RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 2007/2008

PořadíJménoTýmGóly
1.            Račák Dušan            Mimoňští sršni114
2.            Hanzlík Pavel            CDB Mladá Boleslav110
3.            Tregl Dominik            Mnichovo Hradiště100
4.            Berounský Petr            Real MB96
5.            Vokoun Martin            Real MB95
6.            Michal Jakub            CDB Mladá Boleslav85
7.            Fördös Jan            FBK Devils82
8.            Jaroš Petr             FBK SUP MB82
9.            Šiška Filip            Mimoňští sršni81
10.            Sládek Ondřej            Mimoňští sršni75
11.            Fanta Petr            CDB Mladá Boleslav69
12.            Halbich Petr            MHK Sokol Butchers68
13.            Horák Lukáš            FBK Devils68
14.            Pech Martin            FBK Sklípkani66
15.            Chlistovský Jiří            FBC Young Skill64
16.            Povolný Libor            FBC Gladiators MB63
17.            Ulík Marek            Real MB63
18.            Kynzl Milan            FBK Pilich Vivatus59
19.            Provazník Marek            FBC Young Skill59
20.            Vaněk Ondřej            FBK Pilich Vivatus59
21.            Holub Jiří            Dr.ACI Veselá54
22.            Franc Zdeněk            FBC Lightings52
23.            Zajíc Martin            MHK Sokol Butchers52
24.            Čepelka Miloslav            Real MB51
25.            Votrubec Milan            Real MB50
26.            Štros Libor            Mnichovo Hradiště49
27.            Zeman Přemysl            FBK Pilich Vivatus48
28.            Kozub Ondřej            FBC Young Skill45
29.            Špička Martin            Notor Band Klášter45
30.            Tregl Jakub            FBK Pilich Vivatus44
31.            Šimůnek Jaroslav            FBK Devils43
32.            Šverma Michal            Mnichovo Hradiště43
33.            Macoun David            FBC Young Skill42
34.            Štecha Petr            FBK Pilich Vivatus40
35.            Maruška Michal            CDB Mladá Boleslav38
36.            Šťastný Jakub            FBK Sklípkani38
37.            Černý Václav            MHK Sokol Butchers37
38.            Filip Jiří            MHK Sokol Butchers36
39.            Rejmon Marcel            FBK Sklípkani36
40.            Havel Jiří            FBC Dynamo MB34
41.            Hlaváč Jan            Real MB34
42.            Musil Jan            FBK SUP MB34
43.            Barabáš Michal            FBK Devils33
44.            Bůžek Michal            Dr.ACI Veselá33
45.            Macoun Marek            FBK Sklípkani33
46.            Petr Pavel            FBC Gladiators MB33
47.            Šimůnek Jan            Dr.ACI Veselá33
48.            Švehla Adam            FBK Sklípkani32
49.            Flanderka Milan            Notor Band Klášter31
50.            Lebeda Aleš            MHK Sokol Butchers31
51.            Ferkl Filip            FBC Gladiators MB30
52.            Kopecký Radek            Mimoňští sršni29
53.            Šimůnek Jiří            Dr.ACI Veselá29
54.            Hájek Jan            Mnichovo Hradiště28
55.            Musil Miroslav            FBK SUP MB28
56.            Vrkoslav Petr            CDB Mladá Boleslav28
57.            Bernát Vojtěch            FBK Sklípkani27
58.            Dufek Jan            FBC Lightings27
59.            Havlín Lukáš            FBK Pilich Vivatus27
60.            Maděra Karel            FBK Devils27
61.            Řídka David            FBK SUP MB27
62.            Peteřík Vladimír            CDB Mladá Boleslav26
63.            Bureš Antonín            FBC Dynamo MB25
64.            Matějka Martin            Mnichovo Hradiště25
65.            Mráz Martin            Mnichovo Hradiště25
66.            Nurek Marek            FBC Lightings25
67.            Strouhal Jiří            FBC Dynamo MB25
68.            Vodička Radek            FBC Lightings25
69.            Burkovec Václav            FBK Devils23
70.            Němec Václav            FBC Gladiators MB23
71.            Hluchý Jan            FBC Gladiators MB22
72.            Marek Daniel            CDB Mladá Boleslav22
73.            Vrkoslav Dan            Dr.ACI Veselá22
74.            Kryšpín Martin            FBK Pilich Vivatus21
75.            Menzel Dan            Mnichovo Hradiště21
76.            Pozníček Martin            FBC Lightings21
77.            Prejza Martin            Notor Band Klášter21
78.            Šukal Václav            Mimoňští sršni21
79.            Hozman Jiří            MHK Sokol Butchers20
80.            Mráz František            MHK Sokol Butchers20
81.            Tregl Pavel            Mnichovo Hradiště20
82.            Boubín Jan            FBC Gladiators MB19
83.            Hofmann Jan            MHK Sokol Butchers19
84.            Hrůza Jan            FBK Pilich Vivatus19
85.            Novák Petr            FBC Dynamo MB19
86.            Pánek Patrik            FBK Pilich Vivatus19
87.            Uhlíř Petr            FBC Young Skill19
88.            Zikán Josef            MHK Sokol Butchers19
89.            Irain Jiří            CDB Mladá Boleslav18
90.            Pánek Petr            Real MB18
91.            Pára David            FBC Dynamo MB18
92.            Procházka Radek            FBC Dynamo MB18
93.            Gál Peter            FBK Devils17
94.            Hanes Petr            FBK SUP MB17
95.            Hron František            Notor Band Klášter17
96.            Nevyhoštěný Petr            Dr.ACI Veselá17
97.            Dittrich Filip            FBK Pilich Vivatus16
98.            Šolc Petr            FBK Pilich Vivatus16
99.            Vyhnánek Jakub            FBC Dynamo MB16
100.            Barabáš Ondřej            FBK Devils15
101.            Forst Martin            MHK Sokol Butchers15
102.            Liebich Jiří            Dr.ACI Veselá15
103.            Záveský Martin            FBC Lightings15
104.            Janoušek Martin            Notor Band Klášter14
105.            Štecha Jiří            FBK SUP MB14
106.            Adášek Milan            Notor Band Klášter12
107.            Ešler Daniel            FBC Dynamo MB12
108.            Kuntoš Pavel            Dr.ACI Veselá12
109.            Nebeský Jakub            FBK SUP MB12
110.            Řeřicha Pavel            FBC Young Skill12
111.            Šťastný Michal            FBK Sklípkani12
112.            Vaňous Martin            Real MB12
113.            Fadrhonc Petr            CDB Mladá Boleslav11
114.            Koloc Jaroslav            MHK Sokol Butchers11
115.            Macoun Michal            FBK Sklípkani11
116.            Šrejber Vojtěch            FBK Sklípkani11
117.            Zajíc Lukáš            Notor Band Klášter11
118.            Jeniš Martin            Real MB10
119.            Řeřicha Petr            FBC Young Skill10
120.            Sivous Miroslav            Notor Band Klášter10
121.            Vávra Ondřej            Mnichovo Hradiště10
122.            Dvořák Zbyšek            FBC Lightings9
123.            Gregorovič Martin            CDB Mladá Boleslav9
124.            Pavlíček Robert            FBC Dynamo MB9
125.            Smutný Michal            FBK SUP MB9
126.            Strnad Michal            Real MB9
127.            Aust Ondřej            FBK Sklípkani8
128.            Dvořák Petr            FBC Dynamo MB8
129.            Bařinka Martin            FBC Lightings7
130.            Borna Lukáš            FBK Sklípkani7
131.            Hanuš Zdeněk            Real MB7
132.            Hofmann David            FBC Gladiators MB7
133.            Knížek Roman            FBC Gladiators MB7
134.            Niebroj Petr            FBC Lightings7
135.            Pohořský Marek            FBC Gladiators MB7
136.            Šorer Pavel            Mimoňští sršni7
137.            Zadák Jan            FBC Dynamo MB7
138.            Zelba Pavel            FBC Dynamo MB7
139.            Fiala Jan            FBK SUP MB6
140.            Hejduk Jiří            MHK Sokol Butchers6
141.            Hodboď Milan            FBC Dynamo MB6
142.            Fryč Martin            Dr.ACI Veselá5
143.            Janků Petr            FBK SUP MB5
144.            Suchý Michal            FBK SUP MB5
145.            Uhlířová Adéla            FBC Young Skill5
146.            Volf Martin            FBK Devils5
147.            Hadrbolec Josef            FBK Devils4
148.            Hlávka Jiří            FBK Sklípkani4
149.            Krouský Štěpán            FBC Young Skill4
150.            Svoboda Pavel            FBK SUP MB4
151.            Vaněk Pavel            FBC Lightings4
152.            Baloun Kamil            Mnichovo Hradiště3
153.            Čežík Martin            FBC Gladiators MB3
154.            Holas Václav            Mnichovo Hradiště3
155.            Juranka Lukáš            FBC Lightings3
156.            Karásek Petr            Notor Band Klášter3
157.            Kohnhäuser Rudolf            CDB Mladá Boleslav3
158.            Mikulecký Jan            Mimoňští sršni3
159.            Vancl Karel            Real MB3
160.            Zachariáš Luboš            Mnichovo Hradiště3
161.            Luka Václav            MHK Sokol Butchers2
162.            Šitera Radek            CDB Mladá Boleslav2
163.            Vasko Radek            Notor Band Klášter2
164.            Zikmund Vladimír            Notor Band Klášter2
165.            Bílek Václav            Notor Band Klášter1
166.            Borkovec Karel            FBC Gladiators MB1
167.            Diblík Jiří            Real MB1
168.            Fišer Pavel            FBK SUP MB1
169.            Hašek Pavel            Dr.ACI Veselá1
170.            Kravciv Štěpán            FBC Gladiators MB1
171.            Kříž František            FBC Dynamo MB1
172.            Vašek Petr            FBK Sklípkani1
173.            Augustin Petr            FBK SUP MB0
174.            Balák Aleš            FBK SUP MB0
175.            Balák Libor            CDB Mladá Boleslav0
176.            Bárta Michal            Dr.ACI Veselá0
177.            Bečka Lukáš            FBC Dynamo MB0
178.            Beneš Marek            MHK Sokol Butchers0
179.            Bernat Michal            Notor Band Klášter0
180.            Bukáček Ondřej            FBK Sklípkani0
181.            Burian Lubomír            FBC Dynamo MB0
182.            Dittrich Dalibor            FBK Pilich Vivatus0
183.            Hájek Petr            Mnichovo Hradiště0
184.            Hanes Marek            FBK SUP MB0
185.            Hanzlík Jan            CDB Mladá Boleslav0
186.            Horálek Miroslav            Dr.ACI Veselá0
187.            Kočí Martin            Real MB0
188.            Kult Matěj            Mnichovo Hradiště0
189.            Lindr Martin            FBK SUP MB0
190.            Litresits Ondřej            Mimoňští sršni0
191.            Navrátil Lubomír            Notor Band Klášter0
192.            Nedvěd Ondřej            Dr.ACI Veselá0
193.            Němeček Ondřej            Real MB0
194.            Nožička Michal            FBK SUP MB0
195.            Probstová Marcela            FBK Devils0
196.            Provazník Roman            FBC Young Skill0
197.            Řehořek Jan            FBK Sklípkani0
198.            Reiter Michal            FBK Sklípkani0
199.            Šorer Jan            Mimoňští sršni0
200.            Šrám Václav            FBK Devils0
201.            Štefáček Ondřej            FBC Gladiators MB0
202.            Taclík Vladimír            Notor Band Klášter0
203.            Tůma Jan            CDB Mladá Boleslav0
204.            Ulík Tomáš            FBK SUP MB0
205.            Václavek Jakub            FBC Lightings0
206.            Zapletal Josef            FBC Dynamo MB0
207.            Zátopek Martin            FBK Pilich Vivatus0
208.            Žďánský Jiří            Dr.ACI Veselá0

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings612
2.FBK Pilich Vivatus612
3.FBK Sklípkani610
4.Ohňostrojaři610
5.Pixbo Kosmonosy68
6.FBK Dynamo Mladá Boleslav67
7.Bakov Satans66
8.FBK Cerberos66
9.CRAZY KAKADU64
10.White Flying Rabbits64
11.T-SYSTEMS64
12.Brownův pohyb64
13.BTK Killers63
14.FBK Zubři Milovice z.s.60
15.FBK Black Wolf60

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist