RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 2. LIGA 2010/2011

PořadíJménoTýmGóly
1.            Bříška Kamil            Dragons Extasy169
2.            Zikmund Michal            FBC Kopidlno93
3.            Rozman Patrik            FBC Kopidlno84
4.            Stolín Matěj            FBK Squadra Juniors84
5.            Kumstát Jan            Dragons Extasy82
6.            Kredba Martin            TJ Sokol Benbro76
7.            Kubelka Petr            Notor Band Klášter55
8.            Řeřicha Pavel            FBC Gladiators47
9.            Šimůnek Jan            Dragons Extasy46
10.            Kupec Filip            NO-RULES Sobotka42
11.            Stojan Jaroslav            FBC Lightnings42
12.            Vodička Radek            Dragons Extasy42
13.            Kabeš Jan            Draci Mimoňe41
14.            Šlechta Pavel            NO-RULES Sobotka40
15.            Bahník Lukáš            FKB Gunners Brodce39
16.            Tůma Miloslav            Draci Mimoňe39
17.            Chlistovský Jiří            FBC Gladiators37
18.            Čermák Tomáš            Notor Band Klášter37
19.            Povolný Libor            FBC Gladiators35
20.            Pivnička Jakub            TJ Sokol Benbro33
21.            Carboch Pavel            Draci Mimoňe32
22.            Hudec Tomáš            NO-RULES Sobotka32
23.            Kubánek Jan            FBC Kopidlno31
24.            Bílek Michal            FBK Squadra Juniors30
25.            Dufek Jan            FBC Lightnings30
26.            Pozníček Lukáš            FBC Lightnings30
27.            Stoklas Miloš            FBK Squadra Juniors30
28.            Kučera Petr            FBK Squadra Juniors29
29.            Herčík Václav            FBK Dynamo28
30.            Košek Marcel            FBC Kopidlno28
31.            Hanuš Vojtěch            NO-RULES Sobotka27
32.            Macoun Daniel            NO-RULES Sobotka27
33.            Doležal Antonín            FBC Bakov Satans24
34.            Havel Jiří            FBK Dynamo24
35.            Semián Lukáš            TJ Sokol Benbro22
36.            Šubrt Jan            TJ Sokol Benbro22
37.            Veverka Petr            FKB Gunners Brodce22
38.            Olbrich Filip            Puma Mladá Boleslav21
39.            Stojan Jakub            FBC Lightnings21
40.            Záveský Martin            Dragons Extasy21
41.            Adášek Milan            Notor Band Klášter20
42.            Lindr Martin            Ohnostrojaři20
43.            Kačírek Petr            Ohnostrojaři19
44.            Klimeš Roman            FBK Dynamo19
45.            Němec Václav            FBC Gladiators19
46.            Strouhal Ondřej            FBK Dynamo19
47.            Tichý Michal            TJ Sokol Benbro18
48.            Kripner Václav            Puma Mladá Boleslav17
49.            Müler Jiří            FBK Squadra Juniors17
50.            Rybák Luděk            Ohnostrojaři17
51.            Šimůnek Ondřej            FBC Gladiators17
52.            Ficek Pavel            NO-RULES Sobotka16
53.            Kašpárek Partik            Draci Mimoňe16
54.            Pozníček Martin            FBC Lightnings16
55.            Štejnar Radek            Notor Band Klášter16
56.            Votruba Jaroslav            FKB Gunners Brodce16
57.            Zahrádka Tomáš            FBC Bakov Satans16
58.            Chocholatý Ondřej            Ohnostrojaři15
59.            Stránský Dominik            NO-RULES Sobotka15
60.            Váňa Matěj            FKB Gunners Brodce15
61.            Hubáček Martin            FBC Kopidlno14
62.            Kadeřábek Petr            FKB Gunners Brodce14
63.            Kafka Jiří            FBC Gladiators14
64.            Písecký Pavel            FKB Gunners Brodce14
65.            Bajtalon Tomáš            Puma Mladá Boleslav13
66.            Fejfuša Petr            FBC Bakov Satans13
67.            Frelich Radek            FBC Bakov Satans13
68.            Hubáček Radek            FBC Kopidlno13
69.            Jícha Jan            Ohnostrojaři13
70.            Káš Ondřej            TJ Sokol Benbro13
71.            Nevyhoštěný Petr            FBC Bakov Satans13
72.            Pavlíček Jaroslav            Ohnostrojaři13
73.            Ružanski Lukáš            Ohnostrojaři13
74.            Holan Luboš            TJ Sokol Benbro12
75.            Kalinka Vojtěch            NO-RULES Sobotka12
76.            Kocman David            Dragons Extasy12
77.            Parnica Peter            FBK Dynamo12
78.            Šrajer Martin            FBK Dynamo12
79.            Daněk Ondřej            Ohnostrojaři11
80.            Hašek Filip            FBC Gladiators11
81.            Kliment Pavel            Ohnostrojaři11
82.            Liebich Jiří            FBC Lightnings11
83.            Rufert Pavel            FBC Gladiators11
84.            Švorc Michal            FBK Squadra Juniors11
85.            Zajíc Lukáš            Notor Band Klášter11
86.            Flanderka Milan            Notor Band Klášter10
87.            Navrátil Ondřej            TJ Sokol Benbro10
88.            Nevole Petr            Puma Mladá Boleslav10
89.            Nožička Jan            Puma Mladá Boleslav10
90.            Carboch Pavel            Draci Mimoňe9
91.            Hrych Martin            FBK Squadra Juniors9
92.            Němeček Jan            Puma Mladá Boleslav9
93.            Nurek Marek            Dragons Extasy9
94.            Plicka Pavel            TJ Sokol Benbro9
95.            Plocar Jiří            FBC Kopidlno9
96.            Procházka Radek            FBK Dynamo9
97.            Slánský Petr            FBC Bakov Satans9
98.            Verner Jakub            FKB Gunners Brodce9
99.            Vohanka Jiří            FBK Dynamo9
100.            Bařinka Martin            FBC Lightnings8
101.            Hozák Petr            Draci Mimoňe8
102.            Kuban Jaroslav            FKB Gunners Brodce8
103.            Najberk Jakub            FBC Bakov Satans8
104.            Nožička Ondřej            Puma Mladá Boleslav8
105.            Sechovec Ludvík            FBC Kopidlno8
106.            Sušický Marek            Puma Mladá Boleslav8
107.            Šukal Antonín            Draci Mimoňe8
108.            Brož Jiří            Ohnostrojaři7
109.            Keller Pavel            TJ Sokol Benbro7
110.            Pohořský Marek            FBC Gladiators7
111.            Bajtalon Aleš            Puma Mladá Boleslav6
112.            Dovina Jakub            FBC Bakov Satans6
113.            Hluchý Jan            FBC Gladiators6
114.            Hofmann David            FBC Gladiators6
115.            Kolář Michal            FKB Gunners Brodce6
116.            Hradiský Jiří            FBC Bakov Satans5
117.            Kašpárek Pavel            Draci Mimoňe5
118.            Lux Tomáš            FBC Lightnings5
119.            Malý Marek            FBK Squadra Juniors5
120.            Najberk Aleš            FBC Bakov Satans5
121.            Šarközy Josef            FKB Gunners Brodce5
122.            Vilhan Martin            Puma Mladá Boleslav5
123.            Domorád Vojtěch            FBC Bakov Satans4
124.            Fiala Jan            FBC Bakov Satans4
125.            Hron František            Notor Band Klášter4
126.            Komárek Vojtěch            Draci Mimoňe4
127.            Kukla Jiří            FKB Gunners Brodce4
128.            Kunst Jiří            NO-RULES Sobotka4
129.            Kunst Lukáš            NO-RULES Sobotka4
130.            Nastoupil Jaroslav            FBC Bakov Satans4
131.            Picek Lukáš            NO-RULES Sobotka4
132.            Balda Miroslav            Ohnostrojaři3
133.            Bernard Michal            Notor Band Klášter3
134.            Fejfar Milan            NO-RULES Sobotka3
135.            Jelínek Jaroslav            Puma Mladá Boleslav3
136.            Jeroušek Jaroslav            FKB Gunners Brodce3
137.            Jirůtka Jaroslav            Draci Mimoňe3
138.            Kocourek Jiří            Puma Mladá Boleslav3
139.            Šavrda Jan            Notor Band Klášter3
140.            Čuda Jan            NO-RULES Sobotka2
141.            Kučera Roman            FBK Squadra Juniors2
142.            Picek Pavel            Ohnostrojaři2
143.            Strouhal Jiří            FBK Dynamo2
144.            Babák David            Notor Band Klášter1
145.            Franc Zdeněk            FBC Lightnings1
146.            Hulčík Leoš            FBK Dynamo1
147.            Ježek Pavel            FBK Squadra Juniors1
148.            Kučera Radek            FBK Squadra Juniors1
149.            Kyselová Věra            FBC Bakov Satans1
150.            Leskovjan Miroslav            FBK Dynamo1
151.            Šimůnek Jiří            Draci Mimoňe1
152.            Babák Petr            Notor Band Klášter0
153.            Bárta Petr            FBC Gladiators0
154.            Bezděk Jan            FBC Bakov Satans0
155.            Boubín Jan            FBC Gladiators0
156.            Bureš Antonín            FBC Dynamo0
157.            Bureš Antonín            FBK Dynamo0
158.            Čtveráček Aleš            FBK Dynamo0
159.            Čtveráčer Aleš            FBC Dynamo0
160.            Dittrich Dalibor            FBC Gladiators0
161.            Dlab Robert            FBC Kopidlno0
162.            Erben Jaroslav            FBK Squadra Juniors0
163.            Ešler Daniel            FBC Dynamo0
164.            Ešler Daniel             FBK Dynamo0
165.            Fejfar Martin            NO-RULES Sobotka0
166.            Hájek Martin            FKB Gunners Brodce0
167.            Hamáček Jaroslav            FBC Dynamo0
168.            Hamáček Jaroslav            FBK Dynamo0
169.            Havel Jiří            FBC Dynamo0
170.            Herčík Václav            FBC Dynamo0
171.            Hodboď Milan            FBC Dynamo0
172.            Hodboď Milan            FBK Dynamo0
173.            Javůrek Jiří            FBC Kopidlno0
174.            Klimeš Roman            FBC Dynamo0
175.            Komárek Ladislav            FBC Kopidlno0
176.            Konečný Vlasta            Dragons Extasy0
177.            Leskovjan Miroslav            FBC Dynamo0
178.            Olbrich Dominik            NO-RULES Sobotka0
179.            Palček Tomáš            Draci Mimoňe0
180.            Pára David            FBC Dynamo0
181.            Pára David            FBK Dynamo0
182.            Parnica Peter            FBC Dynamo0
183.            Peteřík Vladimír            FBK Dynamo0
184.            Petr Pavel            FBC Gladiators0
185.            Probstová Marcela            Puma Mladá Boleslav0
186.            Procházka Radek            FBC Dynamo0
187.            Rejzek David            Dragons Extasy0
188.            Sklář Adam            Ohnostrojaři0
189.            Slavík Petr            FBC Kopidlno0
190.            Strouhal Jiří            FBC Dynamo0
191.            Strouhal Ondřej            FBC Dynamo0
192.            Sudek Michal            FBK Squadra Juniors0
193.            Šesták Vojtěch            TJ Sokol Benbro0
194.            Šrajer Martin            FBC Dynamo0
195.            Šturma Martin            Puma Mladá Boleslav0
196.            Šutek Štěpán            TJ Sokol Benbro0
197.            Tomsa Jan            NO-RULES Sobotka0
198.            Tůma Jiří            Dragons Extasy0
199.            Turza Vladimír            FBC Bakov Satans0
200.            Václavek Jakub            FBC Lightnings0
201.            Verner Jaroslav            FKB Gunners Brodce0
202.            Vohanka Jiří            FBC Dynamo0
203.            Žid Vladimír            Notor Band Klášter0
204.            Žídek Miloš            Draci Mimoňe0

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings612
2.FBK Pilich Vivatus612
3.FBK Sklípkani610
4.Ohňostrojaři610
5.Pixbo Kosmonosy68
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav67
7.Bakov Satans66
8.FBK Cerberos66
9.CRAZY KAKADU64
10.White Flying Rabbits64
11.T-SYSTEMS64
12.Brownův pohyb64
13.BTK Killers63
14.FBK Zubři Milovice z.s.60
15.FBK Black Wolf60

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist