RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 3. LIGA 2011/2012

PořadíJménoTýmGóly
1.            Macoun Daniel            FBK Dolní Bousov93
2.            Stojan Jaroslav            FBC Lightnings56
3.            Klíma Jiří            SC Podještědí54
4.            Bahník Lukáš            FKB Gunners Brodce48
5.            Veverka Petr            FKB Gunners Brodce48
6.            Herčík Václav            FBK Dynamo47
7.            Hajlich David            FBC Falkonc MH44
8.            Dvořák Milan            FBK Dolní Bousov38
9.            Pozníček Lukáš            FBC Lightnings38
10.            Váňa Matěj            FKB Gunners Brodce35
11.            Havel Jiří            FBK Dynamo34
12.            Kozák Martin            FBK Dolní Bousov34
13.            Jícha Jan            Ohnostrojaři32
14.            Linka Petr            FBK Dolní Bousov32
15.            Chocholatý Ondřej            Ohnostrojaři31
16.            Verner Jakub            FKB Gunners Brodce31
17.            Hašek Jakub            FBC Falkonc MH30
18.            Brož Jiří            Ohnostrojaři29
19.            Čech Lukáš            FBK Dolní Bousov29
20.            Špidlen Jan            FBC Falkonc MH29
21.            Zelba Martin            FBK Dolní Bousov28
22.            Muška Jan            FBK Dolní Bousov26
23.            Kačírek Petr            Ohnostrojaři25
24.            Ardelt Jan            SC Podještědí24
25.            Dufek Jan            FBC Lightnings24
26.            Kovář Martin            SC Podještědí24
27.            Lindr Martin            Ohnostrojaři24
28.            Pavlíček Jaroslav            Ohnostrojaři24
29.            Stojan Jakub            FBC Lightnings22
30.            Liebich Jiří            FBC Lightnings21
31.            Pozníček Martin            FBC Lightnings21
32.            Seiwald Jiří            SC Podještědí21
33.            Ružanski Lukáš            Ohnostrojaři19
34.            Kadeřábek Petr            FKB Gunners Brodce17
35.            Kudrnáč Pavel            FBC Falkonc MH17
36.            Sušický Marek            Puma Mladá Boleslav17
37.            Holas Ondřej            FBC Falkonc MH16
38.            Nevole Petr            Puma Mladá Boleslav16
39.            Peteřík Vladimír            FBK Dynamo16
40.            Vohanka Jiří            FBK Dynamo15
41.            Jelínek Jaroslav            Puma Mladá Boleslav14
42.            Procházka Radek            FBK Dynamo14
43.            Stádník Marek            Puma Mladá Boleslav14
44.            Votruba Jakub            FKB Gunners Brodce14
45.            Kudrnáč Květoslav            SC Podještědí13
46.            Šebek Jakub            Puma Mladá Boleslav13
47.            Šrajer Martin            FBK Dynamo13
48.            Lux Tomáš            FBC Lightnings12
49.            Šarközy Josef            FKB Gunners Brodce12
50.            Balda Miroslav            Ohnostrojaři11
51.            Sluka Martin            SC Podještědí11
52.            Ťukal Drahomír            SC Podještědí11
53.            Bařinka Martin            FBC Lightnings10
54.            Polák Roman            FBK Dolní Bousov10
55.            Valkoun Jiří            FBC Falkonc MH10
56.            Bůžek Michal            FBK Dynamo9
57.            Kripner Václav            Puma Mladá Boleslav9
58.            Rubáš David            SC Podještědí9
59.            Šebek Ondřej            Puma Mladá Boleslav9
60.            Ťukal Dominik            SC Podještědí9
61.            Kubelka Miloš            Puma Mladá Boleslav7
62.            Máhr Tomáš            FBC Falkonc MH7
63.            Parnica Peter            FBK Dynamo7
64.            Daněk Ondřej            Ohnostrojaři6
65.            Jakubec Luboš            Ohnostrojaři6
66.            Krejčí Martin            Ohnostrojaři6
67.            Němeček Jan            Puma Mladá Boleslav6
68.            Klimeš Roman            FBK Dynamo5
69.            Kuban Jaroslav            FKB Gunners Brodce5
70.            Nožička Jan            Puma Mladá Boleslav5
71.            Bajtalon Aleš            Puma Mladá Boleslav4
72.            Písecký Pavel            FKB Gunners Brodce4
73.            Bajtalon Tomáš            Puma Mladá Boleslav3
74.            Janda David            SC Podještědí3
75.            Luka Josef            FBC Falkonc MH3
76.            Nožička Ondřej            Puma Mladá Boleslav3
77.            Rosický Lumír            SC Podještědí3
78.            Staněk Daniel            Puma Mladá Boleslav3
79.            Strouhal Ondřej            FBK Dynamo3
80.            Blaško Marek            FBK Dynamo2
81.            Kolář Michal            FKB Gunners Brodce2
82.            Štejma Ondřej            FBK Dynamo2
83.            Tomáš Ondřej            FBC Falkonc MH2
84.            Kolomazník Michal            SC Podještědí1
85.            Šíp Radek            FBC Falkonc MH1
86.            Bouchner David            FBK Dolní Bousov0
87.            Bureš Antonín            FBK Dynamo0
88.            Fencl Petr            FBC Lightnings0
89.            Hájek Martin            FKB Gunners Brodce0
90.            Hodboď Milan            FBK Dynamo0
91.            Jelínek Roman            SC Podještědí0
92.            Jeroušek Jaroslav            FKB Gunners Brodce0
93.            Klíma Ondřej            FBK Dolní Bousov0
94.            Kliment Pavel            Ohnostrojaři0
95.            Kukla Jiří            FKB Gunners Brodce0
96.            Mádr Tomáš            FBK Dynamo0
97.            Mařan Petr            FBC Falkonc MH0
98.            Mareš Jan            FBC Falkonc MH0
99.            Matoušek Jakub            FBC Falkonc MH0
100.            Muška David            FBC Falkonc MH0
101.            Novotný Petr            FBC Falkonc MH0
102.            Olbrich Dominik            FBK Dolní Bousov0
103.            Picek Pavel            Ohnostrojaři0
104.            Pleticha Aleš            FBC Falkonc MH0
105.            Probostová Marcela            Puma Mladá Boleslav0
106.            Sedláček Jan            SC Podještědí0
107.            Sklář Adam            Ohnostrojaři0
108.            Soukal Hubert            FBC Falkonc MH0
109.            Šturma Martin            Puma Mladá Boleslav0
110.            Šubrt Roman            FBK Dynamo0
111.            Vacarda Libor            FBK Dynamo0
112.            Václavek Jakub            FBC Lightnings0
113.            Verner Jaroslav            FKB Gunners Brodce0
114.            Vokoun Marek            FBK Dolní Bousov0
115.            Vosáhlo Václav            FBC Falkonc MH0

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.Bakov Satans00
2.FBK Sklípkani00
3.White Flying Rabbits00
4.Ohňostrojaři00
5.Pixbo Kosmonosy00
6.FBK Black Wolf00
7.Brownův pohyb00
8.FBK Pilich Vivatus00
9.T-SYSTEMS00
10.CRAZY KAKADU00
11.FBK Dynamo Mladá Boleslav00
12.FBK Zubři Milovice z.s.00
13.FBK Cerberos00
14.FBC Vikings00
15.BTK Killers00

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist