RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 2. LIGA 2013/2014

PořadíJménoTýmGóly
1.            Novák Tomáš            Českobrodský Panthers134
2.            Berounský Petr            FBK Devils73
3.            Plicka Pavel            FBK Devils71
4.            Zikmund Michal            FBC Kopidlno69
5.            Zelba Martin            FBK Dolní Bousov68
6.            Zajíc Martin            Kněžmost Butchers61
7.            Horák Lukáš            FBK Devils60
8.            Kozák Martin            FBK Dolní Bousov55
9.            Cedrych Mario            FBC Bakov Satans53
10.            Kubánek Jan            FBC Kopidlno53
11.            Tauchman Tomáš            FBK Devils51
12.            Stojan Jakub            FBC Lightnings50
13.            Klíma Jiří            SC Podještědí48
14.            Nedoma Jiří            FBK Devils48
15.            Hajlich David            FBC Falcons MH45
16.            Sedláček Petr            Českobrodský Panthers44
17.            Šverma Michal            FBC Bakov Satans44
18.            Jaroslav Pavlíček            Ohňostrojaři43
19.            Košek Marcel            FBC Kopidlno43
20.            Pozníček Lukáš            FBC Lightnings43
21.            Hubáček Radek            FBC Kopidlno40
22.            Jakubec Luboš            Ohňostrojaři40
23.            Stojan Jaroslav            FBC Lightnings40
24.            Kačírek Petr            Ohňostrojaři39
25.            Šebek Jakub            FBK Dolní Bousov39
26.            Kvaizar Oldřich            FBK Dynamo Mladá Boleslav38
27.            Havel Jiří            FBC Lions37
28.            Kafka Jiří            FBC Falcons MH36
29.            Řeřicha Jan            Legendy Výstaviště36
30.            Halbich Petr            Kněžmost Butchers35
31.            Řeřicha Pavel            Legendy Výstaviště35
32.            Šmejkal Miroslav            Českobrodský Panthers35
33.            Hubáček Martin            FBC Kopidlno34
34.            Bernat Vojtěch            Legendy Výstaviště33
35.            Dufek Jan             FBC Lightnings33
36.            Čermák Tomáš            FBC Bakov Satans32
37.            Hašek Jakub            FBC Falcons MH32
38.            Kratochvíl Michal            Českobrodský Panthers32
39.            Beneš Marek            Kněžmost Butchers31
40.            Král Jan            SC Podještědí30
41.            Šindler Radek            Kněžmost Butchers29
42.            Brož Jiří            Ohňostrojaři28
43.            Pácha Robin            FBC Lions27
44.            Vladyka Josef            Ohňostrojaři27
45.            Budai Jakub            FBC Kopidlno26
46.            Valkoun Jiří            FBC Falcons MH26
47.            Krupička Arnošt            FBK Dynamo Mladá Boleslav25
48.            Maruška Miroslav            Kněžmost Butchers25
49.            Tomsa Ondřej            FBC Lightnings25
50.            Peteřík Vladimír            FBC Lions24
51.            Linka Petr            FBK Dolní Bousov22
52.            Dovina Jakub            FBC Bakov Satans21
53.            Flanderka Milan            FBK Dynamo Mladá Boleslav21
54.            Žák Jiří            FBK Dynamo Mladá Boleslav21
55.            Grossl Ladislav            Českobrodský Panthers20
56.            Irain Jiří            Legendy Výstaviště20
57.            Knížek Ondřej            SC Podještědí20
58.            Seiwald Jiří            SC Podještědí20
59.            Vilhan Martin            FBK Dolní Bousov20
60.            Volák Martin            FBK Dynamo Mladá Boleslav20
61.            Votrubec Milan            FBK Devils20
62.            Dvořák Milan            FBK Dolní Bousov19
63.            Fejfuša Petr            FBC Bakov Satans19
64.            Najberk Jakub            Legendy Výstaviště19
65.            Lindr Martin            Ohňostrojaři18
66.            Kliment Pavel            Ohňostrojaři17
67.            Liebich Jiří            FBC Lightnings17
68.            Tomka Jan            FBC Lions16
69.            Bůžek Michal            FBC Lions15
70.            Cibulka Ondřej            FBC Bakov Satans15
71.            Hofmann Jan            Kněžmost Butchers15
72.            Luka Josef            FBC Falcons MH15
73.            Šarman Adrian            FBC Bakov Satans15
74.            Vadovič Martin            FBC Lions15
75.            Vinš Pavel            FBK Devils15
76.            Hejzdral Miroslav            SC Podještědí14
77.            Aust Ondřej            Legendy Výstaviště13
78.            Herčík Václav            FBC Lions13
79.            Hozák Petr            FBK Dynamo Mladá Boleslav13
80.            Komárek Ladislav            FBC Kopidlno13
81.            Kvapil Zdeněk            FBC Lions13
82.            Makovský Jan            Českobrodský Panthers12
83.            Rubáš David            SC Podještědí12
84.            Slabý Luděk            FBK Devils12
85.            Kadeřábek Jan            Legendy Výstaviště11
86.            Brisuda Matouš            FBK Dynamo Mladá Boleslav10
87.            Kovář Martin            SC Podještědí10
88.            Kudrnáč Pavel            FBC Falcons MH10
89.            Ružanski Lukáš            Ohňostrojaři10
90.            Vogl Elvis            SC Podještědí10
91.            Pozníček Martin            FBC Lightnings9
92.            Slánský Petr            FBC Bakov Satans9
93.            Tregl Pavel            FBC Bakov Satans9
94.            Hulčík Ondřej            FBK Dynamo Mladá Boleslav8
95.            Muška Jan            FBK Dolní Bousov8
96.            Pažout Pavel            Českobrodský Panthers8
97.            Pospíchal Jiří            Českobrodský Panthers8
98.            Procházka Radek            FBK Dynamo Mladá Boleslav8
99.            Řehořek Jan            Legendy Výstaviště8
100.            Štastný Jakub            Legendy Výstaviště8
101.            Vohanka Jiří            FBC Lions8
102.            Brož Václav            SC Podještědí7
103.            Hron Pavel            FBC Falcons MH7
104.            Morávek Petr            Českobrodský Panthers7
105.            Hercík Ondřej            Legendy Výstaviště6
106.            Pláteník Ondřej            Českobrodský Panthers6
107.            Ardelt Jan            SC Podještědí5
108.            Hluchý Jan            FBC Falcons MH5
109.            Holas Ondřej            FBC Falcons MH5
110.            Janda David            SC Podještědí5
111.            Moravec Aleš            Českobrodský Panthers5
112.            Palma Miroslav            Českobrodský Panthers5
113.            Rosický Lumír            SC Podještědí5
114.            Stejskal Miroslav            Kněžmost Butchers5
115.            Šádek Jakub            FBK Dynamo Mladá Boleslav5
116.            Šubrt Pavel            FBC Bakov Satans5
117.            Vaněk Petr            FBC Lions5
118.            Balda Miroslav            Ohňostrojaři4
119.            Bařinka Martin            FBC Lightnings4
120.            Kozák Vojtěch            FBK Dolní Bousov4
121.            Dominik Tregl            FBC Bakov Satans3
122.            Fajgl Jaroslav            FBK Dynamo Mladá Boleslav3
123.            Macoun Marek            Legendy Výstaviště3
124.            Pajkrt Jan            FBK Dynamo Mladá Boleslav3
125.            Šimůnek Ondřej            FBC Falcons MH3
126.            Šmejkal Zdeněk            Českobrodský Panthers3
127.            Debnár Štefan            FBC Lions2
128.            Frait Miloslav            FBK Dynamo Mladá Boleslav2
129.            Macoun Michal            Legendy Výstaviště2
130.            Máhr Tomáš            FBC Falcons MH2
131.            Mráz František            Kněžmost Butchers2
132.            Sluka Martin            SC Podještědí2
133.            Zajíc Josef            Kněžmost Butchers2
134.            Domorad Vojtěch            FBC Bakov Satans1
135.            Fišer Alan            FBC Lions1
136.            Havlas Jan            Legendy Výstaviště1
137.            Hlaváček Ladislav            FBC Kopidlno1
138.            Iker Pavel            SC Podještědí1
139.            Plocar Jiří            FBC Kopidlno1
140.            Vinc Michal            Českobrodský Panthers1
141.            Bubník Filip            Českobrodský Panthers0
142.            Bureš Antonín            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
143.            Cihlář            Butchers Kněžmost0
144.            Čech Lukáš            FBK Dolní Bousov0
145.            Česák Michal            SC Podještědí0
146.            Dičko Robert            Ohňostrojaři0
147.            Dittrich Dalibor            FBC Lions0
148.            Dlab Robert            FBC Kopidlno0
149.            Edr Daniel            Kněžmost Butchers0
150.            Ernst Tomáš            FBC Lions0
151.            Fencl Petr            FBC Lightnings0
152.            Filip Jiří            Kněžmost Butchers0
153.            Forst Martin            Kněžmost Butchers0
154.            Glaser Vladimír            SC Podještědí0
155.            Hanuš Jiří            FBC Lions0
156.            Hejduk Jiří            Kněžmost Butchers0
157.            Heřtus Lukáš            Českobrodský Panthers0
158.            Hodboď Milan            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
159.            Horák Radek            FBC Kopidlno0
160.            Hrnka Václav            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
161.            Hulčík Leoš            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
162.            Jakubčo Marek            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
163.            Javůrek Filip            FBC Lions0
164.            Jelínek Roman            SC Podještědí0
165.            Kašpárek Jan            FBC Lions0
166.            Kovařík Filip            FBC Lions0
167.            Kuchařík Petr            Legendy Výstaviště0
168.            Kudrnáč Květoslav            SC Podještědí0
169.            Livora Matěj            FBC Falcons MH0
170.            Malý Ivan            Legendy Výstaviště0
171.            Mansfeld Jiří            FBC Lions0
172.            Mlejnek Martin            Butchers Kněžmost0
173.            Nedoma Jan            FBK Devils0
174.            Novotný Petr            FBC Falcons MH0
175.            Nurek Marek            FBC Lightnings0
176.            Olbrich Dominik            FBK Dolní Bousov0
177.            Pavlů Michal            SC Podještědí0
178.            Pechlát Martin            FBK Dolní Bousov0
179.            Pleticha Aleš            FBC Falcons MH0
180.            Probstová Marcela            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
181.            Procházka Roman            FBK Dynamo Mladá Boleslav0
182.            Rejmon Radek            Legendy Výstaviště0
183.            Rybák Luděk            Ohňostrojaři0
184.            Saska Luboš            FBC Lions0
185.            Sechovec Ludvík            FBC Kopidlno0
186.            Sklář Adam            Ohňostrojaři0
187.            Slabý Jiří            FBK Devils0
188.            Svoboda Jan            SC Podještědí0
189.            Svoboda Patrik            Českobrodský Panthers0
190.            Šrejber Vojtěch            Legendy Výstaviště0
191.            Šrýtr Jaroslav            SC Podještědí0
192.            Štorch Václav            FBC Lions0
193.            Turza Ladislav            FBC Bakov Satans0
194.            Václavek Jakub            FBC Lightnings0
195.            Vedral David            Českobrodský Panthers0
196.            Vydra Lukáš            FBC Bakov Satans0

<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBK Sklípkani712
2.Pixbo Kosmonosy712
3.FBK Pilich Vivatus710
4.FBC Vikings78
5.T-SYSTEMS76
6.FBK Cerberos74
7.Bakov Satans72
8.CDB Mladá Boleslav72

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb712
2.Ohňostrojaři710
3.MHK Butchers79
4.White Flying Rabbits78
5.BTK Killers78
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav77
7.FBC Lightnings72
8.CRAZY KAKADU70

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist