Antonín            Bakov Satans1
155.            Heršálek Miroslav            T-SYSTEMS1
156.            Hrůza Jan             Pixbo Kosmonosy1
157.            Máhr Tomáš            Kněžmost Butchers1
158.            Smutný Michal             Pixbo Kosmonosy1
159.            Štefan Jan            CDB Mladá Boleslav1
160.            Václavek Jakub            FBC Lightnings1
161.            Zástěra Petr            White Flying Rabbits1
162.            Barabáš Michal             FBK Dynamo Mladá Boleslav0
163.            Berounský Petr            FBK Cerberos0
164.            Bína Josef            FBC Vikings0
165.            Bobko Marián            FBC Vikings0
166.            Borna Lukáš            FBK Sklípkani0
167.            Česák Michal            Kněžmost Butchers0
168.            Daňhel Tomáš            Brownův pohyb0
169.            Diblík Jiří            Pixbo Kosmonosy0
170.            Dittrich Dalibor            FBK Cerberos0
171.            Fejfuša Petr            Bakov Satans0
172.            Fencl Petr            FBC Lightnings0
173.            Fořt Petr            T-SYSTEMS0
174.            Horáček Luděk             Pixbo Kosmonosy0
175.            Hruška Martin            FBK Sklípkani0
176.            Jedlička Michal            FBC Vikings0
177.            Jiránek Filip            CDB Mladá Boleslav0
178.            Kalina Aleš            FBK Sklípkani0
179.            Kocman David             FBK Dynamo Mladá Boleslav0
180.            Kopuletý Radovan            FBK Cerberos0
181.            Krézek Pavel            CDB Mladá Boleslav0
182.            Kubelka Petr            FBK Cerberos0
183.            Loskot Lubor            FBK Cerberos0
184.            Málek Lukáš            FBK Cerberos0
185.            Maruška Miroslav            Kněžmost Butchers0
186.            Najberk Jakub            Bakov Satans0
187.            Nechvilka Jiří            FBK Pilich Vivatus0
188.            Nedoma Jan            FBK Devils0
189.            Novotný Petr            Kněžmost Butchers0
190.            Nožička Jan            White Flying Rabbits0
191.            Olbrich Dominik            FBK Devils0
192.            Olbrich Filip            FBK Devils0
193.            Pařez Aleš            Ohňostrojaři0
194.            Pech Martin            FBK Sklípkani0
195.            Pokorný Filip            T-SYSTEMS0
196.            Pokorný Petr            FBK Pilich Vivatus0
197.            Ramirez Dušan             FBK Dynamo Mladá Boleslav0
198.            Řehořek Jan            FBK Sklípkani0
199.            Řeřicha Pavel            CDB Mladá Boleslav0
200.            Saska Luboš            White Flying Rabbits0
201.            Sklář Adam            Ohňostrojaři0
202.            Slánský Petr            Bakov Satans0
203.            Stojan Jaroslav            FBC Lightnings0
204.            Svoboda Dominik            White Flying Rabbits0
205.            Štípek Jakub             Pixbo Kosmonosy0
206.            Švehla Dominik            T-SYSTEMS0
207.            Turza Ladislav            Bakov Satans0
208.            Vinš Pavel            FBK Cerberos0
209.            Vocetka Ondřej            White Flying Rabbits0
210.            Vojín David            CDB Mladá Boleslav0
211.            Vrkoslav Dan            Kněžmost Butchers0
212.            Žák Jiří            Brownův pohyb0

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.Bakov Satans00
2.FBK Sklípkani00
3.White Flying Rabbits00
4.Ohňostrojaři00
5.Pixbo Kosmonosy00
6.FBK Black Wolf00
7.Brownův pohyb00
8.FBK Pilich Vivatus00
9.T-SYSTEMS00
10.CRAZY KAKADU00
11.FBK Dynamo Mladá Boleslav00
12.FBK Zubři Milovice z.s.00
13.FBK Cerberos00
14.FBC Vikings00
15.BTK Killers00

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist