RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 1. LIGA 2013/2014

PořadíJménoTýmGóly
1.            Kohout Ondřej            FBC Vikings104
2.            Kumstát Jan            Dragons Extasy80
3.            Spalek Martin            FBC Vikings72
4.            Zeman Přemysl            FBK Pilich Vivatus66
5.            Hanzlík Pavel            CDB Mladá Boleslav61
6.            Böhme Tomáš             Sršni Ralsko53
7.            Bříška Kamil            Dragons Extasy53
8.            Michal Jakub            FBK Sklípkani53
9.            Baloun Kamil            FBC Vikings52
10.            Borna Lukáš            FBK Sklípkani51
11.            Povolný Libor            Dr.ACI Veselá49
12.            Rozkovec Marek            Dr.ACI Veselá49
13.            Kučera Radek            FBK Squadra Juniors48
14.            Vitásek Tomáš            Dr.ACI Veselá48
15.            Vodička Radek            Dragons Extasy48
16.            Kabeš Jan            Sršni Ralsko47
17.            Jaroš Petr            CDB Mladá Boleslav46
18.            Hudec Tomáš            NO-RULES Sobotka44
19.            Vrkoslav Daniel            Dr.ACI Veselá44
20.            Sládek Ondřej            Sršni Ralsko43
21.            Šlechta Pavel             NO-RULES Sobotka43
22.            Tregl Jakub            FBK Pilich Vivatus41
23.            Palatínus Antonín            Pixbo Kosmonosy40
24.            Cieslar Martin            CDB Mladá Boleslav38
25.            Ďurana Martin            FBK Pilich Vivatus38
26.            Jiránek Filip            Sršni Ralsko38
27.            Palatínus Vojtěch            Pixbo Kosmonosy37
28.            Macoun Daniel            Dragons Extasy36
29.            Málek Lukáš            FBK Cerberos36
30.            Ulman Jan            Pixbo Kosmonosy34
31.            Kučera Petr            FBK Squadra Juniors32
32.            Novák Lukáš            FBC Vikings32
33.            Račák Dušan            CDB Mladá Boleslav30
34.            Smutný Michal            Pixbo Kosmonosy30
35.            Šindelář David            CDB Mladá Boleslav30
36.            Šiška Filip            Sršni Ralsko29
37.            Špidlen Jan            FBC Vikings29
38.            Kalinka Vojtěch            NO-RULES Sobotka28
39.            Rejmon Marcel            FBK Sklípkani28
40.            Rydval Pavel            FBK Sklípkani28
41.            Vodička Roman            White Flying Rabbits27
42.            Benda Lukas            FBK Cerberos25
43.            Havelka Jan            NO-RULES Sobotka25
44.            Dittrich Vojtěch            FBK Cerberos24
45.            Kaňka Michal            White Flying Rabbits24
46.            Stránský Dominik            NO-RULES Sobotka24
47.            Verner František            White Flying Rabbits24
48.            Hrych Martin            FBK Squadra Juniors23
49.            Mohelský Lukáš            FBK Pilich Vivatus23
50.            Hanuš Vojtěch            NO-RULES Sobotka22
51.            Müller Jiří            FBK Squadra Juniors22
52.            Pech Martin            FBK Sklípkani22
53.            Stolín Matěj            Dragons Extasy21
54.            Fanta Petr            Pixbo Kosmonosy20
55.            Zahradník Tomáš            FBK Pilich Vivatus20
56.            Kučera Jindřich            FBK Squadra Juniors19
57.            Herčík Václav            White Flying Rabbits17
58.            Kynzl Milan            FBK Pilich Vivatus17
59.            Čepelka Miloslav            FBK Pilich Vivatus16
60.            Ficek Pavel            NO-RULES Sobotka15
61.            Kuntoš Pavel            Dr.ACI Veselá15
62.            Musil Miroslav            FBK Cerberos15
63.            Němeček Jan            White Flying Rabbits15
64.            Tomsa Jan            NO-RULES Sobotka14
65.            Bobek Martin            White Flying Rabbits13
66.            Hlávka Jiří            FBK Sklípkani12
67.            Klamrt Jan            NO-RULES Sobotka12
68.            Kolek Lukáš            FBK Squadra Juniors12
69.            Rohlena Petr            Dr.ACI Veselá12
70.            Sobota Jan            Dr.ACI Veselá12
71.            Gregorovič Martin            CDB Mladá Boleslav11
72.            Havel Tomáš            FBK Squadra Juniors11
73.            Stoklas Miloš            FBK Squadra Juniors11
74.            Elicer Miroslav            Pixbo Kosmonosy10
75.            Veselý Ivo            FBC Vikings10
76.            Vojíř David            Sršni Ralsko10
77.            Carboch Pavel            Sršni Ralsko9
78.            Melša Petr            FBK Sklípkani9
79.            Rybín Josef            Pixbo Kosmonosy9
80.            Šimůnek Jan            Dragons Extasy9
81.            Tůma Miloslav            Sršni Ralsko9
82.            Vaněk Ondřej            FBK Pilich Vivatus9
83.            Holub Jiří            Dr.ACI Veselá8
84.            Kalina Tomáš            White Flying Rabbits8
85.            Kocman David            Dragons Extasy8
86.            Kopecký Radek            CDB Mladá Boleslav8
87.            Rak Branislav            FBK Cerberos8
88.            Sýkora Tomáš            FBK Cerberos8
89.            Záveský Martin            Dragons Extasy8
90.            Zrebný Jan            White Flying Rabbits8
91.            Krkoška Lubomír            FBK Cerberos7
92.            Taneček Lukáš            CDB Mladá Boleslav7
93.            Vokoun Martin            FBK Cerberos7
94.            Volf Jan            FBK Sklípkani7
95.            Bajtalon Aleš            FBK Cerberos6
96.            Hrůza Jan            Pixbo Kosmonosy6
97.            Šťastný Michal            FBK Sklípkani6
98.            Švehla Adam            FBK Sklípkani6
99.            Vávra Jan            CDB Mladá Boleslav6
100.            Veselý Vojtěch            FBC Vikings6
101.            Vrkoslav Petr            CDB Mladá Boleslav6
102.            Hašek Filip            FBC Vikings5
103.            Malý Marek            FBK Squadra Juniors5
104.            Nebeský Jakub            FBK Pilich Vivatus5
105.            Nožička Jan            White Flying Rabbits5
106.            Picek Lukáš            NO-RULES Sobotka5
107.            Řeřicha Pavel            FBK Sklípkani5
108.            Šukal Antonín            Sršni Ralsko5
109.            Vlk Michal            Pixbo Kosmonosy5
110.            Voborník Tomáš            CDB Mladá Boleslav5
111.            Jirounek Štěpán            Pixbo Kosmonosy4
112.            Kašpárek Pavel            Sršni Ralsko4
113.            Kupec Filip            NO-RULES Sobotka4
114.            Maruška Michal            CDB Mladá Boleslav4
115.            Tůma Aleš            Pixbo Kosmonosy4
116.            Brezovský Petr            FBK Cerberos3
117.            Korf Marek            FBK Sklípkani3
118.            Mašek Věroslav            FBK Cerberos3
119.            Nožička Ondřej            White Flying Rabbits3
120.            Štefan Jiří            FBK Squadra Juniors3
121.            Truksa Vítězslav            FBK Pilich Vivatus3
122.            Balák Lukáš            Pixbo Kosmonosy2
123.            Bulíř Martin            Pixbo Kosmonosy2
124.            Mašek Martin            Dragons Extasy2
125.            Šitera Radek            FBK Pilich Vivatus2
126.            Švácha Martin            Dr.ACI Veselá2
127.            Horáček Luděk            Pixbo Kosmonosy1
128.            Konupčík David            FBK Cerberos1
129.            Musil Jan            FBK Cerberos1
130.            Adamec Ondřej            Sršni Ralsko0
131.            Balák Libor            Pixbo Kosmonosy0
132.            Bárta Petr            Dragons Extasy0
133.            Běhal Miloslav            Sršni Ralsko0
134.            Bílek Michal            FBK Squadra Juniors0
135.            Bína Josef            Dr.ACI Veselá0
136.            Bobko Marian            FBC Vikings0
137.            Budáč Daniel            Dr.ACI Veselá0
138.            Diblík Jiří            Dr.ACI Veselá0
139.            Drázský Pavel            NO-RULES Sobotka0
140.            Hanzlík Jan            CDB Mladá Boleslav0
141.            Hanzlíková-Novotná Jana            CDB Mladá Boleslav0
142.            Hostinský Viktor            Pixbo Kosmonosy0
143.            Hruška Martin            FBK Sklípkani0
144.            Kalina Aleš            White Flying Rabbits0
145.            Kalina Hugo            Pixbo Kosmonosy0
146.            Komárek Marek            FBK Squadra Juniors0
147.            Kopuletý Radovan            FBK Cerberos0
148.            Koráb Jakub            FBK Sklípkani0
149.            Kredba Martin            Dragons Extasy0
150.            Krézek Pavel            CDB Mladá Boleslav0
151.            Kryšpín Martin            FBK Pilich Vivatus0
152.            Kučera Roman            FBK Squadra Juniors0
153.            Kutnar Filip            Sršni Ralsko0
154.            Nechvilka Jiří            FBK Pilich Vivatus0
155.            Nerad Martin            Sršni Ralsko0
156.            Novák Marcel            Dr.ACI Veselá0
157.            Palček Tomáš            Sršni Ralsko0
158.            Petr Jan            CDB Mladá Boleslav0
159.            Petráček Jan            FBK Squadra Juniors0
160.            Petrovický Martin            FBC Vikings0
161.            Pobuda Josef            Sršni Ralsko0
162.            Pokorný Petr            FBK Pilich Vivatus0
163.            Polakovič Pavel            FBK Cerberos0
164.            Ponomarev Ivan            FBK Sklípkani0
165.            Protivný Jan            Dragons Extasy0
166.            Reiter Michal            FBK Sklípkani0
167.            Staněk Daniel            White Flying Rabbits0
168.            Stryhal Petr            NO-RULES Sobotka0
169.            Šebek Ondřej            White Flying Rabbits0
170.            Šebl Jan            Pixbo Kosmonosy0
171.            Šimůnek Jiří            Dr.ACI Veselá0
172.            Šorer Jan            Sršni Ralsko0
173.            Štecha Petr            FBK Pilich Vivatus0
174.            Šticha Milan            FBK Pilich Vivatus0
175.            Švehla Dominik            FBK Sklípkani0
176.            Tomáš Jan            Dr.ACI Veselá0
177.            Tůma Jan            CDB Mladá Boleslav0
178.            Vocetka Ondřej            White Flying Rabbits0
179.            Zápotocký Ondřej            FBK Cerberos0
180.            Zástěra Petr            White Flying Rabbits0
181.            Zemánek Vojtěch            NO-RULES Sobotka0

<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBK Sklípkani712
2.Pixbo Kosmonosy712
3.FBK Pilich Vivatus710
4.FBC Vikings78
5.T-SYSTEMS76
6.FBK Cerberos74
7.Bakov Satans72
8.CDB Mladá Boleslav72

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb712
2.Ohňostrojaři710
3.MHK Butchers79
4.White Flying Rabbits78
5.BTK Killers78
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav77
7.FBC Lightnings72
8.CRAZY KAKADU70

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist