RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 2. LIGA 2012/2013

PořadíJménoTýmGóly
1.            Zahradník Tomáš            FBK Devils60
2.            Kučera Radek            FBK Squadra Juniors52
3.            Nedoma Jiří            FBK Devils52
4.            Zikmund Michal            FBC Kopidlno52
5.            Olbrich Filip            FBK Dolní Bousov50
6.            Šubrt Pavel            FBC Bakov Satans48
7.            Stojan Jaroslav            FBC Lightnings45
8.            Carboch Pavel            Panthers Mimoň41
9.            Jakubec Miloš            Ohnostrojaři41
10.            Šverma Michal            FBC Bakov Satans41
11.            Vojíř David            Panthers Mimoň39
12.            Váňa Matěj            FKB Gunners Brodce37
13.            Veverka Petr            FKB Gunners Brodce36
14.            Berounský Petr            FBK Devils35
15.            Pozníček Lukáš            FBC Lightnings35
16.            Čermák Tomáš            FBC Bakov Satans31
17.            Votruba Jakub            FKB Gunners Brodce30
18.            Zajíc Martin            Kněžmost Butchers27
19.            Kučera Petr            FBK Squadra Juniors26
20.            Tomsa Jan            FBC Kopidlno24
21.            Stoklas Miloš            FBK Squadra Juniors23
22.            Filip Jiří            Kněžmost Butchers22
23.            Hrych Martin            FBK Squadra Juniors22
24.            Müller Jiří            FBK Squadra Juniors22
25.            Lindr Martin            Ohnostrojaři21
26.            Košek Marcel            FBC Kopidlno20
27.            Muška Jan            FBK Dolní Bousov20
28.            Dvořák Milan            FBK Dolní Bousov19
29.            Maruška Miroslav            Kněžmost Butchers19
30.            Pavlíček Jaroslav            Ohnostrojaři19
31.            Stojan Jakub            FBC Lightnings19
32.            Fejfuša Petr            FBC Bakov Satans18
33.            Vilhan Martin            FBK Dolní Bousov18
34.            Dufek Jan            FBC Lightnings17
35.            Šindler Radek            Kněžmost Butchers17
36.            Verner Jakub            FKB Gunners Brodce17
37.            Hubáček Martin            FBC Kopidlno16
38.            Slabý Luděk            FBK Devils16
39.            Horák Lukáš            FBK Devils15
40.            Kliment Pavel            Ohnostrojaři15
41.            Švík Martin            Panthers Mimoň15
42.            Tregl Pavel            FBC Bakov Satans15
43.            Čech Lukáš            FBK Dolní Bousov14
44.            Dovina Jakub            FBC Bakov Satans14
45.            Kašpárek Pavel            Panthers Mimoň14
46.            Kozák Martin            FBK Dolní Bousov14
47.            Linka Petr            FBK Dolní Bousov14
48.            Ružanski Lukáš            Ohnostrojaři14
49.            Zajíc Josef            Kněžmost Butchers14
50.            Hozák Petr            Panthers Mimoň13
51.            Kubánek Jan            FBC Kopidlno13
52.            Liebich Jiří            FBC Lightnings13
53.            Fördös Jan            FBK Devils12
54.            Komárek Ladislav            FBC Kopidlno12
55.            Krejčí Martin            Ohnostrojaři12
56.            Rampas Martin            FBC Kopidlno11
57.            Stejskal Miroslav            Kněžmost Butchers11
58.            Beneš Marek            Kněžmost Butchers10
59.            Keller Tomáš            FKB Gunners Brodce10
60.            Bařinka Martin            FBC Lightnings9
61.            Malý Marek            FBK Squadra Juniors9
62.            Mráz Martin            Kněžmost Butchers9
63.            Zelba Martin            FBK Dolní Bousov9
64.            Brož Jiří            Ohnostrojaři8
65.            Chocholatý Ondřej            FKB Gunners Brodce8
66.            Forst Martin            Kněžmost Butchers8
67.            Hubáček Radek            FBC Kopidlno8
68.            Kačírek Petr            Ohnostrojaři8
69.            Pozníček Martin            FBC Lightnings8
70.            Šarkozy Josef            FKB Gunners Brodce8
71.            Mráz František            Kněžmost Butchers7
72.            Votrubec Milan            FBK Devils7
73.            Hofmann Jan            Kněžmost Butchers6
74.            Jelínek Tomáš            FKB Gunners Brodce6
75.            Kašpárek Partik            Panthers Mimoň6
76.            Carboch Pavel            Panthers Mimoň5
77.            Jirůtka Jaroslav            Panthers Mimoň5
78.            Jurášek David            FKB Gunners Brodce5
79.            Nurek Marek            FBC Lightnings5
80.            Slánský Petr            FBC Bakov Satans5
81.            Bahník Lukáš            FKB Gunners Brodce4
82.            Bezděk Jan            FBC Bakov Satans4
83.            Šukal Antonín            Panthers Mimoň4
84.            Šukal Václav            Panthers Mimoň4
85.            Petráček Jan            FBK Squadra Juniors3
86.            Šebek Jakub            FBK Dolní Bousov3
87.            Hlaváček Ladislav            FBC Kopidlno2
88.            Plocar Jiří            FBC Kopidlno2
89.            Balda Miroslav            Ohnostrojaři1
90.            Barvíř Tomáš            Panthers Mimoň1
91.            Bílek Michal            FBK Squadra Juniors1
92.            Domorád Vojtěch            FBC Bakov Satans1
93.            Havel Jan            FKB Gunners Brodce1
94.            Kočí Vojtěch            Kněžmost Butchers1
95.            Kučera Roman            FBK Squadra Juniors1
96.            Macek Pavel            FBK Devils1
97.            Rybák Luděk            Ohnostrojaři1
98.            Šutek Štěpán            FKB Gunners Brodce1
99.            Dlab Robert            FBC Kopidlno0
100.            Edr Daniel            Kněžmost Butchers0
101.            Fencl Petr            FBC Lightnings0
102.            Halbich Petr            Kněžmost Butchers0
103.            Horák Radek            FBC Kopidlno0
104.            Janda Aleš            FKB Gunners Brodce0
105.            Jeroušek Jaroslav            FKB Gunners Brodce0
106.            Jícha Jan            Ohnostrojaři0
107.            Kadeřábek Petr            FKB Gunners Brodce0
108.            Kavalír Michal            FKB Gunners Brodce0
109.            Kourek Pavel            FBC Bakov Satans0
110.            Kuban Jaroslav            FKB Gunners Brodce0
111.            Kučera Jindřich            FBK Squadra Juniors0
112.            Litresits Ondřej            Panthers Mimoň0
113.            Mandler Marek            FBC Bakov Satans0
114.            Maruška Miroslav            MHK Butchers0
115.            Najberk Aleš            FBC Bakov Satans0
116.            Nastoupil Jaroslav            FBC Bakov Satans0
117.            Nedoma Jan            FBK Devils0
118.            Olbrich Dominik            FBK Dolní Bousov0
119.            Pech Dominik            FBC Bakov Satans0
120.            Petrtýl Vojtěch            FKB Gunners Brodce0
121.            Polák Roman            FBK Dolní Bousov0
122.            Ramírez Dušan            Panthers Mimoň0
123.            Sechovec Ludvík            FBC Kopidlno0
124.            Sklář Adam            Ohnostrojaři0
125.            Stránský Michal            FBK Dolní Bousov0
126.            Tůma Ivo            FKB Gunners Brodce0
127.            Turza Vladimír            FBC Bakov Satans0
128.            Václavek Jakub            FBC Lightnings0
129.            Vlček Luděk            Panthers Mimoň0

<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBK Sklípkani712
2.Pixbo Kosmonosy712
3.FBK Pilich Vivatus710
4.FBC Vikings78
5.T-SYSTEMS76
6.FBK Cerberos74
7.Bakov Satans72
8.CDB Mladá Boleslav72

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb712
2.Ohňostrojaři710
3.MHK Butchers79
4.White Flying Rabbits78
5.BTK Killers78
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav77
7.FBC Lightnings72
8.CRAZY KAKADU70

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist