RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 2016/2017 - 1. LIGA

PořadíJménoTýmGóly
1.            Kohout Ondřej            FBC Vikings112
2.            Hanzlík Pavel            CDB Mladá Boleslav61
3.            Vymazal Lukáš            Brownův pohyb51
4.            Hostinský Viktor             Pixbo Kosmonosy50
5.            Ďurana Martin            FBK Pilich Vivatus47
6.            Machač Petr            T-SYSTEMS47
7.            Hajlich David            Kněžmost Butchers44
8.            Ulman Jan             Pixbo Kosmonosy44
9.            Zahradník Tomáš            FBK Pilich Vivatus44
10.            Tregl Jakub            FBK Pilich Vivatus42
11.            Baloun Kamil            FBC Vikings39
12.            Vitásek Tomáš            Pixbo Kosmonosy39
13.            Bříška Kamil            FBK Pilich Vivatus37
14.            Valíček Filip            FBK Cerberos34
15.            Kumstát Jan            FBK Pilich Vivatus33
16.            Fořt Dominik            T-SYSTEMS32
17.            Halbich Petr            Kněžmost Butchers31
18.            Kačírek Petr            Ohňostrojaři31
19.            Povolný Libor            FBK Sklípkani31
20.            Jaroš Petr            CDB Mladá Boleslav30
21.            Michal Jakub            FBK Sklípkani28
22.            Pozníček Lukáš            FBC Lightnings28
23.            Panek Petr            Bakov Satans27
24.            Rejmon Marcel            FBK Sklípkani27
25.            Hála Jan            T-SYSTEMS26
26.            Kafka Jiří            Kněžmost Butchers26
27.            Šindelář David            CDB Mladá Boleslav26
28.            Mohelský Lukáš            FBK Pilich Vivatus25
29.            Starý Vojtěch            T-SYSTEMS25
30.            Tauchman Tomáš            FBK Devils25
31.            Tregl Pavel            Bakov Satans25
32.            Šelbický Richard            T-SYSTEMS24
33.            Hozák Petr             FBK Dynamo Mladá Boleslav23
34.            Tomsa Ondřej            FBC Lightnings23
35.            Ulík Marek            FBK Sklípkani23
36.            Benda Lukas            FBK Cerberos22
37.            Brož Jiří            Ohňostrojaři22
38.            Herčík Václav            White Flying Rabbits22
39.            Flanderka Milan             FBK Dynamo Mladá Boleslav21
40.            Šebek Jakub            FBK Devils21
41.            Šverma Michal            Bakov Satans21
42.            Nedoma Jiří            FBK Devils20
43.            Stojan Jakub            FBC Lightnings20
44.            Štejma Ondřej            White Flying Rabbits19
45.            Franc Zděnek            FBC Lightnings18
46.            Macků Michal            Pixbo Kosmonosy17
47.            Musil Jakub            FBK Sklípkani17
48.            Hora Jakub            FBC Vikings16
49.            Hulčík Ondřej            T-SYSTEMS16
50.            Jílek Tomáš            Brownův pohyb16
51.            Šubrt Pavel            Bakov Satans16
52.            Vlk Michal             Pixbo Kosmonosy16
53.            Kalaš Martin            Brownův pohyb15
54.            Kořínek Daniel            FBK Cerberos15
55.            Rak Branislav            FBK Cerberos15
56.            Špidlen Jan            FBC Vikings15
57.            Tůma Miloslav            CDB Mladá Boleslav15
58.            Češka Martin            FBC Vikings14
59.            Havlík Zdeněk             FBK Dynamo Mladá Boleslav14
60.            Špringl Jan            FBK Cerberos14
61.            Tůma Aleš             Pixbo Kosmonosy14
62.            Cedrych Mario            Bakov Satans13
63.            Cieslar Martin            CDB Mladá Boleslav13
64.            Kaňka Michal            White Flying Rabbits13
65.            Macoun Daniel            FBK Dynamo Mladá Boleslav13
66.            Pácha Robin            FBK Cerberos13
67.            Procházka Radek             FBK Dynamo Mladá Boleslav13
68.            Vokoun Martin            FBK Cerberos13
69.            Zrebný Jan            White Flying Rabbits13
70.            Kvaizar Oldřich            FBK Dynamo Mladá Boleslav12
71.            Cibulka Ondřej            Bakov Satans11
72.            Čepelka Miloslav            FBK Pilich Vivatus11
73.            Elicer Miroslav            Pixbo Kosmonosy11
74.            Nebeský Jakub            FBK Pilich Vivatus11
75.            Tregl Dominik            Bakov Satans11
76.            Dovina Jakub            Bakov Satans10
77.            Fanta Petr             Pixbo Kosmonosy10
78.            Kocman Jan            Kněžmost Butchers10
79.            Mazur Michal            Ohňostrojaři10
80.            Picek Lukáš            FBK Devils10
81.            Verner František            White Flying Rabbits10
82.            Zeman Přemysl            FBK Pilich Vivatus10
83.            Zörkler Daniel            T-SYSTEMS10
84.            Bobek Martin            FBK Sklípkani9
85.            Böhme Tomáš            CDB Mladá Boleslav9
86.            Jakubec Luboš            Ohňostrojaři9
87.            Sýkora Tomáš            Ohňostrojaři9
88.            Šářec Theodor            Brownův pohyb9
89.            Šebek Ondřej            FBK Devils9
90.            Vrkoslav Petr            CDB Mladá Boleslav9
91.            Dušan Iker            Ohňostrojaři8
92.            Košnař Jakub            Brownův pohyb8
93.            Kuntoš Pavel            Kněžmost Butchers8
94.            Mehes Tomáš            FBK Dynamo Mladá Boleslav8
95.            Nožička Ondřej            White Flying Rabbits8
96.            Pechan Matěj            T-SYSTEMS8
97.            Pozníček Martin            FBC Lightnings8
98.            Rydval Pavel            FBK Sklípkani8
99.            Votrubec Milan            FBK Cerberos8
100.            Dittrich Vojtěch            Ohňostrojaři7
101.            Kadeřábek Jan            FBK Sklípkani7
102.            Němeček Jan            White Flying Rabbits7
103.            Bíla Hynek            Brownův pohyb6
104.            Dufek Jan            FBC Lightnings6
105.            Fördös Jan             FBK Dynamo Mladá Boleslav6
106.            Musil Miroslav            FBK Cerberos6
107.            Pavlíček Jaroslav            Ohňostrojaři6
108.            Potměšil Jaroslav            FBC Vikings6
109.            Rohlena Petr            Pixbo Kosmonosy6
110.            Šebl Jan             Pixbo Kosmonosy6
111.            Šťastný Michal            FBK Sklípkani6
112.            Truksa Vítězslav             FBK Cerberos6
113.            Bařinka Martin            FBC Lightnings5
114.            Horný Emil            Brownův pohyb5
115.            Kůstka Vítězslav            Brownův pohyb5
116.            Pěkný Nikita            FBC Vikings5
117.            Batala Lukáš            T-SYSTEMS4
118.            Doležal Václav            Ohňostrojaři4
119.            Honc Lukáš            Kněžmost Butchers4
120.            Hruška František            Brownův pohyb4
121.            Hudec Tomáš            FBK Devils4
122.            Hulčík Leoš             FBK Dynamo Mladá Boleslav4
123.            Novotný Pavel            Brownův pohyb4
124.            Tran Roman            T-SYSTEMS4
125.            Vaněk Ondřej            FBK Pilich Vivatus4
126.            Vít Filip            T-SYSTEMS4
127.            Vladyka Josef            Ohňostrojaři4
128.            Aust Ondřej            FBK Sklípkani3
129.            Beneš Marek            Kněžmost Butchers3
130.            Kraušner Matěj            Kněžmost Butchers3
131.            Kudrnáč Pavel            Kněžmost Butchers3
132.            Kynzl Milan            FBK Pilich Vivatus3
133.            Mašek Martin            FBK Pilich Vivatus3
134.            Peteřík Vladimír            Brownův pohyb3
135.            Tůma Jan            CDB Mladá Boleslav3
136.            Vodička Roman            White Flying Rabbits3
137.            Vohanka Jiří            Brownův pohyb3
138.            Hlávka Jiří            FBK Sklípkani2
139.            Hofmann Jan            Kněžmost Butchers2
140.            Kalina Tomáš            White Flying Rabbits2
141.            Mašek Věroslav            FBK Cerberos2
142.            Mikolášek Petr            White Flying Rabbits2
143.            Plicka Pavel            FBK Devils2
144.            Šitera Radek            FBK Pilich Vivatus2
145.            Doležal Antonín            Bakov Satans1
146.            Heršálek Miroslav            T-SYSTEMS1
147.            Hrůza Jan             Pixbo Kosmonosy1
148.            Liebich Jiří            FBC Lightnings1
149.            Máhr Tomáš            Kněžmost Butchers1
150.            Smutný Michal             Pixbo Kosmonosy1
151.            Šiška Filip            CDB Mladá Boleslav1
152.            Štefan Jan            CDB Mladá Boleslav1
153.            Václavek Jakub            FBC Lightnings1
154.            Barabáš Michal             FBK Dynamo Mladá Boleslav0
155.            Berounský Petr            FBK Cerberos0
156.            Bína Josef            FBC Vikings0
157.            Bobko Marián            FBC Vikings0
158.            Borna Lukáš            FBK Sklípkani0
159.            Česák Michal            Kněžmost Butchers0
160.            Daňhel Tomáš            Brownův pohyb0
161.            Dittrich Dalibor            FBK Cerberos0
162.            Fejfuša Petr            Bakov Satans0
163.            Fencl Petr            FBC Lightnings0
164.            Fořt Petr            T-SYSTEMS0
165.            Horáček Luděk             Pixbo Kosmonosy0
166.            Hruška Martin            FBK Sklípkani0
167.            Jedlička Michal            FBC Vikings0
168.            Kalina Aleš            FBK Sklípkani0
169.            Kocman David             FBK Dynamo Mladá Boleslav0
170.            Kopuletý Radovan            FBK Cerberos0
171.            Krézek Pavel            CDB Mladá Boleslav0
172.            Loskot Lubor            FBK Cerberos0
173.            Málek Lukáš            FBK Cerberos0
174.            Najberk Jakub            Bakov Satans0
175.            Nechvilka Jiří            FBK Pilich Vivatus0
176.            Nedoma Jan            FBK Devils0
177.            Novotný Petr            Kněžmost Butchers0
178.            Nožička Jan            White Flying Rabbits0
179.            Olbrich Dominik            FBK Devils0
180.            Olbrich Filip            FBK Devils0
181.            Pařez Aleš            Ohňostrojaři0
182.            Pech Martin            FBK Sklípkani0
183.            Pokorný Filip            T-SYSTEMS0
184.            Pokorný Petr            FBK Pilich Vivatus0
185.            Ramirez Dušan             FBK Dynamo Mladá Boleslav0
186.            Řehořek Jan            FBK Sklípkani0
187.            Saska Luboš            White Flying Rabbits0
188.            Sklář Adam            Ohňostrojaři0
189.            Slánský Petr            Bakov Satans0
190.            Stojan Jaroslav            FBC Lightnings0
191.            Svoboda Dominik            White Flying Rabbits0
192.            Šimůnek Jan            FBC Vikings0
193.            Štípek Jakub             Pixbo Kosmonosy0
194.            Švehla Dominik            T-SYSTEMS0
195.            Turza Ladislav            Bakov Satans0
196.            Vinš Pavel            FBK Cerberos0
197.            Vocetka Ondřej            White Flying Rabbits0
198.            Vrkoslav Dan            Kněžmost Butchers0
199.            Zástěra Petr            White Flying Rabbits0
200.            Žák Jiří            Brownův pohyb0

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.Bakov Satans00
2.FBK Sklípkani00
3.White Flying Rabbits00
4.Ohňostrojaři00
5.Pixbo Kosmonosy00
6.FBK Black Wolf00
7.Brownův pohyb00
8.FBK Pilich Vivatus00
9.T-SYSTEMS00
10.CRAZY KAKADU00
11.FBK Dynamo Mladá Boleslav00
12.FBK Zubři Milovice z.s.00
13.FBK Cerberos00
14.FBC Vikings00
15.BTK Killers00

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist