RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 3. LIGA 2012/2013

PořadíJménoTýmGóly
1.            Herčík Václav            FBK Dynamo MB99
2.            Novák Tomáš            Českobrodský Panthers79
3.            Kratochvíl Michal            Českobrodský Panthers73
4.            Sedláček Petr            Českobrodský Panthers68
5.            Hajlich David            FBC Falcons MH66
6.            Kovář Martin            SC Podještědí59
7.            Hašek Jakub            FBC Falcons MH56
8.            Plíšek Martin            AB. profi Jičín52
9.            Rozman Patrik            AB. profi Jičín51
10.            Makovský Jan            Českobrodský Panthers50
11.            Rachota Ondřej            AB. profi Jičín46
12.            Šmejkal Miroslav            Českobrodský Panthers46
13.            Janda David            SC Podještědí45
14.            Ježek Vojta            AB. profi Jičín45
15.            Kvaizar Oldřich            FBK Dynamo MB40
16.            Kafka Jiří            FBC Falcons MH38
17.            Grossl Ladislav            Českobrodský Panthers36
18.            Bernat Vojtěch            Legendy Výstaviště33
19.            Matys Tomáš            AB. profi Jičín31
20.            Peteřík Vladimír            FBK Dynamo MB28
21.            Havel Jiří            FBK Dynamo MB27
22.            Král Jan            SC Podještědí27
23.            Seiwald Jiří            SC Podještědí27
24.            Valkoun Jiří            FBC Falcons MH27
25.            Procházka Radek            FBK Dynamo MB25
26.            Holas Ondřej            FBC Falcons MH21
27.            Vohanka Jiří            FBK Dynamo MB21
28.            Šebek Ondřej            Puma Mladá Boleslav20
29.            Blažek Roman            FBK Dynamo MB19
30.            Hron Pavel            FBC Falcons MH19
31.            Pažout Pavel            Českobrodský Panthers19
32.            Irain Jiří            Legendy Výstaviště18
33.            Rachota Michal            AB. profi Jičín18
34.            Staněk Daniel            Puma Mladá Boleslav18
35.            Sytný Patrik            AB. profi Jičín18
36.            Štastný Jakub            Legendy Výstaviště18
37.            Kudrnáč Květoslav            SC Podještědí17
38.            Rubáš David            SC Podještědí17
39.            Pácha Robin            FBK Dynamo MB16
40.            Hrdlička Lukáš            AB. profi Jičín15
41.            Aust Ondřej            Legendy Výstaviště14
42.            Bajtalon Aleš            Puma Mladá Boleslav13
43.            Jelínek Jaroslav            Puma Mladá Boleslav13
44.            Kadeřábek Jan            Legendy Výstaviště13
45.            Ardelt Jan            SC Podještědí12
46.            Morávek Petr            Českobrodský Panthers12
47.            Nožička Jan            Puma Mladá Boleslav12
48.            Palma Miroslav            Českobrodský Panthers12
49.            Macoun Marek            Legendy Výstaviště10
50.            Macoun Michal            Legendy Výstaviště10
51.            Bůžek Michal            FBK Dynamo MB9
52.            Kudrnáč Pavel            FBC Falcons MH9
53.            Šarman Adrian            Puma Mladá Boleslav9
54.            Novotný Petr             AB. profi Jičín8
55.            Herčík Ondřej            Legendy Výstaviště6
56.            Klíma Jiří            SC Podještědí6
57.            Malý Ivan            Legendy Výstaviště6
58.            Brož Václav            SC Podještědí5
59.            Livora Matěj            FBC Falcons MH5
60.            Luka Josef            FBC Falcons MH5
61.            Parnica Peter            FBK Dynamo MB5
62.            Vadovič Martin            FBK Dynamo MB5
63.            Hulčík Ondřej            FBK Dynamo MB4
64.            Máhr Tomáš            FBC Falcons MH4
65.            Najberk Jakub            Legendy Výstaviště4
66.            Nožička Ondřej            Puma Mladá Boleslav4
67.            Bláha Ondřej            Puma Mladá Boleslav3
68.            Kuchařík Petr            Legendy Výstaviště3
69.            Matějka Pavel            Puma Mladá Boleslav3
70.            Fladnerka Milan            FBK Dynamo MB2
71.            Havlas Jan            Legendy Výstaviště2
72.            Kohut Vítek            AB. profi Jičín2
73.            Ostrihon Matěj            AB. profi Jičín2
74.            Rosický Lumír            SC Podještědí2
75.            Šrejber Vojtěch            Legendy Výstaviště2
76.            Ťukal Drahomír            SC Podještědí2
77.            Bubník Filip            Českobrodský Panthers1
78.            Heřtus Lukáš            Českobrodský Panthers1
79.            Hulčík Leoš            FBK Dynamo MB1
80.            Kaňka Michal            Puma Mladá Boleslav1
81.            Muška David            FBC Falcons MH1
82.            Bureš Antonín            FBK Dynamo MB0
83.            Cína Jan            Legendy Výstaviště0
84.            Čapek Jan            AB. profi Jičín0
85.            Ferkl Filip            Legendy Výstaviště0
86.            Glaser Vladimír            SC Podještědí0
87.            Iker Pavel            SC Podještědí0
88.            Jelínek Roman            SC Podještědí0
89.            Křiváček Jakub            FBK Dynamo MB0
90.            Krotil Daniel            AB. profi Jičín0
91.            Krotil Tomáš            AB. profi Jičín0
92.            Lorenc Martin            AB. profi Jičín0
93.            Mezsároš Jakub            AB. profi Jičín0
94.            Narizov Jaroslav            AB. profi Jičín0
95.            Novotný Petr            FBC Falcons MH0
96.            Pacholík Ondřej            SC Podještědí0
97.            Pánek Jan            AB. profi Jičín0
98.            Platoš Vladimír            Legendy Výstaviště0
99.            Plíšková Lada            AB. profi Jičín0
100.            Probostová Marcela            Puma Mladá Boleslav0
101.            Rejmon Radek            Legendy Výstaviště0
102.            Richtr Jan            FBK Dynamo MB0
103.            Saska Luboš            FBK Dynamo MB0
104.            Sluka Martin            SC Podještědí0
105.            Sobotka Jiří            Puma Mladá Boleslav0
106.            Soukal Hubert            FBC Falcons MH0
107.            Strouhal Jiří            FBK Dynamo MB0
108.            Strouhal Ondřej            FBK Dynamo MB0
109.            Svobodová Zuzana            AB. profi Jičín0
110.            Šmejkal Zdeněk            Českobrodský Panthers0
111.            Šturma Martin            Puma Mladá Boleslav0
112.            Tomáš Ondřej            FBC Falcons MH0
113.            Ťukal Dominik            SC Podještědí0
114.            Vogl Elvis            SC Podještědí0

<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBK Sklípkani712
2.Pixbo Kosmonosy712
3.FBK Pilich Vivatus710
4.FBC Vikings78
5.T-SYSTEMS76
6.FBK Cerberos74
7.Bakov Satans72
8.CDB Mladá Boleslav72

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb712
2.Ohňostrojaři710
3.MHK Butchers79
4.White Flying Rabbits78
5.BTK Killers78
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav77
7.FBC Lightnings72
8.CRAZY KAKADU70

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist