RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 2. LIGA 2015/2016

PořadíJménoTýmGóly
1.            Vymazal Lukáš            Brownův pohyb64
2.            Fořt Dominik            T-SYSTEMS50
3.            Vodička Roman            White Flying Rabbits37
4.            Hajlich David            Kněžmost Butchers36
5.            Flanderka Milan            FBK Dynamo Mladá Boleslav35
6.            Kvapil Zdeněk            FBC Lions33
7.            Svoboda Dominik            White Flying Rabbits30
8.            Peteřík Vladimír            FBC Lions29
9.            Jílek Tomáš            Brownův pohyb28
10.            Berounský Petr            FBK Cerberos27
11.            Hašek Filip            Legendy Výstaviště27
12.            Havel Jiří            FBC Lions26
13.            Starý Vojtěch            T-SYSTEMS24
14.            Zörkler Daniel            T-SYSTEMS24
15.            Kafka Jiří            Kněžmost Butchers22
16.            Hozák Petr            FBK Dynamo Mladá Boleslav21
17.            Zrebný Jan            White Flying Rabbits21
18.            Burian Erik            White Flying Rabbits20
19.            Hadrbolec Josef            Legendy Výstaviště20
20.            Kvaizar Oldřich            FBK Dynamo Mladá Boleslav20
21.            Rak Branislav            FBK Cerberos20
22.            Šelbický Richard            T-SYSTEMS20
23.            Benda Lukáš            FBK Cerberos19
24.            Loskot Lubor            FBK Cerberos19
25.            Tomka Jan            FBC Lions19
26.            Halbich Petr            Kněžmost Butchers18
27.            Kaňka Michal            White Flying Rabbits17
28.            Málek Lukáš            FBK Cerberos17
29.            Ulík Marek            FBK Cerberos17
30.            Macoun Daniel            FBK Dynamo Mladá Boleslav16
31.            Ondřej Aust            Legendy Výstaviště16
32.            Pácha Robin            FBC Lions16
33.            Hulčík Ondřej            T-SYSTEMS15
34.            Němeček Jan            White Flying Rabbits13
35.            Chlistovský Jiří            Legendy Výstaviště12
36.            Hofmann Jan            Kněžmost Butchers12
37.            Mikolášek Petr            White Flying Rabbits12
38.            Vohanka Jiří            FBC Lions12
39.            Vokoun Martin            FBK Cerberos12
40.            Bobek Martin            White Flying Rabbits11
41.            Havlík Zdeněk            FBK Dynamo Mladá Boleslav11
42.            Hruška František            Brownův pohyb11
43.            Verner František            White Flying Rabbits11
44.            Vít Filip            T-SYSTEMS11
45.            Kalina Tomáš            White Flying Rabbits10
46.            Kůstka Vítězslav            Brownův pohyb10
47.            Mehes Tomáš            FBK Dynamo Mladá Boleslav10
48.            Zehnal dalibor            FBK Cerberos10
49.            Barabáš Michal            FBK Dynamo Mladá Boleslav9
50.            Špringl Jan            FBK Cerberos9
51.            Truksa Vítězslav            FBK Cerberos9
52.            Musil Miroslav            FBK Cerberos8
53.            Novotný Lukáš            FBC Lions8
54.            Novotný Pavel            Brownův pohyb8
55.            Hofmann Richard            Kněžmost Butchers6
56.            Marcibal Marek            Legendy Výstaviště6
57.            Řeřicha Pavel            Legendy Výstaviště6
58.            Bíla Hynek            Brownův pohyb5
59.            Kocman Jan            Kněžmost Butchers5
60.            Kudrnáč Pavel            Kněžmost Butchers5
61.            Machač Petr            T-SYSTEMS5
62.            Máhr Tomáš            Kněžmost Butchers5
63.            Polívka Tomáš            Brownův pohyb5
64.            Procházka Radek            FBK Dynamo Mladá Boleslav5
65.            Košnař Jakub            Brownův pohyb4
66.            Votrubec Milan            FBK Cerberos4
67.            Vrchlavský Zdeněk            FBC Lions4
68.            Bajtalon Aleš            FBK Cerberos3
69.            Filip Jiří            Kněžmost Butchers3
70.            Hercík Ondřej            Legendy Výstaviště3
71.            Honc Lukáš            Kněžmost Butchers3
72.            Irain Jiří            Legendy Výstaviště3
73.            Mantič Marian            FBK Dynamo Mladá Boleslav3
74.            Mašek Věroslav            FBK Cerberos3
75.            Nožička Ondřej            White Flying Rabbits3
76.            Řehořek Jan            Legendy Výstaviště3
77.            Vadovič Martin            FBC Lions3
78.            Zástěra Petr            White Flying Rabbits3
79.            Borkovec Karel            Legendy Výstaviště2
80.            Hajlich Tomáš            Kněžmost Butchers2
81.            Hulčík Leoš            FBK Dynamo Mladá Boleslav2
82.            Kocman David            FBK Dynamo Mladá Boleslav2
83.            Volák Martin            FBK Dynamo Mladá Boleslav2
84.            Žák Jiří            Brownův pohyb2
85.            Košnař Václav            Brownův pohyb1
86.            Kraus Denis            T-SYSTEMS1
87.            Krupička Arnošt            FBK Dynamo Mladá Boleslav1
88.            Najberk Jakub            Legendy Výstaviště1
89.            Novotný Petr            Kněžmost Butchers1
90.            Tran Roman            T-SYSTEMS1
91.            Zajíc Martin            Kněžmost Butchers1
92.            Cihlář Jan            Kněžmost Butchers0
93.            Čadil Tomáš            Brownův pohyb0
94.            Česák Michal            Kněžmost Butchers0
95.            Daňhel Tomáš            Brownův pohyb0
96.            Fořt Petr            T-SYSTEMS0
97.            Heršálek Miroslav            T-SYSTEMS0
98.            Holas Ondřej            Kněžmost Butchers0
99.            Honc Dalibor            Kněžmost Butchers0
100.            Janoušek Martin            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
101.            Jelínek Roman            Kněžmost Butchers0
102.            Kalina Aleš            White Flying Rabbits0
103.            Kalina Hugo            FBK Cerberos0
104.            Kopuletý Radovan            FBK Cerberos0
105.            Kraušner Matěj            Kněžmost Butchers0
106.            Krkoška Lubomír            FBK Cerberos0
107.            Lazar Jiří            Brownův pohyb0
108.            Malý Ivan            Legendy Výstaviště0
109.            Maruška Miroslav            Kněžmost Butchers0
110.            Mlejnek Martin            Kněžmost Butchers0
111.            Najberk Aleš            Legendy Výstaviště0
112.            Ovčačík Petr            Legendy Výstaviště0
113.            Parpel Jan            FBC Lions0
114.            Pavlíček David            T-SYSTEMS0
115.            Pech Ondřej            T-SYSTEMS0
116.            Probostová Marcela            FBC Lions0
117.            Ramirez Dušan            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
118.            Řeřicha Jan            Legendy Výstaviště0
119.            Saska Luboš            FBC Lions0
120.            Vaněk Petr            FBC Lions0
121.            Vocetka Ondřej            White Flying Rabbits0

<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.Pixbo Kosmonosy24
2.FBC Vikings22
3.FBK Sklípkani22
4.FBK Pilich Vivatus22
5.Bakov Satans00
6.T-SYSTEMS00
7.FBK Cerberos00
8.CDB Mladá Boleslav20

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb23
2.Ohňostrojaři23
3.FBK Dynamo Mladá Boleslav22
4.BTK Killers22
5.White Flying Rabbits00
6.CRAZY KAKADU00
7.MHK Butchers00
8.FBC Lightnings20

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist