RAFL

regionální amatérská florbalová liga na Mladoboleslavsku

CELÉ ZOBRAZENÍ

Jak to vidí: Sklípkani, Pilich, CDB a T-SYSTEMS

vloženo: 15. 01. 2018 16:07:21 / přečteno 740

Po právě odehraném úvodním víkendu už víme, že Sklípkani a Pilich se musí spokojit s dvoubodovým ziskem (oba shodně padli s Pixbem 4:8, respektive 4:9). CDB má na svém kontě nulu za těsnou prohru s Pilichem a vysokou s Vikings. Sklípkani své dva body doslova urvali ve velmi těsném duelu s Vikings (10:8). V utkání, v kterém se na obou stranách naplno projevila ještě vloni superligová kvalita - Ondřeje Fojty na straně sklípkanů a Martina Šimka v dresu vikingů (v pětkovém florbalu hráč pražských Bohemians).


1. Co jako tým sami od sebe očekáváte v nadcházejících bojích skupiny A? Tedy, na jaké patro v momentálně vynulované ligové tabulce se letos cítíte, s jakým výsledkem byste rádi zakončili sezónu, případně s čím budete na konci sezóny spokojeni?

2. Zaznamenal váš tým před druhou polovinou sezóny nějaké změny, posily či naopak ztráty?

3. Koho v letošní sezóně považujete za největšího adepta na zisk ligového primátu a proč?

4. Kdo by podle vás mohl být černým koněm skupiny A, proč?

5. Váš tip na vítěze skupiny B?


FBK SKLÍPKANI (odpovědi za tým poskytl Pavel Rydval)

1. Nechceme dát nic zadarmo, cílíme na TOP 4 a chceme prolomit zatím největší úspěch sklípkanů v podobě semifinále…takže cíl je zahrát si poslední zápas sezóny.
2. Nic jsme neměnili…
3. TOP 5 je vyrovnaná a může to být kdokoli…rozhodovat bude, jak se kdo sejde a výkony gólmanů…
4. Vikings
5. White Flying Rabbits


FBK PILICH VIVATUS (Jakub Trégl)

1. Chceme se v prvé řadě dostat do čtyřky, která bude hrát play-off, což nebude tak jednoduché jako loni. Pokud skončíme na „bedně", tak já osobně budu spokojený.
2. Posílili jsme se o jednoho hráče Black Angels B, je to bek, navíc levák, což se v našem týmu vždycky hodí :)
3. Pokud se bude scházet v plné palbě, tak jednoznačně Pixbo. Dají dohromady dvě silné lajny, navíc přivedli rovnocenného parťáka k Luďovi do branky.
4. Černým koněm by mohli být, po létech strádání :), zelenobílí sklípkani.
5. Tipnu Brownův pohyb.


CDB MLADÁ BOLESLAV (Pavel Hanzlík)

1. Očekáváme velmi vyrovnané zápasy. Elitní osmička týmů je herně dost vyrovnaná a budou rozhodovat herní detaily, v této fázi soutěže již není slabých soupeřů. Naši sponzoři chtějí opět přidat do své sbírky nějakou tu medaili, a tak naše cíle jsou jasně nastaveny. Ale to jsou cíle a ukáže až realita zápasů, kam se letos probojujeme.
2. Do týmu se vrací po zranění Filip Šiška a s sebou přivádí bývalého spoluhráče z Mimoňských Sršňů Dušana Račáka. Takže pro nás nejen posílení kvality, ale hlavně rozšíření úzkého kádru.
3. Adepti na vítězství jsou vždy dva, finále hrané jen na jedno utkání je vždy otevřené, ale to jistě tady v Boleslavi široká florbalová veřejnost moc dobře ví. Ale favoritem číslo jedna nadále zůstává úřadující mistr Pixbo Kosmonosy, a to hlavně z pohledu širokého a vyrovnaného hráčského kádru.
4. Po dlouhých sezónách bez většího úspěchu by mohli konečně SKLÍPKANI nakouknout do semifinálových bojů a rozbourat blok čtveřice - Pixbo, CDB, Pilich, Vikings . Uvidíme, zda se projeví, když máte v týmu florbalistu kvalit Ondřeje Fojty.
5. White Flying Rabbits


T-SYSTEMS (Petr Fořt)

1. Doufáme, že si zahrajeme pěkné zápasy, kde předvedeme naši technickou hru a nenecháme se strhnout hrou soupeře. Rádi bychom patřili k TOP 4, ale budeme spokojeni i s horším výsledkem, pokud dokážeme lepší týmy přinejmenším potrápit nápaditou týmovou hrou.
2. T-SYSTEMS zaznamenal tři velké posily - tou první posilou je Jan Zahálka, který nám určitě pomůže nejenom herně, ale bezpochyby i trenérsky. Další posilou je Dominik Pech, který opustil brankoviště a rád by se vrátil na hřiště s ostrostřeleckou hokejkou, tak jako tomu bylo v přípravce a mladších žácích. A posledním hráčem je sniper Daniel Zörkler, který se po "pracovní přestávce" vrací do našich řad.
3. Náš tip je Pixbo Kosmonosy, a to především s ohledem na fakt, že jejich svatyni hlídá nejlepší brankař ligy Luděk Horáček. I nás již několikrát jasně vychytal ve vzájemných zápasech. Hlavně ať mu drží zdraví.
4. Černým koněm skupiny A, a celkově RAFLu, je a asi vždycky bude Cerberos.
5. Myslíme si, že vyhrají „králíci“, ale velkou šanci mají i týmy z trojky Brownův pohyb, Ohňostrojaři a "řezníci". Přejeme jim hodně napínavých zápasů s pěknými góly a zákroky, ale hlavně bez zranění.


Autor: Aleš Tůma


<<< zpět

VÝSLEDKY SKUPINA A

 TýmZápasyBody
1.FBC Vikings2243
2.Ohňostrojaři2227
3.White Flying Rabbits2219
4.FBK Dynamo Mladá Boleslav2215
5.FBK Zubři Milovice z.s.222

VÝSLEDKY SKUPINA B

 TýmZápasyBody
 1. FBK Pilich Vivatus      2241
2.Pixbo Kosmonosy2232
3.Bakov Satans2218
4.T-SYSTEMS2216
5.FBK Black Wolf222

VÝSLEDKY SKUPINA C

 TýmZápasyBody
 1. FBK Sklípkani             2238
 2. FBK Cerberos2226
 3. Brownův pohyb2223
 4. CRAZY KAKADU2216
 5. BTK Killers2212

Podrobná tabulka >>>
NÁHODNÉ FOTO RAFL

náhodná fotografie

REKLAMA

1. PTS Táborník Florbal Shop Salming MADE IN BOLKA SHOP Boleslavan.cz Cerberos
TOPlist