RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 1. LIGA 2009/2010

PořadíJménoTýmGóly
1.            Račák Dučan            Mimoňští Sršni108
2.            Jaroš Petr            CDB Mladá Boleslav81
3.            Šubrt Pavel            FBC Vikings74
4.            Šiška Filip            Mimoňští Sršni69
5.            Hanzlík Pavel            CDB Mladá Boleslav67
6.            Sládek Ondřej            Mimoňští Sršni63
7.            Málek Lukáš            FBK Cerberos60
8.            Michal Jakub            CDB Mladá Boleslav59
9.            Pánek Petr            Real Mladá Boleslav58
10.            Vodička Roman            White Flying Rabbits58
11.            Pech Martin            FBK Sklípkani57
12.            Tregl Jakub            FBK Pilich Vivatus57
13.            Fördös Jan            FBK Devils55
14.            Horák Lukáš            FBK Devils48
15.            Ulík Marek            Real Mladá Boleslav47
16.            Cedrych Mario            Real Mladá Boleslav46
17.            Berounský Petr            FBK Cerberos45
18.            Ďurana Martin            FBK Devils44
19.            Zajíc Martin            MHK Butchers43
20.            Polívka Martin            White Flying Rabbits42
21.            Tichý Michal            FBC Young Skill41
22.            Řeřicha Pavel            FBC Young Skill40
23.            Borna Lukáš            FBK Sklípkani39
24.            Lebeda Aleš            MHK Butchers38
25.            Štejma Ondřej            White Flying Rabbits38
26.            Vrkoslav Daniel            Dr.ACI Veselá38
27.            Švehla Adam            FBK Sklípkani37
28.            Bufák Martin            Real Mladá Boleslav36
29.            Hašek Filip            FBC Young Skill35
30.            Vaněk Ondřej            FBK Pilich Vivatus34
31.            Čepelka Miloslav            Real Mladá Boleslav33
32.            Filip Jiří            MHK Butchers33
33.            Rejmon Marcel            FBK Sklípkani33
34.            Vokoun Martin            Real Mladá Boleslav33
35.            Kaňka Michal            White Flying Rabbits32
36.            Šimůnek Jan            Dr.ACI Veselá31
37.            Šitera Radek            CDB Mladá Boleslav29
38.            Kynzl Milan            FBK Pilich Vivatus28
39.            Holub Jiří            Dr.ACI Veselá27
40.            Štecha Petr            FBK Pilich Vivatus26
41.            Rak Branislav            FBK Cerberos24
42.            Štefan Jan            Mimoňští Sršni24
43.            Šukal Václav            Mimoňští Sršni24
44.            Šverma Michal            FBC Vikings24
45.            Zeman Přemysl            FBK Pilich Vivatus24
46.            Loskot Lubor            FBK Cerberos23
47.            Baloun Kamil            FBC Vikings22
48.            Bohm Tomáš            Mimoňští Sršni21
49.            Kuntoš Pavel            Dr.ACI Veselá21
50.            Macoun David            FBC Young Skill21
51.            Makovac Michal            FBK Pilich Vivatus21
52.            Chlistovský Jiří            FBC Young Skill20
53.            Slabý Luděk            FBK Devils20
54.            Halbich Petr            MHK Butchers19
55.            Hofmann Jan            MHK Butchers19
56.            Hrůza Jan            FBK Pilich Vivatus19
57.            Macoun Michal            FBK Sklípkani19
58.            Vrkoslav Petr            CDB Mladá Boleslav19
59.            Zikán Josef            MHK Butchers19
60.            Kopecký Radek            Mimoňští Sršni18
61.            Kryšpín Martin            FBK Pilich Vivatus18
62.            Štros Libor            FBC Vikings18
63.            Truksa Vítězslav            FBK Pilich Vivatus18
64.            Votrubec Milan            FBK Cerberos18
65.            Barabáš Ondřej            FBK Devils17
66.            Bůžek Michal            Dr.ACI Veselá17
67.            Kalina Tomáš            White Flying Rabbits17
68.            Macek Pavel            FBK Devils17
69.            Nebeský Jakub            FBC Vikings17
70.            Štastný Jakub            FBK Sklípkani17
71.            Burkovac Václav            FBK Devils16
72.            Forst Martin            MHK Butchers16
73.            Tregl Pavel            FBC Vikings16
74.            Verner František            White Flying Rabbits16
75.            Buldra Lukáš            FBK Cerberos15
76.            Liebich Jiří            Dr.ACI Veselá15
77.            Vávra Ondřej            FBC Vikings15
78.            Gregorovič Martin            CDB Mladá Boleslav14
79.            Maruška Miroslav            MHK Butchers14
80.            Pavuk Ondřej            Dr.ACI Veselá14
81.            Bernát Vojtěch            FBK Sklípkani13
82.            Erbrt Tomáš            Dr.ACI Veselá13
83.            Irain Jiří            CDB Mladá Boleslav13
84.            Musil Miroslav            FBK Cerberos13
85.            Turek Jan            FBC Vikings13
86.            Kučera Kryštof            FBK Devils12
87.            Šimůnek Jiří            Dr.ACI Veselá12
88.            Macoun Marek            FBK Sklípkani11
89.            Železný Jan            FBC Young Skill11
90.            Řípa David            FBC Young Skill10
91.            Hlaváč Jan            Real Mladá Boleslav9
92.            Pacák Tomáš            Real Mladá Boleslav9
93.            Šolc Petr            FBK Pilich Vivatus9
94.            Musil Jan            CDB Mladá Boleslav8
95.            Špalek Martin            FBC Vikings8
96.            Havlín Lukáš            FBK Pilich Vivatus7
97.            Šorer Pavel            Mimoňští Sršni7
98.            Benda Lukáš            FBK Cerberos6
99.            Hlávka Jiří            FBK Sklípkani6
100.            Hozman Jiří            MHK Butchers5
101.            Hron Pavel            FBC Vikings5
102.            Kozub Ondřej            FBC Young Skill5
103.            Tlachač Jan            FBK Devils5
104.            Vaňous Martin            Real Mladá Boleslav5
105.            Ďurač Dušan            FBK Cerberos4
106.            Štastný Michal            FBK Sklípkani4
107.            Zrebný Jan            White Flying Rabbits4
108.            Aust Ondřej            FBK Sklípkani3
109.            Bajtalon Aleš            White Flying Rabbits3
110.            Bajtalon Tomáš            White Flying Rabbits3
111.            Barabáš Michal            FBK Devils3
112.            Bufák Tomáš            Real Mladá Boleslav3
113.            Hájek Miloš            FBK Cerberos3
114.            Kaluža Lukáš            FBK Cerberos3
115.            Maruška Michal            CDB Mladá Boleslav3
116.            Patkaň Lukáš            FBK Cerberos3
117.            Šulc Filip            FBC Young Skill3
118.            Tlachač Jan            FBK Cerberos3
119.            Tregl Dominik            FBC Vikings3
120.            Domorád Vojtěch            FBC Vikings2
121.            Kysela František            CDB Mladá Boleslav2
122.            Polívka Jaroslav            FBK Cerberos2
123.            Fryč Martin            Dr.ACI Veselá1
124.            Hejl Stanislav            FBC Vikings1
125.            Šorer Jan            Mimoňští Sršni1
126.            Šrejber Vojtěch            FBK Sklípkani1
127.            Zástěra Petr            White Flying Rabbits1
128.            Beneš Marek            MHK Butchers0
129.            Bradáč Josef            MHK Butchers0
130.            Bukáček Ondřej            FBK Sklípkani0
131.            Černý Václav            MHK Butchers0
132.            Diblík Jiří            FBK Pilich Vivatus0
133.            Dittrich Dalibor            FBK Pilich Vivatus0
134.            Dvořák Roman            Dr.ACI Veselá0
135.            Fanta Michal            MHK Butchers0
136.            Fořt Petr            Real Mladá Boleslav0
137.            Halíř Zbyněk            Real Mladá Boleslav0
138.            Hanes Marek            FBK Devils0
139.            Hanzlík Jan            CDB Mladá Boleslav0
140.            Hejduk Jiří            MHK Butchers0
141.            Homola Jan            FBK Cerberos0
142.            Jadlička Karel            FBK Cerberos0
143.            Kalina Aleš            FBK Cerberos0
144.            Karásek Jaroslav            FBK Cerberos0
145.            Kohnhäuser Rudolf            CDB Mladá Boleslav0
146.            Kostrba Petr            FBK Cerberos0
147.            Kovařík Jan            CDB Mladá Boleslav0
148.            Litresits Ondřej            Mimoňští Sršni0
149.            Majerčík Martin            FBK Devils0
150.            Mareš Jan            MHK Butchers0
151.            Mikulecký Jan            Mimoňští Sršni0
152.            Mráz František            MHK Butchers0
153.            Němeček Ondřej            Real Mladá Boleslav0
154.            Novotný Petr            Dr.ACI Veselá0
155.            Poláček Jan            FBK Cerberos0
156.            Řehořek Jan            FBK Sklípkani0
157.            Spitzerová Barbora            Dr.ACI Veselá0
158.            Švapík Roman            FBK Cerberos0
159.            Tůma Jan            CDB Mladá Boleslav0
160.            Tůma Milan            Mimoňští Sršni0
161.            Uhlíř Petr            FBC Young Skill0
162.            Uhlířová Adéla            FBC Young Skill0
163.            Vydra Lukáš            FBC Vikings0

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.Bakov Satans00
2.FBK Sklípkani00
3.White Flying Rabbits00
4.Ohňostrojaři00
5.Pixbo Kosmonosy00
6.FBK Black Wolf00
7.Brownův pohyb00
8.FBK Pilich Vivatus00
9.T-SYSTEMS00
10.CRAZY KAKADU00
11.FBK Dynamo Mladá Boleslav00
12.FBK Zubři Milovice z.s.00
13.FBK Cerberos00
14.FBC Vikings00
15.BTK Killers00

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist