RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

BODOVÁNÍ STŘELCŮ 2006/2007

PořadíJménoTýmGóly
1.            Račák Dušan            Mimoňští sršni110
2.            Michal Jakub            CDB Mladá Boleslav84
3.            Hanzlík Pavel            CDB Mladá Boleslav77
4.            Štros Libor            Mnichovo Hradiště65
5.            Šiška Filip            Mimoňští sršni60
6.            Knížek Roman            FBC Gladiators MB52
7.            Berounský Petr            S.U.P.51
8.            Fördös Jan            Flóra Mladá Boleslav40
9.            Provazník Marek            FBC Young Skill40
10.            Votrubec Milan            REAL 6 Mladá Boleslav39
11.            Kynzl Milan            FBK Pilich Vivatus MB38
12.            Knížek Ondřej            FBC Gladiators MB36
13.            Mráz Martin            Mnichovo Hradiště34
14.            Vrkoslav Petr            CDB Mladá Boleslav33
15.            Dinga Lukáš            REAL 6 Mladá Boleslav31
16.            Marek Daniel            CDB Mladá Boleslav31
17.            Řídka David            S.U.P.31
18.            Vokoun Martin            REAL 6 Mladá Boleslav31
19.            Horák Lukáš            Flóra Mladá Boleslav30
20.            Pozdníček Martin            FBK Slivno30
21.            Fanta Petr            CDB Mladá Boleslav29
22.            Franc Zdeněk            FBK Slivno29
23.            Havlín Lukáš            FBK Pilich Vivatus MB29
24.            Sládek Ondřej            Mimoňští sršni29
25.            Uhlíř Petr            FBC Young Skill27
26.            Ulík Marek            CDB Mladá Boleslav26
27.            Menzel Dan            Mnichovo Hradiště24
28.            Petr Pavel            FBC Gladiators MB24
29.            Vaněk Ondřej            FBK Pilich Vivatus MB24
30.            Gregorovič Martin            CDB Mladá Boleslav23
31.            Jeniš Martin            REAL 6 Mladá Boleslav23
32.            Boubín Jan            FBC Gladiators MB22
33.            Čepelka Miloslav            REAL 6 Mladá Boleslav22
34.            Velda Jakub            FBC Young Skill22
35.            Borkovec Václav            Flóra Mladá Boleslav21
36.            Šimůnek Jaroslav            Flóra Mladá Boleslav21
37.            Musil Miroslav            S.U.P.20
38.            Vávra Ondřej            Mnichovo Hradiště20
39.            Bařinka Martin            FBK Slivno19
40.            Janků Petr            S.U.P.19
41.            Maruška Michal            CDB Mladá Boleslav19
42.            Niebroj Petr            Flóra Mladá Boleslav19
43.            Duffek Jan            FBK Slivno18
44.            Hanes Petr            S.U.P.18
45.            Hradiský Jiří            FBK Pilich Vivatus MB18
46.            Kopecký Radek            Mimoňští sršni18
47.            Macoun David            FBC Young Skill17
48.            Nurek Marek            FBK Slivno16
49.            Stejskal Miroslav            FBK Pilich Vivatus MB16
50.            Šukal Václav            Mimoňští sršni16
51.            Gal Peter            Flóra Mladá Boleslav15
52.            Šorer Pavel            Mimoňští sršni15
53.            Tregl Jakub            FBK Pilich Vivatus MB15
54.            Pánek Patrik            FBK Pilich Vivatus MB14
55.            Tregl Pavel            Mnichovo Hradiště14
56.            Musil Jan            S.U.P.13
57.            Dittrich Filip            FBK Pilich Vivatus MB11
58.            Suchý Michal            S.U.P.11
59.            Šolc Petr            FBK Pilich Vivatus MB11
60.            Šrejber Vojtěch            FBK Pilich Vivatus MB11
61.            Bernat Vojtěch            FBC Young Skill9
62.            Cieslar Martin            REAL 6 Mladá Boleslav9
63.            Hlaváč Jan            REAL 6 Mladá Boleslav9
64.            Holas Václav            Mnichovo Hradiště9
65.            Bůžek Michal            REAL 6 Mladá Boleslav8
66.            Cieslar Tomáš            REAL 6 Mladá Boleslav8
67.            Fišer Pavel            S.U.P.8
68.            Hájek Jan            Mnichovo Hradiště8
69.            Kryšpín Martin            FBK Pilich Vivatus MB8
70.            Kult Matěj            Mnichovo Hradiště8
71.            Řeřicha Petr            FBC Young Skill8
72.            Ulík Tomáš            S.U.P.8
73.            Barabáš Michal            Flóra Mladá Boleslav7
74.            Izakovič Petr            Flóra Mladá Boleslav7
75.            Krouský Štěpán            FBC Young Skill7
76.            Štecha Jiří            S.U.P.7
77.            Štecha Petr            FBK Pilich Vivatus MB7
78.            Hašek Filip            FBC Young Skill6
79.            Irain Jiří            CDB Mladá Boleslav6
80.            Kočí Martin            REAL 6 Mladá Boleslav6
81.            Maděra Karel            Flóra Mladá Boleslav6
82.            Baláz Attila            FBK Pilich Vivatus MB5
83.            Hrůza Jan            FBK Pilich Vivatus MB5
84.            Fiala Jan            S.U.P.4
85.            Fridrich Jan            FBK Slivno4
86.            Muzikant Jan            FBC Gladiators MB4
87.            Dittrich Aleš            FBK Pilich Vivatus MB3
88.            Jeniš Jan            REAL 6 Mladá Boleslav3
89.            Kozub Ondřej            FBC Young Skill3
90.            Matějka Martin            Mnichovo Hradiště3
91.            Podrábský Tomáš            Mimoňští sršni3
92.            Tondr Lukáš            FBC Gladiators MB3
93.            Vašek Petr            FBK Pilich Vivatus MB3
94.            Zach František            Mimoňští sršni3
95.            Dvořák Zbyšek            Flóra Mladá Boleslav2
96.            Heřman Jiří            FBK Slivno2
97.            Hofmann David            FBC Gladiators MB2
98.            Šimůnek Jan            REAL 6 Mladá Boleslav2
99.            Štrojza Miloš            Mnichovo Hradiště2
100.            Tondr Martin            FBC Gladiators MB2
101.            Zátopek Martin            FBK Pilich Vivatus MB2
102.            Hanusek Martin            Flóra Mladá Boleslav1
103.            Hašler Přemysl            Flóra Mladá Boleslav1
104.            Mikulecký Jan            Mimoňští sršni1
105.            Nožička Michal            S.U.P.1
106.            Pavlíček Jaromír            Flóra Mladá Boleslav1
107.            Šukal Antonín            Mimoňští sršni1
108.            Šverma Michal            Mnichovo Hradiště1
109.            Augustin Petr            S.U.P.0
110.            Boubín Petr            FBC Gladiators MB0
111.            Boubín Zdeněk            FBC Gladiators MB0
112.            Bukáček Ondřej            FBK Pilich Vivatus MB0
113.            Čežík Martin             FBC Gladiators MB0
114.            Čurda Miloš            FBK Slivno0
115.            Diblík Jiří            CDB Mladá Boleslav0
116.            Dittrich Dalibor            FBK Pilich Vivatus MB0
117.            Hanes Marek            S.U.P.0
118.            Hanzlík Jan            CDB Mladá Boleslav0
119.            Kolek Jan            FBK Slivno0
120.            Kozarik Jaroslav            FBK Slivno0
121.            Kravciv Štěpán            FBC Gladiators MB0
122.            Kysela František            CDB Mladá Boleslav0
123.            Lankaš Ondřej            FBC Young Skill0
124.            Lindr Martin            S.U.P.0
125.            Litresits Ondřej            Mimoňští sršni0
126.            Nebeský Jakub            S.U.P.0
127.            Němeček Ondřej            REAL 6 Mladá Boleslav0
128.            Petrovický Martin            Mnichovo Hradiště0
129.            Probstová Marcela            REAL 6 Mladá Boleslav0
130.            Provazník Roman            FBC Young Skill0
131.            Stehlíková Stanislava            Flóra Mladá Boleslav0
132.            Svoboda Pavel            S.U.P.0
133.            Šedina Jan            Flóra Mladá Boleslav0
134.            Šesták Vojtěch            FBK Slivno0
135.            Šimota Jan            Mnichovo Hradiště0
136.            Šorer Jan            Mimoňští sršni0
137.            Šrám Václav            Flóra Mladá Boleslav0
138.            Štefáček Ondřej            FBC Gladiators MB0
139.            Tůma Jan            CDB Mladá Boleslav0
140.            Václavek Jakub            FBK Slivno0
141.            Vokurka Pavel            Flóra Mladá Boleslav0
142.            Vokurka Petr            Flóra Mladá Boleslav0
143.            Zachariáš Luboš            Mnichovo Hradiště0

<<< zpět

VÝSLEDKY

 TýmZápasyBody
1.Bakov Satans00
2.FBK Sklípkani00
3.White Flying Rabbits00
4.Ohňostrojaři00
5.Pixbo Kosmonosy00
6.FBK Black Wolf00
7.Brownův pohyb00
8.FBK Pilich Vivatus00
9.T-SYSTEMS00
10.CRAZY KAKADU00
11.FBK Dynamo Mladá Boleslav00
12.FBK Zubři Milovice z.s.00
13.FBK Cerberos00
14.FBC Vikings00
15.BTK Killers00

Podrobná tabulka >>>




NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist