RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 2. LIGA 2011/2012

PořadíJménoTýmGóly
1.            Stolín Matěj            FBK Squadra Juniors119
2.            Rozman Patrik            FBC Kopidlno92
3.            Zikmund Michal            FBC Kopidlno73
4.            Halbich Petr            Kněžmost Butchers69
5.            Kalinka Vojtěch            NO-RULES Sobotka64
6.            Cedrych Mario            FBC Bakov Satans63
7.            Šlechta Pavel            NO-RULES Sobotka59
8.            Košek Marcel            FBC Kopidlno58
9.            Kubánek Jan            FBC Kopidlno51
10.            Kučera Radek            FBK Squadra Juniors51
11.            Povolný Libor            FBC Gladiators50
12.            Flanderka Milan            Notor Band Klášter49
13.            Hanuš Vojtěch            NO-RULES Sobotka46
14.            Kubelka Petr            Notor Band Klášter45
15.            Řeřicha Pavel            FBC Gladiators43
16.            Bezděk Jan            FBC Bakov Satans38
17.            Čermák Tomáš            FBC Bakov Satans34
18.            Zajíc Martin            Kněžmost Butchers31
19.            Hudec Tomáš            NO-RULES Sobotka29
20.            Stoklas Miloš            FBK Squadra Juniors29
21.            Šindler Radek            Kněžmost Butchers29
22.            Chlistovský Jiří            FBC Gladiators28
23.            Hozák Petr            Draci Mimoňe28
24.            Carboch Pavel            Draci Mimoňe27
25.            Kučera Petr            FBK Squadra Juniors27
26.            Hubáček Radek            FBC Kopidlno25
27.            Mandler Marek            FBC Bakov Satans25
28.            Kašpárek Partik            Draci Mimoňe24
29.            Štejnar Radek            Notor Band Klášter24
30.            Beneš Marek            Kněžmost Butchers22
31.            Ficek Pavel            NO-RULES Sobotka21
32.            Kupec Filip            NO-RULES Sobotka21
33.            Kvaizar Oldřich            Notor Band Klášter20
34.            Mráz František            Kněžmost Butchers20
35.            Carboch Pavel            Draci Mimoňe19
36.            Müller Jiří            FBK Squadra Juniors19
37.            Zajíc Josef            Kněžmost Butchers19
38.            Hubáček Martin            FBC Kopidlno18
39.            Němec Václav            FBC Gladiators18
40.            Pánek Petr            FBC Bakov Satans17
41.            Stejskal Miroslav            Kněžmost Butchers17
42.            Bílek Michal            FBK Squadra Juniors16
43.            Dovina Jakub            FBC Bakov Satans16
44.            Hrych Martin            FBK Squadra Juniors16
45.            Kafka Jiří            FBC Gladiators16
46.            Šimůnek Ondřej            FBC Gladiators16
47.            Hašek Filip            FBC Gladiators15
48.            Maděra Karel            Notor Band Klášter15
49.            Maruška Miroslav            Kněžmost Butchers15
50.            Zajíc Lukáš            Notor Band Klášter14
51.            Hofmann Jan            Kněžmost Butchers13
52.            Komárek Ladislav            FBC Kopidlno13
53.            Filip Jiří            Kněžmost Butchers12
54.            Holub Petr            Draci Mimoňe12
55.            Kašpárek Pavel            Draci Mimoňe12
56.            Kučera Jindřich            FBK Squadra Juniors12
57.            Jirůtka Jaroslav            Draci Mimoňe11
58.            Hulčík Leoš            Notor Band Klášter10
59.            Petráček Jan            FBK Squadra Juniors10
60.            Stránský Dominik            NO-RULES Sobotka10
61.            Forst Martin            Kněžmost Butchers9
62.            Hron František            Notor Band Klášter9
63.            Nevyhoštěný Petr            FBC Bakov Satans9
64.            Picek Lukáš            NO-RULES Sobotka9
65.            Rufert Pavel            FBC Gladiators9
66.            Barvíř Tomáš            Draci Mimoňe8
67.            Fejfar Martin            NO-RULES Sobotka8
68.            Fejfuša Petr            FBC Bakov Satans8
69.            Hluchý Jan            FBC Gladiators7
70.            Hofmann David            FBC Gladiators7
71.            Kunst Lukáš            NO-RULES Sobotka7
72.            Šukal Antonín            Draci Mimoňe7
73.            Fejfar Milan            NO-RULES Sobotka6
74.            Malý Marek            FBK Squadra Juniors6
75.            Švík Martin            Draci Mimoňe6
76.            Slánský Petr            FBC Bakov Satans5
77.            Tomsa Jan            NO-RULES Sobotka5
78.            Chrpa Pavel            NO-RULES Sobotka4
79.            Hejduk Jiří            Kněžmost Butchers4
80.            Nastoupil Jaroslav            FBC Bakov Satans4
81.            Domorád Vojtěch            FBC Bakov Satans3
82.            Mráz Martin            Kněžmost Butchers3
83.            Šulc Filip            FBC Gladiators3
84.            Železný Jan            FBC Gladiators3
85.            Kučera Roman            FBK Squadra Juniors2
86.            Plocar Jiří            FBC Kopidlno2
87.            Pohořský Marek            FBC Gladiators2
88.            Bernard Michal            Notor Band Klášter1
89.            Čuda Jan            NO-RULES Sobotka1
90.            Bednář Václav            FBC Bakov Satans0
91.            Dittrich Dalibor            FBC Gladiators0
92.            Dlab Robert            FBC Kopidlno0
93.            Edr Daniel            Kněžmost Butchers0
94.            Erben Jaroslav            FBK Squadra Juniors0
95.            Fiala Jan            FBC Bakov Satans0
96.            Hejduk Jiří            MHK Butchers0
97.            Horák Radek            FBC Kopidlno0
98.            Ježek Pavel            FBK Squadra Juniors0
99.            Kočí Vojtěch            Kněžmost Butchers0
100.            Kourek Pavel            FBC Bakov Satans0
101.            Kubů Karel            NO-RULES Sobotka0
102.            Kunst Jiří            NO-RULES Sobotka0
103.            Kyselová Věra            FBC Bakov Satans0
104.            Liebich Jiří            FBC Lightnings0
105.            Lux Tomáš            FBC Lightnings0
106.            Maruška Miroslav            MHK Butchers0
107.            Najberk Aleš            FBC Bakov Satans0
108.            Novák Ondřej            NO-RULES Sobotka0
109.            Petr Pavel            FBC Gladiators0
110.            Ramírez Dušan            Draci Mimoňe0
111.            Říha Pavel            NO-RULES Sobotka0
112.            Sechovec Ludvík            FBC Kopidlno0
113.            Stryhal Petr            NO-RULES Sobotka0
114.            Šavrda Jan            FBC Bakov Satans0
115.            Turza Vladimír            FBC Bakov Satans0
116.            Zemánek Vojtěch            NO-RULES Sobotka0
117.            Žid Vladimír            Notor Band Klášter0

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings612
2.FBK Pilich Vivatus612
3.FBK Sklípkani610
4.Ohňostrojaři610
5.Pixbo Kosmonosy68
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav67
7.Bakov Satans66
8.FBK Cerberos66
9.CRAZY KAKADU64
10.White Flying Rabbits64
11.T-SYSTEMS64
12.Brownův pohyb64
13.BTK Killers63
14.FBK Zubři Milovice z.s.60
15.FBK Black Wolf60

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist