RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 2. LIGA 2008/2009

PořadíJménoTýmGóly
1.            Povolný Libor            FBC Gladiators MB75
2.            Tregl Dominik            FBC Vikings66
3.            Pivnička Jakub            TJ Sokol Benbro63
4.            Vrkoslav Daniel            Dr.ACI Veselá45
5.            Šimůnek Jan            Dr.ACI Veselá40
6.            Dufek Jan            Fbc Lightnings39
7.            Holub Jiří            Dr.ACI Veselá38
8.            Štros Libor            FBC Vikings36
9.            Vodička Radek            Fbc Lightnings36
10.            Šubrt Pavel            FBC Vikings34
11.            Franc Zdeněk            Fbc Lightnings33
12.            Šverma Michal            FBC Vikings33
13.            Kuntoš Pavel            Dr.ACI Veselá30
14.            Turek Jan            FBC Vikings30
15.            Čermák Tomáš            Fbc Bakov Satans29
16.            Strouhal Ondřej            FBC Dynamo MB26
17.            Vodička Roman            White Flying Rabbits26
18.            Hron Pavel            FBC Vikings24
19.            Bůžek Michal            Dr.ACI Veselá21
20.            Kaňka Michal            White Flying Rabbits21
21.            Bednář Václav            Fbc Bakov Satans20
22.            Zajíc Lukáš            Notor Band Klášter20
23.            Boubín Jan            FBC Gladiators MB19
24.            Jeroušek Jaroslav            TJ Sokol Benbro19
25.            Kaš Ondřej            TJ Sokol Benbro19
26.            Polívka Martin            White Flying Rabbits19
27.            Vávra Ondřej            FBC Vikings19
28.            Flanderka Milan            Notor Band Klášter18
29.            František Hron            Notor Band Klášter18
30.            Frelich Radek            Fbc Bakov Satans17
31.            Semián Lukáš            TJ Sokol Benbro17
32.            Sušický Marek            White Flying Rabbits16
33.            Šubrt Jan            TJ Sokol Benbro16
34.            Hradiský Jiří            FBC Vikings15
35.            Liebich Jiří            Dr.ACI Veselá15
36.            Pozníček Lukáš            Fbc Lightnings15
37.            Rufert Pavel            FBC Gladiators MB15
38.            Kalina Tomáš            White Flying Rabbits14
39.            Tregl Pavel            FBC Vikings14
40.            Verner František            White Flying Rabbits14
41.            Babák David            Notor Band Klášter13
42.            Bajtalon Tomáš            White Flying Rabbits12
43.            Suchý Michal            FBC Gladiators MB12
44.            Keller Tomáš            TJ Sokol Benbro11
45.            Leskovjan Miroslav            FBC Dynamo MB11
46.            Němec Václav            FBC Gladiators MB11
47.            Procházka Radek            FBC Dynamo MB11
48.            Babák Petr            Notor Band Klášter10
49.            Jelínek Jaroslav            White Flying Rabbits10
50.            Pavlíček Robert            FBC Dynamo MB10
51.            Pozníček Martin            Fbc Lightnings10
52.            Procházka Aleš            Notor Band Klášter10
53.            Sivous Miroslav            Notor Band Klášter10
54.            Šimůnek Jiří            Dr.ACI Veselá10
55.            Veverka Petr            TJ Sokol Benbro10
56.            Dovina Jakub            Fbc Bakov Satans9
57.            Hluchý Jan            FBC Gladiators MB9
58.            Nastoupil Jaroslav            Fbc Bakov Satans9
59.            Štejnar Radek            Notor Band Klášter9
60.            Janoušek Martin            Notor Band Klášter8
61.            Keller Pavel            TJ Sokol Benbro8
62.            Petr Pavel            FBC Gladiators MB8
63.            Adášek Milan            Notor Band Klášter7
64.            Bureš Antonín            FBC Dynamo MB7
65.            Fryč Martin            Dr.ACI Veselá7
66.            Krejčí Michal            FBC Dynamo MB7
67.            Strouhal Jiří            FBC Dynamo MB7
68.            Bednář Jan            Fbc Bakov Satans6
69.            Jelínek Tomáš            TJ Sokol Benbro6
70.            Melichar Pavel            FBC Dynamo MB6
71.            Najberk Jakub            Fbc Bakov Satans6
72.            Zahrádka Tomáš            Fbc Bakov Satans6
73.            Doležal Antonín            Fbc Bakov Satans5
74.            Kubelka Miloš            Fbc Bakov Satans5
75.            Lhoťan Jiří            TJ Sokol Benbro5
76.            Nožička Jan            White Flying Rabbits5
77.            Nožička Ondřej            White Flying Rabbits5
78.            Sajdl Marek            Notor Band Klášter5
79.            Vaněk Pavel            Fbc Lightnings5
80.            Záveský Martin            Fbc Lightnings5
81.            Horálek Miroslav            FBC Dynamo MB4
82.            Najberk Aleš            Fbc Bakov Satans4
83.            Niebroj Petr            Fbc Lightnings4
84.            Nurek Marek            Fbc Lightnings4
85.            Zástěra Petr            White Flying Rabbits4
86.            Bernat Michal            Notor Band Klášter3
87.            Domorád Vojtěch            FBC Vikings3
88.            Špička Martin            Notor Band Klášter3
89.            Štrojsa Miloš            FBC Gladiators MB3
90.            Ešler Daniel            FBC Dynamo MB2
91.            Fejfuša Petr            Fbc Bakov Satans2
92.            Ferkl Filip            FBC Gladiators MB2
93.            Hofmann David            FBC Gladiators MB2
94.            Holan Luboš            TJ Sokol Benbro2
95.            Juranka Lukáš            Fbc Lightnings2
96.            Nevyhoštěný Petr            Fbc Bakov Satans2
97.            Prejza Martin            Notor Band Klášter2
98.            Šavrda Jan            Fbc Bakov Satans2
99.            Šimůnek Ondřej            FBC Gladiators MB2
100.            Bajtalon Aleš            White Flying Rabbits1
101.            Bařinka Martin            Fbc Lightnings1
102.            Dvořák Zbyšek            Fbc Lightnings1
103.            Hodboť Milan            FBC Dynamo MB1
104.            Janovský Jiří            Fbc Bakov Satans1
105.            Nevole Petr            White Flying Rabbits1
106.            Pavuk Ondřej            Dr.ACI Veselá1
107.            Pohořský Marek            FBC Gladiators MB1
108.            Řehoř Jiří            White Flying Rabbits1
109.            Bárta Michal            FBC Dynamo MB0
110.            Bílek Jiří            TJ Sokol Benbro0
111.            Dvořák Roman            Dr.ACI Veselá0
112.            Ekl Ondřej            Dr.ACI Veselá0
113.            Hajlich David            Dr.ACI Veselá0
114.            Kalina Jan            FBC Dynamo MB0
115.            Karásek Petr            Notor Band Klášter0
116.            Kredba Martin            TJ Sokol Benbro0
117.            Kýr Aleš            TJ Sokol Benbro0
118.            Mašek Martin            Notor Band Klášter0
119.            Nebeský Jakub            FBC Vikings0
120.            Novotný Petr            Dr.ACI Veselá0
121.            Špalek Martin            Fbc Bakov Satans0
122.            Šturma Martin            White Flying Rabbits0
123.            Turza Vladimír            Fbc Bakov Satans0
124.            Václavek Jakub            Fbc Lightnings0
125.            Vydra Lukáš            FBC Vikings0
126.            Žďánský Jiří            Dr.ACI Veselá0

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings612
2.FBK Pilich Vivatus612
3.FBK Sklípkani610
4.Ohňostrojaři610
5.Pixbo Kosmonosy68
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav67
7.Bakov Satans66
8.FBK Cerberos66
9.CRAZY KAKADU64
10.White Flying Rabbits64
11.T-SYSTEMS64
12.Brownův pohyb64
13.BTK Killers63
14.FBK Zubři Milovice z.s.60
15.FBK Black Wolf60

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist