RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 1. LIGA 2012/2013

PořadíJménoTýmGóly
1.            Bříška Kamil            Dragons Extasy126
2.            Bohm Tomáš            Mimoňští Sršni80
3.            Novák Lukáš            FBC Vikings75
4.            Šiška Filip            Mimoňští Sršni68
5.            Hostinský Viktor            Pixbo Kosmonosy67
6.            Kumstát Jan            Dragons Extasy66
7.            Vitásek Tomáš            Dr.ACI Veselá66
8.            Jaroš Petr            CDB Mladá Boleslav60
9.            Rozkovec Marek            Real Mladá Boleslav60
10.            Hanzlík Pavel            CDB Mladá Boleslav57
11.            Kohout Ondřej            FBC Vikings57
12.            Račák Dušan            CDB Mladá Boleslav57
13.            Borna Lukáš            FBK Sklípkani56
14.            Tregl Jakub            FBK Pilich Vivatus53
15.            Sládek Ondřej            Mimoňští Sršni51
16.            Vrkoslav Daniel            Dr.ACI Veselá51
17.            Cieslar Martin            CDB Mladá Boleslav45
18.            Vodička Roman            White Flying Rabbits45
19.            Hanuš Vojtěch            NO-RULES Sobotka44
20.            Stolín Matěj            Dragons Extasy44
21.            Ulman Jan            Real Mladá Boleslav43
22.            Ďurana Martin            FBK Pilich Vivatus40
23.            Michal Jakub            FBK Sklípkani40
24.            Mohelský Lukáš            FBK Pilich Vivatus39
25.            Šlechta Pavel            NO-RULES Sobotka38
26.            Rejmon Marcel            FBK Sklípkani37
27.            Smutný Michal            Pixbo Kosmonosy37
28.            Švehla Adam            FBK Sklípkani37
29.            Špalek Martin            FBC Vikings36
30.            Fanta Petr            Pixbo Kosmonosy35
31.            Pech Martin            FBK Sklípkani35
32.            Špidlen Jan            FBC Vikings35
33.            Povolný Libor            Dr.ACI Veselá34
34.            Cedrych Mário            Real Mladá Boleslav33
35.            Kalinka Vojtěch            NO-RULES Sobotka33
36.            Řeřicha Pavel            White Flying Rabbits32
37.            Ficek Pavel            NO-RULES Sobotka31
38.            Verner František            White Flying Rabbits30
39.            Hudec Tomáš            NO-RULES Sobotka27
40.            Šimůnek Jan            Dragons Extasy27
41.            Ulík Marek            Real Mladá Boleslav27
42.            Havelka Jan            NO-RULES Sobotka26
43.            Málek Lukáš            FBK Cerberos26
44.            Pánek Petr            Real Mladá Boleslav26
45.            Tůma Aleš            Pixbo Kosmonosy26
46.            Zeman Přemysl            FBK Pilich Vivatus26
47.            Vaněk Ondřej            FBK Pilich Vivatus25
48.            Velechovský Tadeáš            Dr.ACI Veselá25
49.            Benda Lukáš            FBK Cerberos24
50.            Jiránek Filip            Mimoňští Sršni23
51.            Kopecký Radek            CDB Mladá Boleslav23
52.            Rydval Pavel            FBK Sklípkani23
53.            Tůma Miroslav            Mimoňští Sršni23
54.            Baloun Kamil            FBC Vikings22
55.            Bobek Radim            Real Mladá Boleslav22
56.            Kynzl Milan            FBK Pilich Vivatus22
57.            Vlk Michal            Pixbo Kosmonosy22
58.            Vodička Radek            Dragons Extasy22
59.            Konupčík David            FBK Cerberos21
60.            Kuntoš Pavel            Dr.ACI Veselá21
61.            Rohlena Petr            Dr.ACI Veselá20
62.            Elicer Miroslav            Pixbo Kosmonosy19
63.            Kabeš Jan            Mimoňští Sršni19
64.            Dittrich Vojtěch            FBK Cerberos18
65.            Kalina Tomáš            White Flying Rabbits18
66.            Rak Branislav            FBK Cerberos18
67.            Vrkoslav Petr            CDB Mladá Boleslav18
68.            Macoun Daniel            Dragons Extasy17
69.            Melša Petr            FBK Sklípkani17
70.            Kupec Filip            NO-RULES Sobotka15
71.            Čepelka Miloslav            Real Mladá Boleslav14
72.            Hlávka Jiří            FBK Sklípkani13
73.            Kutnar Filip            Mimoňští Sršni13
74.            Záveský Martin            Dragons Extasy13
75.            Mašek Věroslav            FBK Cerberos12
76.            Šindelář David            CDB Mladá Boleslav12
77.            Zrebný Jan            White Flying Rabbits12
78.            Hašek Filip            FBC Vikings10
79.            Bobek Martin            White Flying Rabbits9
80.            Gregorovič Martin            CDB Mladá Boleslav9
81.            Holub Jiří            Dr.ACI Veselá9
82.            Štejma Ondřej            White Flying Rabbits9
83.            Volf Jan            FBK Sklípkani9
84.            Hrůza Jan            FBK Pilich Vivatus8
85.            Kocman David            Dragons Extasy8
86.            Maruška Michal            CDB Mladá Boleslav8
87.            Šitera Radek            FBK Pilich Vivatus7
88.            Štecha Petr            FBK Pilich Vivatus7
89.            Krkoška Lubomír            FBK Cerberos6
90.            Nebeský Jakub            FBK Pilich Vivatus6
91.            Štastný Michal            FBK Sklípkani6
92.            Truksa Vítězslav            FBK Pilich Vivatus6
93.            Bulíř Martin            Pixbo Kosmonosy5
94.            Němeček Jan            White Flying Rabbits5
95.            Sýkora Tomáš            FBK Cerberos5
96.            Šimůnek Jiří            Dr.ACI Veselá5
97.            Kettner Martin            FBC Vikings4
98.            Křikava Jan            FBK Cerberos4
99.            Picek Lukáš            NO-RULES Sobotka4
100.            Sliwka Rostislav            Real Mladá Boleslav4
101.            Stránský Dominik            NO-RULES Sobotka4
102.            Balák Lukáš            Pixbo Kosmonosy3
103.            Švácha Martin            Dr.ACI Veselá3
104.            Turek Jan            FBC Vikings3
105.            Brezovský Petr            FBK Cerberos2
106.            Dičko Robert            Pixbo Kosmonosy2
107.            Novák Marcel            Dr.ACI Veselá2
108.            Palček Tomáš            Mimoňští Sršni2
109.            Patkaň Lukáš            FBK Cerberos2
110.            Šebl Jan            Pixbo Kosmonosy2
111.            Bobko Marián            Dr.ACI Veselá1
112.            Buldra Lukáš            FBK Cerberos1
113.            Heller Jakub            FBK Cerberos1
114.            Jirounek Štěpán            Pixbo Kosmonosy1
115.            Kalina Aleš            White Flying Rabbits1
116.            Krézek Pavel            FBK Sklípkani1
117.            Musil Miroslav            CDB Mladá Boleslav1
118.            Řeřicha Jan            FBK Sklípkani1
119.            Balák Libor            Pixbo Kosmonosy0
120.            Bárta Petr            Dragons Extasy0
121.            Běhal Miloslav            Mimoňští Sršni0
122.            Bína Josef            Dr.ACI Veselá0
123.            Cafourek David            Real Mladá Boleslav0
124.            Chrpa Pavel            NO-RULES Sobotka0
125.            Čuda Jan            NO-RULES Sobotka0
126.            Drázský Pavel            NO-RULES Sobotka0
127.            Fejfar Martin            NO-RULES Sobotka0
128.            Fejfar Milan            NO-RULES Sobotka0
129.            Fořt Petr            Real Mladá Boleslav0
130.            Halíř Zbyněk            Real Mladá Boleslav0
131.            Hanzlík Jan            CDB Mladá Boleslav0
132.            Horáček Luděk            Pixbo Kosmonosy0
133.            Hyršlová Iveta            Dr.ACI Veselá0
134.            Jiránek Kamil            Dr.ACI Veselá0
135.            Kalina Hugo            FBK Cerberos0
136.            Konečný Vlastimil            FBK Cerberos0
137.            Kopuletý Radovan            FBK Cerberos0
138.            Kryšpín Martin            FBK Pilich Vivatus0
139.            Kubů Karel            NO-RULES Sobotka0
140.            Mašek Martin            Dragons Extasy0
141.            Meisner Jiří            FBK Cerberos0
142.            Musil Jan            CDB Mladá Boleslav0
143.            Nechvilka Jiří            FBK Pilich Vivatus0
144.            Novotná Jana            CDB Mladá Boleslav0
145.            Novotný Petr            FBC Vikings0
146.            Otahál Richard            Mimoňští Sršni0
147.            Petrovický Martin            FBC Vikings0
148.            Polakovič Pavel            CDB Mladá Boleslav0
149.            Raiter Michal            Real Mladá Boleslav0
150.            Řehořek Jan            FBK Sklípkani0
151.            Rozkovec Tomáš            Real Mladá Boleslav0
152.            Srdínko David            FBK Cerberos0
153.            Stryhal Petr            NO-RULES Sobotka0
154.            Šorer Jan            Mimoňští Sršni0
155.            Šorer Pavel            Mimoňští Sršni0
156.            Šticha Milan            FBK Pilich Vivatus0
157.            Švehla Dominik            FBK Sklípkani0
158.            Tůma Jan            CDB Mladá Boleslav0
159.            Vaňková Šárka            FBK Pilich Vivatus0
160.            Zástěra Petr            White Flying Rabbits0

<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBK Sklípkani712
2.Pixbo Kosmonosy712
3.FBK Pilich Vivatus710
4.FBC Vikings78
5.T-SYSTEMS76
6.FBK Cerberos74
7.Bakov Satans72
8.CDB Mladá Boleslav72

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb712
2.Ohňostrojaři710
3.MHK Butchers79
4.White Flying Rabbits78
5.BTK Killers78
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav77
7.FBC Lightnings72
8.CRAZY KAKADU70

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist