RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 2014/2015

PořadíJménoTýmGóly
1.            Kohout Ondřej            FBC Vikings119
2.            Novák Tomáš            Českobrodský Panthers99
3.            Špalek Martin            FBC Vikings95
4.            Ulman Jan            Pixbo Kosmonosy71
5.            Povolný Libor            Dr.ACI Veselá67
6.            Hanzlík Pavel            CDB Mladá Boleslav66
7.            Böhme Tomaš            CDB Mladá Boleslav65
8.            Rozkovec Marek            Dr.ACI Veselá60
9.            Hajlich David            FbC Falcons MH59
10.            Kučera Petr            Squadra Juniors TJS Nová Paka59
11.            Berounský Petr            FBK Cerberos58
12.            Rydval Pavel            FBK Sklípkani55
13.            Jaroš Petr            CDB Mladá Boleslav52
14.            Kafka Jiří            FbC Falcons MH52
15.            Kučera Radek            Squadra Juniors TJS Nová Paka52
16.            Ďurana Martin            FBK Pilich Vivatus49
17.            Sedláček Petr            Českobrodský Panthers47
18.            Baloun Kamil            FBC Vikings46
19.            Řeřicha Pavel            Legendy Výstaviště45
20.            Pech Martin            FBK Sklípkani44
21.            Plicka Pavel            FBK Devils44
22.            Tomsa Jan            FBK Devils44
23.            Tomsa Ondřej            FBC Lightnings44
24.            Borna Lukáš            FBK Sklípkani42
25.            Cedrych Mario            FBC Bakov Satans42
26.            Tregl Dominik            FBC Bakov Satans42
27.            Vojíř David            CDB Mladá Boleslav41
28.            Tregl Jakub            FBK Pilich Vivatus40
29.            Vitásek Tomáš            Dr.ACI Veselá38
30.            Zeman Přemysl            FBK Pilich Vivatus38
31.            Kačírek Petr            Ohňostrojaři36
32.            Pozníček Lukáš            FBC Lightnings35
33.            Šmejkal Miroslav            Českobrodský Panthers35
34.            Fanta Petr            Pixbo Kosmonosy34
35.            Rak Branislav            FBK Cerberos34
36.            Řeřicha Jan            Legendy Výstaviště34
37.            Stojan Jakub            FBC Lightnings33
38.            Mikolášek Petr            White Flying Rabbits32
39.            Herčík Václav            White Flying Rabbits31
40.            Kuntoš Pavel            Dr.ACI Veselá31
41.            Michal Jakub            FBK Sklípkani31
42.            Cieslar Martin            CDB Mladá Boleslav30
43.            Hudec Tomáš            FBK Devils30
44.            Svacha Martin            Českobrodský Panthers30
45.            Vrkoslav Daniel            Dr.ACI Veselá29
46.            Rohlena Petr            Dr.ACI Veselá28
47.            Šindler Radek            Kněžmost Butchers28
48.            Svoboda Dominik            White Flying Rabbits27
49.            Rejmon Marcel            FBK Sklípkani26
50.            Nedoma Jiří            FBK Devils25
51.            Šťastný Michal            FBK Sklípkani25
52.            Ficek Pavel            FBK Devils24
53.            Mohelský Lukáš            FBK Pilich Vivatus24
54.            Tregl Pavel            FBC Bakov Satans24
55.            Brož Jiří            Ohňostrojaři23
56.            Palatínus Antonín            Pixbo Kosmonosy23
57.            Zahradník Tomáš            FBK Pilich Vivatus23
58.            Zdeněk Kvapil            FBC Lions23
59.            Málek Lukáš            FBK Cerberos22
60.            Robin Pácha            FBC Lions22
61.            Dovina Jakub            FBC Bakov Satans21
62.            Grossl Ladislav            Českobrodský Panthers21
63.            Hrych Martin            Squadra Juniors TJS Nová Paka21
64.            Smutný Michal            Pixbo Kosmonosy21
65.            Špidlen Jan            FBC Vikings21
66.            Vladyka Josef            Ohňostrojaři21
67.            Benda Lukáš            FBK Cerberos20
68.            Jan Tomka            FBC Lions20
69.            Jiří Havel            FBC Lions20
70.            Novák Lukáš            FBC Vikings20
71.            Dittrich Vojtěch            FBK Cerberos19
72.            Zajíc Martin            Kněžmost Butchers19
73.            Barabáš Michal            FBK Dynamo Mladá Boleslav18
74.            Elicer Miroslav            Pixbo Kosmonosy18
75.            Jakubec Luboš            Ohňostrojaři18
76.            Kratochvíl Michal            Českobrodský Panthers18
77.            Mehes Tomáš            FBK Dynamo Mladá Boleslav18
78.            Palatínus Vojtěch            Pixbo Kosmonosy18
79.            Panek Petr            FBC Bakov Satans18
80.            Flanderka Milan            FBK Dynamo Mladá Boleslav17
81.            Kadeřábek Jan            FBK Sklípkani17
82.            Stojan Jaroslav            FBC Lightnings17
83.            Tauchman Tomáš            FBK Devils17
84.            Vaněk Ondřej            FBK Pilich Vivatus17
85.            Hozák Petr            FBK Dynamo Mladá Boleslav16
86.            Irain Jiří            Legendy Výstaviště16
87.            Krupička Arnošt            FBK Dynamo Mladá Boleslav16
88.            Kučera Jindřich            Squadra Juniors TJS Nová Paka16
89.            Kvaizar Oldřich            FBK Dynamo Mladá Boleslav16
90.            Kynzl Milan            FBK Pilich Vivatus16
91.            Olbrich Filip            FBK Devils16
92.            Pavlíček Jaroslav            Ohňostrojaři16
93.            Verner František            White Flying Rabbits16
94.            Kaňka Michal            White Flying Rabbits15
95.            Šubrt Pavel            FBC Bakov Satans15
96.            Cibulka Ondřej            FBC Bakov Satans14
97.            Čepelka Miloslav            FBK Pilich Vivatus14
98.            Hašek Jakub            FbC Falcons MH14
99.            Iker Dušan            Ohňostrojaři14
100.            Maruška Miroslav            Kněžmost Butchers14
101.            Šolc Petr             Squadra Juniors TJS Nová Paka14
102.            Vodička Roman            White Flying Rabbits14
103.            Žák Jiří            FBK Dynamo Mladá Boleslav14
104.            Halbich Petr            Kněžmost Butchers13
105.            Malý Marek            Squadra Juniors TJS Nová Paka13
106.            Šindelář David            CDB Mladá Boleslav13
107.            Zrebný Jan            White Flying Rabbits13
108.            Bernat Vojtěch            Legendy Výstaviště12
109.            Hofmann Jan            Kněžmost Butchers11
110.            Jiří Vohanka            FBC Lions11
111.            Lukáš Wolf            FBC Lions11
112.            Valkoun Jiří            FbC Falcons MH11
113.            Dvořák Marek            Pixbo Kosmonosy10
114.            Gregorovič Martin            CDB Mladá Boleslav10
115.            Moravec Aleš            Českobrodský Panthers10
116.            Musil Miroslav            FBK Cerberos10
117.            Šebl Jan            Pixbo Kosmonosy10
118.            Aust Ondřej            Legendy Výstaviště9
119.            Bařinka Martin            FBC Lightnings9
120.            Němeček Jan            White Flying Rabbits9
121.            Řehořek Jan            Legendy Výstaviště9
122.            Velechovský Tadeáš            Dr.ACI Veselá9
123.            Vrkoslav Petr            CDB Mladá Boleslav9
124.            Balák Lukáš            Pixbo Kosmonosy8
125.            Filip Jiří            Kněžmost Butchers8
126.            Honc Lukáš            Kněžmost Butchers8
127.            Kalilna Tomáš            White Flying Rabbits8
128.            Nebeský Jakub            FBK Pilich Vivatus8
129.            Peteřík Vladimír            FBC Lions8
130.            Vokoun Martin            FBK Cerberos8
131.            Volf Petr            Ohňostrojaři8
132.            Borkovec Karel            Legendy Výstaviště7
133.            Hlávka Jiří            FBK Sklípkani7
134.            Müller Jiří            Squadra Juniors TJS Nová Paka7
135.            Beneš Marek            Kněžmost Butchers6
136.            Diana Gregorová            FBC Lions6
137.            Krkoška Lubomír            FBK Cerberos6
138.            Kudrnáč Pavel            FbC Falcons MH6
139.            Martin Vadovič            FBC Lions6
140.            Picek Lukáš            FBK Devils6
141.            Procházka Radek            FBK Dynamo Mladá Boleslav6
142.            Sýkora Tomáš            FBK Cerberos6
143.            Volák Martin            FBK Dynamo Mladá Boleslav6
144.            Bobek Martin            White Flying Rabbits5
145.            Bohuslav Jakub            FBC Lightnings5
146.            Bříška Kamil            FBK Pilich Vivatus5
147.            Havel Tomáš            Squadra Juniors TJS Nová Paka5
148.            Mazur Michal            Ohňostrojaři5
149.            Němec Václav            FbC Falcons MH5
150.            Pozníček Martin            FBC Lightnings5
151.            Slánský Petr            FBC Bakov Satans5
152.            Truksa Vítězslav            FBK Pilich Vivatus5
153.            Blažčok Lukáš            Českobrodský Panthers4
154.            Liebich Jiří            FBC Lightnings4
155.            Lindr Martin            Ohňostrojaři4
156.            Makovský Jan            Českobrodský Panthers4
157.            Mlejnek Martin            Kněžmost Butchers4
158.            Musil Jakub            White Flying Rabbits4
159.            Stejskal Miroslav            Kněžmost Butchers4
160.            Švehla Adam            FBK Sklípkani4
161.            Cihlář Jan            Kněžmost Butchers3
162.            Čermák Tomáš            FBC Bakov Satans3
163.            Honc Dalibor            Kněžmost Butchers3
164.            Jirounek Štěpán            Pixbo Kosmonosy3
165.            Luka Josef            FbC Falcons MH3
166.            Máhr Tomáš            FbC Falcons MH3
167.            Mašek Věroslav            FBK Cerberos3
168.            Šiška Filip            CDB Mladá Boleslav3
169.            Tůma Aleš            Pixbo Kosmonosy3
170.            Bajtalon Aleš            FBK Cerberos2
171.            Brisuda Matouš            FBK Dynamo Mladá Boleslav2
172.            Forst Martin            Kněžmost Butchers2
173.            Hajlich Tomáš            Kněžmost Butchers2
174.            Hron Pavel            FbC Falcons MH2
175.            Janoušek Martin            FBK Dynamo Mladá Boleslav2
176.            Kliment Pavel            Ohňostrojaři2
177.            Konupčík David            FBK Cerberos2
178.            Kvapil Tomáš            FBK Sklípkani2
179.            Macoun Marek            Legendy Výstaviště2
180.            Macoun Michal            Legendy Výstaviště2
181.            Musil Jan            FBK Cerberos2
182.            Šverma Michal            FBC Bakov Satans2
183.            Votrubec Milan            FBK Cerberos2
184.            Fejfuša Petr            FBC Bakov Satans1
185.            Hercík Ondřej            Legendy Výstaviště1
186.            Hofmann Richard            Kněžmost Butchers1
187.            Holub Jiří            Dr.ACI Veselá1
188.            Horáček Luděk            Pixbo Kosmonosy1
189.            Horák Lukáš            FBK Devils1
190.            Hrůza Jan            Pixbo Kosmonosy1
191.            Hulčík Leoš            FBK Dynamo Mladá Boleslav1
192.            Kopuletý Radovan            FBK Cerberos1
193.            Kraušner Matěj            Kněžmost Butchers1
194.            Machačka Pavel            FBK Dynamo Mladá Boleslav1
195.            Mandler Marek            FBC Bakov Satans1
196.            Najberk Jakub            Legendy Výstaviště1
197.            Nožička Ondřej            White Flying Rabbits1
198.            Pavuk Ondřej            FbC Falcons MH1
199.            Petr Vaněk            FBC Lions1
200.            Pospíchal Jiří            Českobrodský Panthers1
201.            Rampas Martin            FBC Lightnings1
202.            Stoklas Miloš            Squadra Juniors TJS Nová Paka1
203.            Šimůnek Ondřej            FbC Falcons MH1
204.            Šitera Radek            FBK Pilich Vivatus1
205.            Tůma Jan            CDB Mladá Boleslav1
206.            Valíček Filip            Dr.ACI Veselá1
207.            Vlk Michal            Pixbo Kosmonosy1
208.            Balák Libor            Pixbo Kosmonosy0
209.            Bárta Petr            FBC Vikings0
210.            Bejr Jakub            Squadra Juniors TJS Nová Paka0
211.            Bína Josef            Dr.ACI Veselá0
212.            Bobko Marian            FBC Vikings0
213.            Bradáč Josef            Kněžmost Butchers0
214.            Brezovský Petr            FBK Cerberos0
215.            Bubník Filip            Českobrodský Panthers0
216.            Bureš Antonín            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
217.            Česák Michal            Kněžmost Butchers0
218.            Dalibor Dittrich            FBC Lions0
219.            Diblík Jiří            Dr.ACI Veselá0
220.            Dičko Robert            Ohňostrojaři0
221.            Fajgl Jaroslav            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
222.            Fencl Petr            FBC Lightnings0
223.            Formánek Josef            FbC Falcons MH0
224.            František Múčka            FBC Lions0
225.            Hašek Filip            FBC Vikings0
226.            Havlas Jan            Legendy Výstaviště0
227.            Hejduk Jiří            Kněžmost Butchers0
228.            Heřtus Lukáš            Českobrodský Panthers0
229.            Holas Ondřej            FbC Falcons MH0
230.            Hostinský Viktor            Pixbo Kosmonosy0
231.            Hruška Martin            FBK Sklípkani0
232.            Hulčík Ondřej            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
233.            Jelínek Roman            Kněžmost Butchers0
234.            Kalina Aleš            White Flying Rabbits0
235.            Kalina Hugo            FBK Cerberos0
236.            Krézek Pavel            CDB Mladá Boleslav0
237.            Kučera Roman            Squadra Juniors TJS Nová Paka0
238.            Lebeda Aleš            Kněžmost Butchers0
239.            Luboš Saska            FBC Lions0
240.            Malhous Daniel            Pixbo Kosmonosy0
241.            Mareš Martin            Pixbo Kosmonosy0
242.            Mašek Martin            Dr.ACI Veselá0
243.            Melša Petr            FBK Sklípkani0
244.            Michal Bůžek            FBC Lions0
245.            Morávek Petr            Českobrodský Panthers0
246.            Mráz František            Kněžmost Butchers0
247.            Nechvilka Jiří            FBK Pilich Vivatus0
248.            Nedoma Jan            FBK Devils0
249.            Novotný Petr            FbC Falcons MH0
250.            Nožička Jan            White Flying Rabbits0
251.            Ondřej Novák            FBK Devils0
252.            Palma Miroslav            Českobrodský Panthers0
253.            Pažout Pavel            Českobrodský Panthers0
254.            Pech Dominik            FBC Bakov Satans0
255.            Pechlát Martin            FBK Devils0
256.            Pěkný Nikita            FBC Vikings0
257.            Petráček Jan            Squadra Juniors TJS Nová Paka0
258.            Petrovický Martin            FBC Vikings0
259.            Pokorný Petr            FBK Pilich Vivatus0
260.            Ponomarev Ivan            FBK Sklípkani0
261.            Probstová Marcela            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
262.            Ramirez Dušan            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
263.            Reiter Michal            Dr.ACI Veselá0
264.            Rejmon Miloš            Legendy Výstaviště0
265.            Sklář Adam            Ohňostrojaři0
266.            Stryhal Petr            FBK Devils0
267.            Svoboda Patrik            Českobrodský Panthers0
268.            Šádek Jakub            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
269.            Šimůnek Jiří            Dr.ACI Veselá0
270.            Špringl Jan            Kněžmost Butchers0
271.            Šrejber Vojtěch            Legendy Výstaviště0
272.            Šťastný Jakub            Legendy Výstaviště0
273.            Štefan Debnár            FBC Lions0
274.            Švehla Dominik            FBK Sklípkani0
275.            Tůma Miloslav            CDB Mladá Boleslav0
276.            Turza Ladislav            FBC Bakov Satans0
277.            Václavek Jakub            FBC Lightnings0
278.            Vávra Jan            CDB Mladá Boleslav0
279.            Veselý Ivo            FBC Vikings0
280.            Vinc Michal            Českobrodský Panthers0
281.            Vocetka Ondřej            White Flying Rabbits0
282.            Volf Jan            FBK Sklípkani0
283.            Zajíc Josef            Kněžmost Butchers0
284.            Zástěra Petr            White Flying Rabbits0

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.Bakov Satans00
2.FBK Sklípkani00
3.White Flying Rabbits00
4.Ohňostrojaři00
5.Pixbo Kosmonosy00
6.FBK Black Wolf00
7.Brownův pohyb00
8.FBK Pilich Vivatus00
9.T-SYSTEMS00
10.CRAZY KAKADU00
11.FBK Dynamo Mladá Boleslav00
12.FBK Zubři Milovice z.s.00
13.FBK Cerberos00
14.FBC Vikings00
15.BTK Killers00

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist