RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 2. LIGA 2009/2010

PořadíJménoTýmGóly
1.            Stolín Matěj            FBK Squadra Juniors101
2.            Kunstát Jan            Dragons Extasy89
3.            Zahrádka Tomáš            FBC Bakov Satans87
4.            Pivnička Jakub            TJ Sokol Benbro66
5.            Vodička Radek            Dragons Extasy58
6.            Povolný Libor            FBC Gladiators57
7.            Franc Zdeněk            FBC Lightning52
8.            Hostinský Viktor            Pixbo Kosmonosy50
9.            Semián Lukáš            TJ Sokol Benbro41
10.            Čermák Tomáš            Notor Band Klašter39
11.            Dufek Jan            FBC Lightning39
12.            Strouhal Ondřej            FBC Dynamo38
13.            Kredba Martin            TJ Sokol Benbro35
14.            Záveský Martin            Dragons Extasy34
15.            Fanta Petr            Pixbo Kosmonosy33
16.            Bříška Kamil            Dragons Extasy31
17.            Flanderka Milan            Notor Band Klašter31
18.            Lindr Martin            Ohňostrojaři31
19.            Kafka Jiří            FBC Gladiators30
20.            Špička Martin            Notor Band Klašter30
21.            Kripner Václav            Puma Mladá Boleslav27
22.            Pozníček Martin            FBC Lightning27
23.            Němec Václav            FBC Gladiators26
24.            Pozníček Lukáš            FBC Lightning25
25.            Adášek Milan            Notor Band Klašter23
26.            Nevyhoštěný Petr            FBC Bakov Satans23
27.            Nurek Marek            Dragons Extasy23
28.            Balák Lukáš            Pixbo Kosmonosy22
29.            Doležal Antonín            FBC Bakov Satans22
30.            Holan Luboš            TJ Sokol Benbro22
31.            Bulíř Martin            Pixbo Kosmonosy21
32.            Stoklas Miloš            FBK Squadra Juniors21
33.            Hron František            Notor Band Klašter20
34.            Kučera Petr            FBK Squadra Juniors19
35.            Veverka Petr            TJ Sokol Benbro19
36.            Ferkl Filip            FBC Gladiators18
37.            Nastoupil Jaroslav            FBC Bakov Satans18
38.            Štejnar Radek            Notor Band Klašter18
39.            Boubín Jan            FBC Gladiators16
40.            Fejfuša Petr            FBC Bakov Satans16
41.            Jelínek Jaroslav            Puma Mladá Boleslav16
42.            Kaš Ondřej            TJ Sokol Benbro16
43.            Müller Jiří            FBK Squadra Juniors16
44.            Procházka Radek            FBC Dynamo16
45.            Hrych Martin            FBK Squadra Juniors15
46.            Keller Pavel            TJ Sokol Benbro15
47.            Kocourek Jiří            Puma Mladá Boleslav15
48.            Němeček Jan            Puma Mladá Boleslav15
49.            Pavlíček Jaroslav            Ohňostrojaři15
50.            Rybák Luděk            Ohňostrojaři15
51.            Šanda Vítězslav            FBK Squadra Juniors15
52.            Šimůnek Ondřej            FBC Gladiators15
53.            Šubrt Jan            TJ Sokol Benbro15
54.            Vlk Michal            Pixbo Kosmonosy15
55.            Balák Libor            Pixbo Kosmonosy13
56.            Bílek Michal            FBK Squadra Juniors13
57.            Dovina Jakub            FBC Bakov Satans13
58.            Ježek Pavel            FBK Squadra Juniors13
59.            Krejčí Michal            FBC Dynamo13
60.            Šebl Jan            Pixbo Kosmonosy13
61.            Mráz Martin            Pixbo Kosmonosy12
62.            Zajíc Lukáš            Notor Band Klašter12
63.            Babák Petr            Notor Band Klašter11
64.            Frelich Radek            FBC Bakov Satans11
65.            Kliment Pavel            Ohňostrojaři11
66.            Kocman David            Dragons Extasy10
67.            Micik Radomír            Ohňostrojaři10
68.            Ružanski Lukáš            Ohňostrojaři10
69.            Bařinka Martin            FBC Lightning9
70.            Bureš Antonín            FBC Dynamo9
71.            Malý Marek            FBK Squadra Juniors9
72.            Najberk Jakub            FBC Bakov Satans9
73.            Slánský Petr            FBC Bakov Satans9
74.            Strouhal Jiří            FBC Dynamo9
75.            Chocholatý Ondřej            Ohňostrojaři8
76.            Dičko Robert            Pixbo Kosmonosy8
77.            Jeroušek Jaroslav            TJ Sokol Benbro8
78.            Leskovjan Miroslav            FBC Dynamo8
79.            Nožička Jan            Puma Mladá Boleslav8
80.            Nožička Ondřej            Puma Mladá Boleslav8
81.            Rufert Pavel            FBC Gladiators8
82.            Nevole Petr            Puma Mladá Boleslav7
83.            Stojan Jaroslav            FBC Lightning7
84.            Šimůnek Jiří            Puma Mladá Boleslav7
85.            Hofmann David            FBC Gladiators6
86.            Bednář Václav            FBC Bakov Satans5
87.            Bernat Michal            Notor Band Klašter5
88.            Čtveráček Aleš            FBC Dynamo5
89.            Elicer Miroslav            Pixbo Kosmonosy5
90.            Hamášek Jaroslav            FBC Dynamo5
91.            Janoušek Martin            Notor Band Klašter5
92.            Sova Martin            Pixbo Kosmonosy5
93.            Macoun Jakub            FBC Lightning4
94.            Pohořovský Marek            FBC Gladiators4
95.            Smutný Michal            Pixbo Kosmonosy4
96.            Sušický Marek            Puma Mladá Boleslav4
97.            Pavlíček Robert            FBC Dynamo3
98.            Petr Pavel            FBC Gladiators3
99.            Picek Pavel            Ohňostrojaři3
100.            Poc Petr            Ohňostrojaři3
101.            Šturma Martin            Puma Mladá Boleslav3
102.            Vaněk Pavel            FBC Lightning3
103.            Volf Jan            Pixbo Kosmonosy3
104.            Micik Jaromír            Ohňostrojaři2
105.            Procházka Aleš            Notor Band Klašter2
106.            Rejzek David            Dragons Extasy2
107.            Stehlík Václav            TJ Sokol Benbro2
108.            Sudek Michal            FBK Squadra Juniors2
109.            Hluchý Jan            FBC Gladiators1
110.            Juranka Lukáš            FBC Lightning1
111.            Mašek Martin            Notor Band Klašter1
112.            Najberk Aleš            FBC Bakov Satans1
113.            Saidl Marek            Notor Band Klašter1
114.            Babák David            Notor Band Klašter0
115.            Balda Miroslav            Ohňostrojaři0
116.            Bárta Petr            FBC Gladiators0
117.            Bednář Jan            FBC Bakov Satans0
118.            Berger Lukáš            Pixbo Kosmonosy0
119.            Bílek Jiří            TJ Sokol Benbro0
120.            Bouchner Ondřej            Pixbo Kosmonosy0
121.            Cieslar Martin            FBC Lightning0
122.            Doležal Petr            FBC Dynamo0
123.            Erben Jaroslav            FBK Squadra Juniors0
124.            Hodboď Milan            FBC Dynamo0
125.            Horáček Michal            Dragons Extasy0
126.            Jirounek Štěpán            Pixbo Kosmonosy0
127.            Křiváček Jakub            FBC Dynamo0
128.            Kubelka Miloš            FBC Bakov Satans0
129.            Kvasnička Stanislav            FBC Dynamo0
130.            Masopust Milan            Ohňostrojaři0
131.            Novotný Pavel            TJ Sokol Benbro0
132.            Pechlát Josef            FBC Gladiators0
133.            Probstová Marcela            Puma Mladá Boleslav0
134.            Průša Luboš            Notor Band Klašter0
135.            Raiter Michal            Pixbo Kosmonosy0
136.            Ratajský Jan            Pixbo Kosmonosy0
137.            Řehoř Jiří            Puma Mladá Boleslav0
138.            Sklář Adam            Ohňostrojaři0
139.            Sobotka Martin            Dragons Extasy0
140.            Suchý Michal            FBC Gladiators0
141.            Štrojsa Miloš            FBC Gladiators0
142.            Turza Vladimír            FBC Bakov Satans0
143.            Václavek Jakub            FBC Lightning0
144.            Zapletal Josef            FBC Dynamo0

<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.Pixbo Kosmonosy24
2.FBC Vikings22
3.FBK Sklípkani22
4.FBK Pilich Vivatus22
5.Bakov Satans00
6.T-SYSTEMS00
7.FBK Cerberos00
8.CDB Mladá Boleslav20

Podrobná tabulka skupina A >>>

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. Brownův pohyb23
2.Ohňostrojaři23
3.FBK Dynamo Mladá Boleslav22
4.BTK Killers22
5.White Flying Rabbits00
6.CRAZY KAKADU00
7.MHK Butchers00
8.FBC Lightnings20

Podrobná tabulka skupina B >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist