RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 1. LIGA 2008/2009

PořadíJménoTýmGóly
1.            Hanzlík Pavel            CDB Mladá Boleslav66
2.            Račák Dučan            Mimoňští sršni59
3.            Zeman Přemysl            FBK Pilich Vivatus57
4.            Cedrych Mario            Real Mladá Boleslav56
5.            Filip Jiří            MHK Butchers52
6.            Šiška Filip            Mimoňští sršni49
7.            Halbich Petr            MHK Butchers47
8.            Tregl Jakub            FBK Pilich Vivatus46
9.            Ulík Marek            Real Mladá Boleslav44
10.            Berounský Petr            FBK Cerberos41
11.            Jaroš Petr            FBK SUP MB36
12.            Borna Lukáš            FBK Sklipkani35
13.            Votrubec Milan            FBK Cerberos35
14.            Fördös Jan            FBK Devils34
15.            Sládek Ondřej            Mimoňští sršni34
16.            Forst Martin            MHK Butchers33
17.            Švehla Adam            FBK Sklipkani33
18.            Barabáš Michal            FBK Devils32
19.            Kozub Ondřej            FBC Young Skill32
20.            Málek Lukáš            FBK Cerberos32
21.            Pech Martin            FBK Sklipkani32
22.            Lebeda Aleš            MHK Butchers31
23.            Tichý Michal            FBC Young Skill31
24.            Macoun David            FBC Young Skill29
25.            Rejmon Marcel            FBK Sklipkani29
26.            Horák Lukáš            FBK Devils28
27.            Chlistovský Jiří            FBC Young Skill27
28.            Vokoun Martin            Real Mladá Boleslav26
29.            Čepelka Miloslav            Real Mladá Boleslav25
30.            Michal Jakub            Real Mladá Boleslav25
31.            Truksa Vítězslav            FBK Pilich Vivatus25
32.            Makovac Michal            FBK Pilich Vivatus24
33.            Benda Lukáš            FBK Cerberos23
34.            Gregorovič Martin            CDB Mladá Boleslav23
35.            Irain Jiří            CDB Mladá Boleslav23
36.            Kopecký Radek            Mimoňští sršni23
37.            Maruška Michal            CDB Mladá Boleslav23
38.            Vrkoslav Petr            CDB Mladá Boleslav23
39.            Burkovec Václav            FBK Devils22
40.            Vaněk Ondřej            FBK Pilich Vivatus22
41.            Kynzl Milan            FBK Pilich Vivatus21
42.            Hlaváč Jan            Real Mladá Boleslav19
43.            Loskot Lubor            FBK Cerberos19
44.            Štastný Jakub            FBK Sklipkani19
45.            Musil Miroslav            FBK SUP MB18
46.            Štefan Jan            Mimoňští sršni18
47.            Barabáš Ondřej            FBK Devils16
48.            Macek Pavel            FBK Devils16
49.            Matějka Martin            Real Mladá Boleslav16
50.            Musil Jan            FBK SUP MB15
51.            Baloun Kamil            FBK SUP MB14
52.            Bufák Martin            Real Mladá Boleslav14
53.            Provazník Marek            FBC Young Skill14
54.            Šorer Pavel            Mimoňští sršni14
55.            Hrůza Jan            FBK Pilich Vivatus13
56.            Fanta Petr            CDB Mladá Boleslav12
57.            Halíř Zbyněk            Real Mladá Boleslav12
58.            Kryšpín Martin            FBK Pilich Vivatus12
59.            Smutný Michal            FBK SUP MB12
60.            Šukal Václav            Mimoňští sršni12
61.            Hofmann Jan            MHK Butchers11
62.            Buldra Lukáš            FBK Cerberos10
63.            Uhlíř Petr            FBC Young Skill10
64.            Bernát Vojtěch            FBK Sklipkani9
65.            Šitera Radek            CDB Mladá Boleslav9
66.            Zikán Josef            MHK Butchers9
67.            Míšek Martin            CDB Mladá Boleslav8
68.            Zajíc Martin            MHK Butchers8
69.            Janků Petr            FBK SUP MB7
70.            Kovačík Jan            CDB Mladá Boleslav7
71.            Šimůnek Jaroslav            FBK Devils7
72.            Durač Dušan            FBK Cerberos6
73.            Hejduk Jiří            MHK Butchers6
74.            Macoun Michal            FBK Sklipkani6
75.            Řeřicha Pavel            FBC Young Skill6
76.            Řídka David            FBK SUP MB6
77.            Šrejber Vojtěch            FBK Sklipkani6
78.            Štecha Jiří            FBK SUP MB6
79.            Patkaň Lukáš            FBK Cerberos5
80.            Peteřík Vladimír            CDB Mladá Boleslav5
81.            Štastný Michal            FBK Sklipkani5
82.            Aust Ondřej            FBK Sklipkani4
83.            Havlín Lukáš            FBK Pilich Vivatus4
84.            Macoun Marek            FBK Sklipkani4
85.            Vaňous Martin            Real Mladá Boleslav4
86.            Černý Václav            MHK Butchers3
87.            Marek Daniel            FBK SUP MB3
88.            Slabý Luděk            FBK Devils3
89.            Hlávka Jiří            FBK Sklipkani2
90.            Kostrba Petr            FBK Cerberos2
91.            Kysela František            CDB Mladá Boleslav2
92.            Řeřicha Petr            FBC Young Skill2
93.            Řípa David            FBC Young Skill2
94.            Volf Martin            FBK Devils2
95.            Hanes Petr            FBK SUP MB1
96.            Hozman Jiří            MHK Butchers1
97.            Kohnhäuser Rudolf            CDB Mladá Boleslav1
98.            Mráz Martin            FBK Pilich Vivatus1
99.            Polívka Jaroslav            FBK Cerberos1
100.            Šorm Luboš            FBK Cerberos1
101.            Štecha Petr            FBK Pilich Vivatus1
102.            Švehla Ladislav            Mimoňští sršni1
103.            Uhlířová Adéla            FBC Young Skill1
104.            Veverka Martin            FBK Devils1
105.            Balák Aleš            FBK SUP MB0
106.            Balák Libor            CDB Mladá Boleslav0
107.            Beneš Marek            MHK Butchers0
108.            Bradáč Josef            MHK Butchers0
109.            Bukáček Ondřej            FBK Sklipkani0
110.            Diblík Jiří            FBK Pilich Vivatus0
111.            Dittrich Dalibor            FBK Pilich Vivatus0
112.            Fanta Michal            MHK Butchers0
113.            Fišer Pavel            FBK SUP MB0
114.            Fořt Petr            Real Mladá Boleslav0
115.            Hadrbolec Josef            FBK Devils0
116.            Hanes Marek            FBK SUP MB0
117.            Hanuš Zdeněk            Real Mladá Boleslav0
118.            Hanzlík Jan            CDB Mladá Boleslav0
119.            Kalina Aleš            FBK Cerberos0
120.            Kašpárek Patrik            Mimoňští sršni0
121.            Koloc Jaroslav            MHK Butchers0
122.            Komárek Vojtěch            Mimoňští sršni0
123.            Krouský Šťepan            FBC Young Skill0
124.            Litresits Ondřej            Mimoňští sršni0
125.            Maděra Karel            FBK Devils0
126.            Majerčík Martin            FBK Devils0
127.            Maruška Miroslav            MHK Butchers0
128.            Mikulecký jan            Mimoňští sršni0
129.            Mlejnek Martin            MHK Butchers0
130.            Mráz František            MHK Butchers0
131.            Němeček Ondřej            Real Mladá Boleslav0
132.            Pacák Tomáš            Real Mladá Boleslav0
133.            Pánek Patrik            FBK Pilich Vivatus0
134.            Poslušný Martin            MHK Butchers0
135.            Probstová Marcela            FBK Cerberos0
136.            Provazník Roman            FBC Young Skill0
137.            Řehořek Jan            FBK Sklipkani0
138.            Reiter Michal            FBK Sklipkani0
139.            Rybaříková Lenka            FBK Cerberos0
140.            Strnad Michal            Real Mladá Boleslav0
141.            Svoboda Pavel            FBK SUP MB0
142.            Šolc Petr            FBK Pilich Vivatus0
143.            Šorer Jan            Mimoňští sršni0
144.            Tůma Jan            CDB Mladá Boleslav0
145.            Tůma Miloslav            Mimoňští sršni0
146.            Vašek Petr            FBK Sklipkani0

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings612
2.FBK Pilich Vivatus612
3.FBK Sklípkani610
4.Ohňostrojaři610
5.Pixbo Kosmonosy68
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav67
7.Bakov Satans66
8.FBK Cerberos66
9.CRAZY KAKADU64
10.White Flying Rabbits64
11.T-SYSTEMS64
12.Brownův pohyb64
13.BTK Killers63
14.FBK Zubři Milovice z.s.60
15.FBK Black Wolf60

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist